• Ogłoszenie:

Poszukuje programu do blokowania komputera

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Poszukuje programu do blokowania komputera

Postprzez kawe 27 Sie 2008, 23:11

reklama
Witam.

Znacie jakiś program który po prostu blokuje dostęp do komputera bo jak wiadomo hasło w win xp można obejść chociażby wchodząc przez tryb awaryjny. Nie chce żeby ghm... niepożądane osoby kręciły mi się po komputerze. Chodzi mi o najprostszy program który po prostu blokuje dostęp i tyle, żadnych tam szyfrowań danych, folderów itd.

z góry dziękuje
Ostatnio edytowany przez kawe, 27 Sie 2008, 23:33, edytowano w sumie 1 raz
kawe
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 27 Sie 2008, 23:04



Potrzebuje pomocy

Postprzez BZIKU 27 Sie 2008, 23:15

Najprosciej to w BIOSie ustawic hasło.....Wtedy nikt ci nawet komputera nie odpali ;)
Po właczeniu komputera pojawi sie okienko do wpisania hasła i tyle...Nie ruszy dalej,najprosciej,bez zbednego programu

Autor postu otrzymał pochwałę
Ostatnio edytowany przez BZIKU, 27 Sie 2008, 23:16, edytowano w sumie 1 raz
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Poszukuje programu do blokowania komputera

Postprzez kawe 27 Sie 2008, 23:42

heh... to aż tak proste :1: BZIKU sog :D
kawe
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 27 Sie 2008, 23:04



Re: potrzebuje pomocy

Postprzez apg2312 28 Sie 2008, 07:36

BZIKU napisał(a):Najprosciej to w BIOSie ustawic hasło.....Wtedy nikt ci nawet komputera nie odpali ;)
Po właczeniu komputera pojawi sie okienko do wpisania hasła i tyle...Nie ruszy dalej,najprosciej,bez zbednego programu

No nie, teraz mnie rozbroiłeś :D A słyszałeś kiedyś o czymś, co nazywa się hasło serwisowe lub reset CMOS ? Jeśli nie, to radzę o tym co nieco poczytać :
http://computersun.pl/bios/artykuly/zlamac-haslo-bios-u_102.html
http://matrix.jasna.tarnow.pl/~jahu/hw-galaxy/bios/Hasla.htm

kawe - praktycznie WSZYSTKIE programowe sposoby zabezpieczenia idzie szybko złamać lub ominąć. Możesz co najwyżej trochę utrudnić nieautoryzowany dostęp do komputera.
Adam

I have no right to ask this of any of you... but will you follow me...one last time ?

QuadCore Intel Core i7-6700K/Asus Z170 Pro Gaming/4x4GB Kingston HyperX Fury Black 2400/Gigabyte RTX 3060 VISION OC 12 GB/SSD Patriot VIPER VPN100 256GB M.2 PCIe x4 NVMe + SSD Plextor M6S 128GB SATA3 + Toshiba P300 1TBB/HL-DT-ST DVDRAM GH24NSB0/Philips 240V5QDSB/OCZ ZS 550W
Awatar użytkownika
apg2312
~user
 
Posty: 1308
Dołączenie: 29 Lip 2008, 20:09
Miejscowość: هورشاو
Pochwały: 85



Poszukuje programu do blokowania komputera

Postprzez BZIKU 28 Sie 2008, 23:31

Panie apg2312...przytoczę Pana wypowiedź...
No nie, teraz mnie rozbroiłeś A słyszałeś kiedyś o czymś, co nazywa się hasło serwisowe lub reset CMOS ? Jeśli nie, to radzę o tym co nieco poczytać :

Czytałem;moze nawet wiecej niz Ci sie wydaje...Ale ja zaczne z innej beczki.....
Temat postu jest taki:
Kod: Zaznacz wszystko
Poszukuje programu do blokowania komputera

Komputerem moze byc zarówno laptop,jak i tzw.PIEC-czyli stacjonarna buda...Według tego co piszesz-zyczę szczęscia w
reset CMOS
w laptopie....buhahahaha rozwaliłes mnie...Nie wiesz jakim sprzętem posługuje się autor postu a wstawiasz rady z poradnika dla akwizytorów...Dalej,pokaz mi kogos w rodzinie( bo akurat mniemam;i sadze ze wiele sie nie mylę iz o taki problem tutaj chodzi) kto dla załamania hasła BIOS bedzie rozkręcał budę,wyciagał baterię,lub przestawiał zworkę dla krótkotrwałego uzycia sprzetu;badź próbował łamać to hasło majac w głowie nazwe płyty głównej(sic!) i wszystkie dane dotyczace BIOS-u itd. ... <rotfl> <rotfl> <rotfl>
praktycznie WSZYSTKIE programowe sposoby zabezpieczenia idzie szybko złamać lub ominąć. Możesz co najwyżej trochę utrudnić nieautoryzowany dostęp do komputera.

Po nastepne z kolei;nie podałem ŻADNEGO programowego zabezpieczania komputera hasłem <rotfl> przypomniałem tylko to; co mozna zrobic standardowo ..
A jeszcze nadmieniam temat haseł serwisowych-->te hasła mozna sobie w D*** wsadzić...działaja procentowo 50/50...Pozatym,łamanie czyichs hasel dostepowych jest karalne ....
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: timdavid85 oraz 6 gości