• Ogłoszenie:

[problem] instalacja net framework 3.5

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

[problem] instalacja net framework 3.5

Postprzez lolekTHC 06 Kwi 2010, 14:03

reklama
Witam, mam problem z nowa wersja frameworkow 3.5. Początkowo pobrałem framework ze strony micfosoftu, po całkowitym pobraniu instalatora pojawił się błąd

Microsoft .NET Framework 3.5 has encountered a problem during setup. Setup did not complete correctly

Mam windowsa xp sp2 , pobrałem także wersje której nie trzeba ściągać przez instalator od microsoftu, błąd nadal jest ten sam.
W jaki sposób mam zainstalować te frameworki, odinstalowałem wszystkie z komputera potem usunąłem za pomocą dotnetfx cleanup i co teraz mam zrobic jak instaluje wersje 3.5 to wyskakuje mi ten sam błąd.
Don't worry Don't cry take Ganja and fly ......
lolekTHC
~user
 
Posty: 91
Dołączenie: 14 Lip 2007, 11:06



[problem] instalacja net framework 3.5

Postprzez raiylo 06 Kwi 2010, 14:34

Na Twoim miejscu zaczalbym czytac komunikaty zamieszczone na stronach microsoftu:

Ważne: Należy upewnić się, że na komputerze zainstalowano najnowszy dodatek Service Pack oraz aktualizacje krytyczne dla używanej wersji systemu Windows. Aby znaleźć najnowsze aktualizacje zabezpieczeń, odwiedź witrynę Windows Update.


Zaktualizuj system.
Awatar użytkownika
raiylo
 
Posty: 436
Dołączenie: 11 Sie 2007, 14:37
Pochwały: 38




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości