• Ogłoszenie:

Obróbka grafiki-program i jak?

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Obróbka grafiki-program i jak?

Postprzez PrinceOfPersia 22 Paź 2009, 20:17

reklama
Poszukuje jakiegoś programu i wiedzy od was jak zrobić takie cacka jak tu :

Image

lub

Image

czy nawet

Image

Za pomoc wielce dziękuje ...
;) !!!Witam Wszystkich i Pozdrawiam!!! ;)
Awatar użytkownika
PrinceOfPersia
~user
 
Posty: 109
Dołączenie: 22 Wrz 2008, 11:52
Miejscowość: Białobrzegi
Pochwały: 2



Obróbka grafiki-program i jak?

Postprzez Bezowy 22 Paź 2009, 23:30

PrinceOfPersia napisał(a):Poszukuje jakiegoś programu i wiedzy od was jak zrobić takie cacka jak tu :


Adobe Photoshop co do wiedzy to pelno tutoriali w necie, siedziec i cwiczyc z czasem bedziesz odwalac lepsze cacka, ale musisz byc wytrwaly i sie nie poddawac.
Intel I7 930/1366 Asus P6T SE, 6x 2048 OCZ Blade ,Saphire Radeon 5870, Silverstone 850w,Benq G2420HD & LG L226W 4x SAMSUNG 1TB SATA 3,5" HD103SJ - Raid 0. Sprzedam Kilo Kartofli sciana. Odplynalem w Rift[Whitefall] Nie pomagam przez PW!
Awatar użytkownika
Bezowy
~user
 
Posty: 1297
Dołączenie: 19 Wrz 2006, 17:11
Miejscowość: Eriador
Pochwały: 91



Obróbka grafiki-program i jak?

Postprzez Hurassus 23 Paź 2009, 14:10

To co pokazałeś to żadne cacka... To przeciętne, wręcz słabe dosyć prace, z brushami w tle, kryciami na Lighten itp.... Tobie wydaje się, że są fajne, bo jeszcze nie wiesz jak się robi, ale wiesz mi-jak zaczniesz, zobaczysz, jak łatwo takie coś zrobić ;p

I jak kolega wyżej mówi-Photoshop. To (może po Corelu) najlepszy program do obróbki grafiki 2d. Za GIMP'a nawet się nie chwytaj, bo w końcu Cię zatrzyma, a potem trudno się przyzwyczaić do PS'a. Uwierz mi, robie w PS'ie już ponad rok ;p
Hurassus
~user
 
Posty: 87
Dołączenie: 04 Kwi 2009, 10:14



Obróbka grafiki-program i jak?

Postprzez PrinceOfPersia 23 Paź 2009, 15:59

Ok całe szczęście, że mnie uprzedziłeś. W takim razie dziękuje za pomoc i proszę nie zamykać Tematu bo po co mam drugi robić jak coś mi się przypomni ? Dzięki raz jeszcze no i Pozdrowionka :ok:
;) !!!Witam Wszystkich i Pozdrawiam!!! ;)
Awatar użytkownika
PrinceOfPersia
~user
 
Posty: 109
Dołączenie: 22 Wrz 2008, 11:52
Miejscowość: Białobrzegi
Pochwały: 2



Obróbka grafiki-program i jak?

Postprzez Twingol 23 Paź 2009, 16:49

Adobe Photoshop= skazanie na piractwo(cena 3000zł), bądź trial, a z corelem hmm cena 300zł do przejścia, jednak spróbuj z gimpem jest bezpłatny i prosty w obsłudze.
Grafiki które tu przedstawiłeś nie powinny stanowić problem dla gimpa (mój kolega robił podobne rzeczy jak tutaj przedstawiłeś właśnie w gimpie)
Procesor AMD Phenom X4 955 4Gb RAM, HDD: 500Gb
Karta graficzna:GForce x460 768Mb. ;-)
Awatar użytkownika
Twingol
~user
 
Posty: 129
Dołączenie: 16 Lut 2007, 19:09
Pochwały: 1



Obróbka grafiki-program i jak?

Postprzez PrinceOfPersia 23 Paź 2009, 17:12

Ehh ale głupoty mój wujek kupił adobe photoshop za 300zł widziałem bo grę pojechał mi jakąś wybrać i kupić więc nie gadaj głupot....
;) !!!Witam Wszystkich i Pozdrawiam!!! ;)
Awatar użytkownika
PrinceOfPersia
~user
 
Posty: 109
Dołączenie: 22 Wrz 2008, 11:52
Miejscowość: Białobrzegi
Pochwały: 2



Obróbka grafiki-program i jak?

Postprzez lilith 23 Paź 2009, 18:13

PrinceOfPersia napisał(a):Ehh ale głupoty mój wujek kupił adobe photoshop za 300zł widziałem bo grę pojechał mi jakąś wybrać i kupić więc nie gadaj głupot....


a możesz konkretnie napisać co to za wersja? bo w cenie 300 zł to widzę jedynie "Adobe Photoshop Elements 7 PL"," dzięki któremu można tworzyć niepowtarzalne zdjęcia, wspaniałe galerie i spersonalizowane pokazy"(w cudzysłowie, bo to cytat z jakiejś aukcji z allegro.).

a kolega któryś tam miał chyba na myśli takiego photoshopa, który służy jeszcze do wielu innych celów a taka wersja kosztuje ponad 2500zł jak tu patrzę po cenach... i ta wersja ma znacznie więcej funkcji niż ta za 300 zł (cena mówi sama za siebie). no chyba że kupił jedną z pierwszych wersji photoshopa... ale takie chyba nie chodza w sprzedaży, lub też kupił wersję piracką (ktoś sobie wynalazł program i crack i zażyczył sobie za to 300 zł). no sa jeszcze wersje uczniowsko/studenckie, czyli szkoolne, i wtedy chyba jest jakoś taniej, ale chyba nie aż tak...

więc napisz konkretnie co to za wersja.

edit: ah wybacz na allegro znalazłam v5 za około 300 pln (nieużywana podobno) a teraz najnowsza to cs4 , jeśli się nei mylę to v.11.
Image
koniczynka = lilith :)
Awatar użytkownika
lilith
~user
 
Posty: 258
Dołączenie: 05 Mar 2007, 00:55
Pochwały: 44




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości