• Ogłoszenie:

Odzyskiwanie danych po formacie dysku

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Odzyskiwanie danych po formacie dysku

Postprzez kajtekjr 21 Paź 2008, 22:16

reklama
Witam :) Sformatowałem dysk z dość ważnymi danymi na praktykach i teraz muszę odzyskać te dane... Potrzebuję sprawdzonego programu o dużej skuteczności odzyskiwania w szczególności *jpg oraz *.doc, wystarczy mi tylko nazwa, może być komercyjny...

Pozdrawiam :)
Fotografia motoryzacyjna ---> WWW
Awatar użytkownika
kajtekjr
~user
 
Posty: 8079
Dołączenie: 06 Paź 2005, 15:39
Miejscowość: Września
Pochwały: 306



Odzyskiwanie danych po formacie dysku

Postprzez Magik 21 Paź 2008, 22:19

Ontrack Easy Recovery Professional
GetDataBack


Kajtek zreszta jest poradnik nt. odzyskiwania plikow Brachu :wink:
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Odzyskiwanie danych po formacie dysku

Postprzez MaTi 21 Paź 2008, 22:24

Image Active@ File Recovery

Ostatnio na forum tylko ten program mu pomógł z wielu testowanych, sytuacja nieco inna ale jednak ...

kajtekjr, zdaj relacje jak sobie z tym poradzisz ... jakim programem się udało a jakimi nie ....

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
MaTi
@admin
 
Posty: 3620
Dołączenie: 31 Paź 2003, 14:22
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 206



Odzyskiwanie danych po formacie dysku

Postprzez kajtekjr 21 Paź 2008, 22:29

Magik napisał(a):Ontrack Easy Recovery Professional

Próbowałem, odzyskał cześć, ale ta mniej wartościową :(
Magik napisał(a):GetDataBack

Spróbuję...
Magik napisał(a):Kajtek zreszta jest poradnik nt. odzyskiwania plikow Brachu

Tak ale fotek z karty pamięci, a jednak HDD różni się karty flash i program może nie być tak dobry w odzyskiwaniu ;)
http://forum.programosy.pl/odzyskiwanie-utraconych-zdjec-z-kart-pamieci-vt43330.html
MaTi napisał(a):Active@ File Recovery

Również spróbuję .. ;)
Fotografia motoryzacyjna ---> WWW
Awatar użytkownika
kajtekjr
~user
 
Posty: 8079
Dołączenie: 06 Paź 2005, 15:39
Miejscowość: Września
Pochwały: 306



Odzyskiwanie danych po formacie dysku

Postprzez Magik 21 Paź 2008, 22:32

kajtekjr napisał(a): Magik napisał(a):Kajtek zreszta jest poradnik nt. odzyskiwania plikow Brachu


Tak ale fotek z karty pamięci, a jednak HDD różni się karty flash i program może nie być tak dobry w odzyskiwaniu ;)
odzyskiwanie-utraconych-zdjec-z-kart-pamieci-vt43330.html



kajtek to swoja droga ale spojrz tu:

http://forum.programosy.pl/odzyskiwanie-utraconych-plikow-aktualizacja-vt7747.html


Łukasz tyle sie tu produkowalem.........

Autor postu otrzymał pochwałę
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Odzyskiwanie danych po formacie dysku

Postprzez kajtekjr 23 Paź 2008, 14:30

MaTi napisał(a):Active@ File Recovery

Tym programem odzyskałem wszystko co chciałem z dysku po formacie i instalacji WIN 98 ;)
Magik napisał(a):Ontrack Easy Recovery Professional

Ten program był jako 1 i odzyskał tylko część, niestety mniej wartościową.. :(
Fotografia motoryzacyjna ---> WWW
Awatar użytkownika
kajtekjr
~user
 
Posty: 8079
Dołączenie: 06 Paź 2005, 15:39
Miejscowość: Września
Pochwały: 306



Odzyskiwanie danych po formacie dysku

Postprzez bardotek 04 Lis 2009, 14:06

Witam,
bardzo proszę o pomoc bo już nie wiem co zrobić. Ja także sformatowałem dysk, zapominając o jednym małym, bardzo ważnym pliku, zapisanym w Notatniku. Nie mogę go odzyskać, nie wiem o co chodzi, próbowałem już kilku programów do tego celu, ale nic z tego. Możliwym jest, iż to dlatego, że mój dysk nie jest podzielony na partycje? Bo u mnie nie można było tego zrobić. Wszystko miałem na jednym dysku C. Przeczytałem gdzieś, że programy do odzyskiwania plików instaluje się na innej partycji niż ta, na której jest to czego poszukujemy, ale co mam zrobić, jeśli miałem niedzielony dysk? Próbowałem Easy Recovery zainstalować na dysku wymiennym - mp4, ale poczas szukania danego miejsca program sam mi się wyłącza. Nie wiem co mam zrobić, BŁAGAM o pomoc. Czy jest jakiś program, który mi raz/dwa odnajdzie dany, mały plik tekstowy? Najlepiej byłoby, żeby można było wpisać nazwę tego pliku i już. Jeśli wiecie, to pomóżcie, bo inaczej czeka mnie śmierć chyba... Z góry dziękuję.
bardotek
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 04 Lis 2009, 13:06



Odzyskiwanie danych po formacie dysku

Postprzez jaga12lew 06 Lis 2009, 00:18

Muszę napisać pochwałę jeszcze jedną na program Recovery - dla mnie jest super skuteczny i .... po polsku.
Są jednak pewne warunki na odzyskanie plików (tekstowe odzyskuje bardzo skutecznie).Najlepiej by ten program był na Pendriv-ie - wtedy jest nie do usunięcia przy formacie dysku.Oczywiści na dysk po formacie trzeba wgrać system - nic więcej, żadnych innych programów. Potem ja uruchomiłem system goły i włączyłem RECUVA - podałem rodzaj plików do odzysku - tekstowe, muzyka, filmy)(bo on zapyta jakie pliki odzyskać) i do roboty - wskazać gdzie ma zapisać odzyski i .. finito.
Kombinuj - komp to fajna zabawka. Hey :oops: :D
Awatar użytkownika
jaga12lew
~user
 
Posty: 18
Dołączenie: 29 Sie 2009, 22:01




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: wuwunibs oraz 18 gości