• Ogłoszenie:

Szukam aceleratora pobierania nie obciążającego netu

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Szukam aceleratora pobierania nie obciążającego netu

Postprzez szatan15 21 Cze 2009, 11:23

reklama
jak w temacie wyjaśnię jeszcze że chodzi mi o to że korzystam z firefoxa i jak przez niego pobieram to idzie mi pełnią łącza tzn 119 kb/s i internet się wogle nie tnie ale tak sciągać za bardzo nie moge bo żadko bywam w domu;] próbowałem internet download menagerem ale strasznie mi internet zwalniał stronka otwierała sie około minuty w krytycznych przypadkach interia itp do 5minut a jak dużo fotek było czy coś w pdfie to wogle katastrofa :wow: próbowałem też download accelerator plus ale sprawa ma się podobnie... internet tragicznie zwalnia myślałem nad rapgetem bo wogle go nie odczuwam jak pobiera ale nie działa mi z niczym innym poza rs a aktualnie pobieram inne pliki i raczej z ruskich ftp... może ktoś zna jakis dobry acelerator pobierania który pozwoli także w miarę możliwości szybko poruszać się w internecie.. Odrazu zaznaczam że ograniczanie prędkości w tych programach efekty przyniosło mizerne;] dopiero przy ustawieniu 60kb/s downloadu mogłem poruszać się w internecie... a to nie dość że wolno mi pobiera to i tak prędkość surfowania nie była zadowalająca;]
szatan15
~user
 
Posty: 54
Dołączenie: 05 Wrz 2005, 18:31



Szukam aceleratora pobierania nie obciążającego netu

Postprzez Thunderas 21 Cze 2009, 12:32

Wysokie wymagania 8) ale potrzeba więcej informacji.
Jakie masz łacze?
Dokładnie parametry, czy tylko Ty kozystasz z tego łącza i jakie sa wyniki testerów prędkości. Oczywiście te testy sa informacyjne gdyz nie dają w 100% prawdziwych wyników.
szatan15 napisał(a):próbowałem też download accelerator plus ale sprawa ma się podobnie... internet tragicznie zwalnia

Te akceleratory to hmm pic na wodę do normalnego kozystania.
Pobieraja pozornie szybciej w taki sposób:
Pobierany plik dzieli na kilka części i pobiera je naraz, potem łączy w całość.
Dzięki temu łacze jest wykożystywane maksymalnie co wiąże się, że
szatan15 napisał(a):internet tragicznie zwalnia
.
Pozatym niektóre strony jak i ftp mają blokady takich pobierań a nawet kontynuowania ściagania.
także czasami prawie całe pasmo wolne jest zajęte co efektem jest, ze reszta internetu wolniej chodzi.
Jak dla mnie to coś za coś.
szatan15 napisał(a):dopiero przy ustawieniu 60kb/s downloadu mogłem poruszać się w internecie

czyli jak widzisz pasmo jest zajmowane.
trzeba cos ograniczyc by coś szybciej szło.
Proc: AMD FX 4300 Quad Core 3.8 GHz
Ram:16 GB DDR3 Zasilacz: OCZ ModXStream Pro 500w
Płyta główna: Gigabyte 78LMT-USB3 Grafika:ASUS Radeon RX 580 4GB
Dysk 1 WD Caviar Green WD5000AADS 500 Gb
Dysk 2 SSD Sandisk cruzer edge 60 gb
Dysk 3 Seagate Pipeline HD.2 ST3500312CS 500 GB
Awatar użytkownika
Thunderas
~user
 
Posty: 2742
Dołączenie: 18 Lis 2005, 11:53
Miejscowość: Redditch
Pochwały: 141



Szukam aceleratora pobierania nie obciążającego netu

Postprzez szatan15 21 Cze 2009, 13:38

internet mam 1024kb/s w nocy połtora mb.. co do ftpów to z tego co pobieram moge wznawiać połączenie itd;] zaś jak z tego samego źródła pobieram za pomocą ff to nie ma problemów z prędkością łącza..
szatan15
~user
 
Posty: 54
Dołączenie: 05 Wrz 2005, 18:31



Szukam aceleratora pobierania nie obciążającego netu

Postprzez Filas 21 Cze 2009, 14:17

W sumie teoretycznie transfer jest ok, skoro rzadko bywasz w domu to czemu nie zrobić kolejki w np. Flashgecie ? Niech sobie ściąga jak Ciebie nie ma :P
CAL[recabl cordial cmk422]\PFE012[grey filters]\HD681gejmingedyszon skarpetamod\KNS8400 & ProdigyHD2!
ImageImage
Awatar użytkownika
Filas
~user
 
Posty: 1053
Dołączenie: 23 Sie 2005, 13:17
Miejscowość: Gdzieś daleko stąd.
Pochwały: 52



Re: szukam aceleratora pobierania nie obciążającego netu

Postprzez janek07 21 Cze 2009, 19:07

Zgadzam się z Thunderasem że akceleratory to ściemnianko . Jeśli chcesz w czasie ściągana z netu wchodzić na strony www , czy odbierać pocztę , itp - polecam cfosspeed , naprawdę pomaga ... mam go z 6 miesiecy i nie narzekam .
janek07
~user
 
Posty: 10
Dołączenie: 17 Cze 2009, 00:29




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 37 gości