• Ogłoszenie:

Program do obróbki wideo - alternatywa movie maker

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Program do obróbki wideo - alternatywa movie maker

Postprzez Dudix3 21 Gru 2010, 15:31

reklama
Poszukuję programu do obróbki wideo typu movie maker z windows xp, ponieważ wersja z windows 7 którą mam jest zbyt niefunkcjonalna, dlatego prosił bym o podanie mi jakiegoś nie koniecznie prostego aczkolwiek funkcjonalnego programu w którym pracowało by się na taśmach (jak w moviemaker 2.1 xp) dodając ścieżki dźwiękowe, nakładając i przycinając na tych taśmach filmy. Mam nadzieję że ktoś poda mi nazwę tego typu aplikacji i jakiś link. Najlepiej gdyby program miał dużo efektów i mozliwosć wstawiania napisów no i nie może to być Adobe Premiere ani Sony Vegas czy SuperDVD Video Editor. Szukałem już w google i nic konkretnego wszędzie figurują te aplikacje lub podobne ważące nawet 500 mb a ja potrzebuje małej max 150 mb no góra 200. Proszę o jakieś konkrety i dzięki za odpowiedzi.

Ps:Wiem że na forum są podobne tematy, jednak w żadnym z nich nie znalazłem niczego konkretnego wszędzie tylko Sony vegas i inne.
Dudix3
 



Poszukiwany program do obróbki wideo

Postprzez MaTi 21 Gru 2010, 15:46

Wondershare DVD Slideshow Builder Free jednak wersja free jest ograniczona i nie ma możliwości importowania filmów tylko zdjęcia.
Awatar użytkownika
MaTi
@admin
 
Posty: 3620
Dołączenie: 31 Paź 2003, 14:22
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 206



Program do obróbki wideo - alternatywa movie maker

Postprzez ToServeAndProtect 21 Gru 2010, 15:53

Masz tu lineczki do:
Vegas Pro 10 i Adobe Premiere
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Program do obróbki wideo - alternatywa movie maker

Postprzez Dudix3 21 Gru 2010, 16:26

ToServeAndProtect napisał(a):Masz tu lineczki do:
Vegas Pro 10 i Adobe Premiere
Podałem że nie chcę właśnie tych dwóch programów bo są płatne duże i za wolne. używalem ale wolę coś szybszego i jednak bardziej przypominającego movie maker. Wiem że post wstępny jest długi ale proszę czytać do końca

PS:Dzięki za odp.

Dodano Dzisiaj, 15:28:
MaTi napisał(a):Wondershare DVD Slideshow Builder Free jednak wersja free jest ograniczona i nie ma możliwości importowania filmów tylko zdjęcia.
To kreator slideów a nie video :p. w dodatku nawet po wykupieniu licencji nie jestem pewien może jakieś konkrety na jego temat?
Dudix3
 





Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: udaray oraz 31 gości