• Ogłoszenie:

Przechwytywanie obrazu z plejada.pl

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Przechwytywanie obrazu z plejada.pl

Postprzez kalcyt13 12 Lis 2008, 01:39

reklama
Witam.Potrzebuję przechwycić film zamieszczony na stronie plejada.pl.Kombinowałem VDownloader'em,VideoGet. Niestety lipa.Czy jest jakiś inny program, który zgra z tej stronki, czy ja czegoś nie umiem ustawić w w/w programch? Za pomoc już dziękuję.
Awatar użytkownika
kalcyt13
~user
 
Posty: 684
Dołączenie: 08 Sty 2006, 12:02
Miejscowość: Dolny Śląsk



Przechwytywanie obrazu

Postprzez Magik 12 Lis 2008, 02:05

potrzebujesz wtyczki do firefoxa

DownloadHelper
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/3006

i juz mozesz sciagac :wink:

Autor postu otrzymał pochwałę
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Przechwytywanie obrazu

Postprzez kalcyt13 12 Lis 2008, 02:12

Dzięki za odzew.Małe pytanko jeszcze-czy wtyczka, o której mówisz działa samodzielnie, czy z pomocą programów, które wymieniłem?
Awatar użytkownika
kalcyt13
~user
 
Posty: 684
Dołączenie: 08 Sty 2006, 12:02
Miejscowość: Dolny Śląsk



Przechwytywanie obrazu

Postprzez Magik 12 Lis 2008, 02:29

to jest stand-alone wtyczka do firefoxa, niczego nie potrzebuje
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Przechwytywanie obrazu

Postprzez kalcyt13 12 Lis 2008, 09:52

Magik, jakoś mi ta wtyczka nie działa za fajnie. Nagrywa tylko reklamę,która jest przed filmem. Nawet, jeśli odczekam,aż reklama sie skończy. Masz pomysł o co może chodzić?
Awatar użytkownika
kalcyt13
~user
 
Posty: 684
Dołączenie: 08 Sty 2006, 12:02
Miejscowość: Dolny Śląsk



Przechwytywanie obrazu

Postprzez Magik 12 Lis 2008, 12:47

szczerze to nie za bardzo, bo powinno hulac bez problemow

hmmm
a sprobuj Moyea FLV Downloader
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Re: przechwytywanie obrazu

Postprzez pavko89 12 Lis 2008, 13:03

ja własnie próbowałem netvideohunter do firefoxa i pobiera bez problemu
pavko89
~user
 
Posty: 157
Dołączenie: 11 Maj 2006, 17:00
Pochwały: 2



Przechwytywanie obrazu

Postprzez kalcyt13 12 Lis 2008, 14:06

Kurcze, a ja w żaden sposób nie mogę ściągnąć tego, co mi jest potrzebne.
Awatar użytkownika
kalcyt13
~user
 
Posty: 684
Dołączenie: 08 Sty 2006, 12:02
Miejscowość: Dolny Śląsk



Przechwytywanie obrazu

Postprzez Magik 12 Lis 2008, 14:29

kalcyt13, to jest strumien flv wiec sprobuj

WebVideoCap
http://www.nirsoft.net/utils/web_video_capture.html

Ze stajni NirSoft - łapacz strumieni video. Obsługuje przechwytywanie plików Flash (.swf), Flash Video (.flv), Windows Media (.wmv) oraz strumieni video RTSP/MMS charakterystycznych dla wielu stron z radiami i Live TV. Udało mi się tym programem zgrać próbkę z problematycznego ostatnio na forum AnyTime TV. Można rekonfigurować metodę przechwytywania (Raw sockets vs. WinPCap o ile sterownik zainstalowany). Nagrywanie właściwe: rozpocząć od Start Capture, a w dalszej kolejności otworzyć stronę, z której ma się odbywać zgrywanie, w katalogu zrzutu powinien się pojawić rosnący rozmiarem plik. W razie problemów z uszkadzaniem plików jest możliwość dostosowania opcji wielkości bufora i otwartych plików. Znane limitacje:

* Przy przechwytywaniu strumieni RTSP/MMS program zapisuje surowe video do pliku, który nie może zostać odtworzony w playerze, dopóki nie zostanie zainicjowane kończenie nagrywania przez 'Stop Capture'.
* Video przechwycone z RTSP/MMS odtwarzane na Windows Media Player traci właściwości przewijające.
* Program nie będzie potrafił przechwycić video, jeżeli jest ono już w jakiś sposób skeszowane w tymczasowych plikach przeglądarek. W tej materii można sobie poradzić albo czyszcząc cache + przeładowując stronę albo wyciągając video przez VideoCacheView.

Program nie wymaga instalacji. WebVideoCap na Vista z SP1 wymaga indywidualnego ściągnięcia i instalacji sterownika WinPcap oraz ustawienia tej metody łapania jako domyślnej. Aplikacja posiada spolszczenie.
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Przechwytywanie obrazu

Postprzez kalcyt13 12 Lis 2008, 15:08

Magik,dzięki. Próbowałem Twoją ost. propozycję, ale nie za bardzo umiem uruchomić. Pewnie zajmę się tym w nocy, jak sobie wrócę z pracy.

Dodano 13.11.2008 11:26:35:
Magik napisał(a):WebVideoCap

Sprawa wygląda tak,że nic się nie nagrywa. Przeczytałem parę razy instrukcję i ... nic. Pewnie z uporem maniaka coś pomijam, a na swój błąd trudno wpaść.
Awatar użytkownika
kalcyt13
~user
 
Posty: 684
Dołączenie: 08 Sty 2006, 12:02
Miejscowość: Dolny Śląsk




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości