• Ogłoszenie:

Nie moge otworzyc tylko jednej strony internetowej oo

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Nie moge otworzyc tylko jednej strony internetowej oo

Postprzez Bialko0019 01 Maj 2009, 11:44

reklama
Witam. Dziwie się, bo mój problem jest naprawdę dziwny ;p Otóż to, że gdy chcę odwiedzić stronę szkoły PG nr 8 w Radomiu www.gim8.radom.pl to nie mogę jej otworzyć - jak bym adres nie wpisywał, czy nawet jak bym linka kliknął, obojętnie - wyświetla się, że nie można wyświetlić pliku "jar:file:///C:/Program%20Files/Mozilla%20Firefox/chrome/pl.jar!/locale/browser-region/region.propertiesgim8.radom.pl" - Nie można otworzyć pliku.... Dlaczego ? Wszystkie inne strony jakie bym nie wpisał, działają. Lepiej. Innym i zapewne Wam też się normalnie uruchamia strona, dlaczego nie mi ? Co się dzieje ? Mam mozille Firefox. Próbowałem też w Operze. i nic. Dalej problem. Ma ktoś jakiś pomysł ? Nie chcę odinstalowywać i instalować od nowa przeglądarki ( pewnie nie pomoże ) bo utracę wszystkie zapisane hasla, przeglądane strony i takie tam...
Piszę bo chce pomóc, jeżeli się pomylę - popraw mnie :banan:
===========
Poszukuję osoby do wymienienia się bannerem, linkiem, boksem czy buttonem. ! REKLAMA ZA DARMO ! PISZ NA PW !
Awatar użytkownika
Bialko0019
 
Posty: 739
Dołączenie: 10 Lut 2007, 22:47
Miejscowość: Radom
Pochwały: 36



Nie moge otworzyc tylko jednej strony internetowej oo

Postprzez n3t_b0y 01 Maj 2009, 11:54

Mi też tak wyskakuje !
Awatar użytkownika
n3t_b0y
~user
 
Posty: 8
Dołączenie: 24 Kwi 2009, 23:13



Nie moge otworzyc tylko jednej strony internetowej oo

Postprzez Bialko0019 01 Maj 2009, 11:55

koleżanka włączała u siebie i normalnie jej wyskakiwała strona...

Dodano 01.05.2009 17:06:07:
co najlepsze jeszcze przegladarka i komp mi sie zacina jak wchodzę na ta strone....
Piszę bo chce pomóc, jeżeli się pomylę - popraw mnie :banan:
===========
Poszukuję osoby do wymienienia się bannerem, linkiem, boksem czy buttonem. ! REKLAMA ZA DARMO ! PISZ NA PW !
Awatar użytkownika
Bialko0019
 
Posty: 739
Dołączenie: 10 Lut 2007, 22:47
Miejscowość: Radom
Pochwały: 36




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 40 gości