• Ogłoszenie:

peer2mail

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

peer2mail

Postprzez oliho 29 Cze 2005, 14:32

reklama
Witam!czy jest możliwe ograniczenie ze strony administratora sieci w jakiś sposób szybkości transferu w tym programie?pisze tego posta po kilku dniach obserwacji tego progsa,otóż:
przy pierwszym kontakcie z tym programem transfer mój dochodził do ok.210kB, obecnie jeśli uzyskuje ok30kB to jest naprawde dobrze.
ilość osób w tej sieci nie uległa żadnej zmianie jest 15 osób na łączu 2MB.jeśli to nie wina administratora to gdzie szukać przyczyny takiego wielkiego spadku transferu?z góry wielkir thx za pomoc w rozwiązaniu tego problemu.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
oliho
~user
 
Posty: 110
Dołączenie: 17 Lut 2005, 16:47
Pochwały: 3



Postprzez marcinkey 29 Cze 2005, 16:12

Jak dużo osób ściąga z jednej skrzynki to transfer spada, jest ona zapchana. Najlepiej odczekać kilka dni i dopiero ściągać a nie odrazu jak ktoś coś nowego wrzuci na skrzynke.
marcinkey
~user
 
Posty: 20
Dołączenie: 23 Lut 2005, 10:13



Postprzez oliho 29 Cze 2005, 18:02

ale ja nie ściągam nowości!są to linki z przed 7-9 dni.
Awatar użytkownika
oliho
~user
 
Posty: 110
Dołączenie: 17 Lut 2005, 16:47
Pochwały: 3



Postprzez MUTOPOMPKA 30 Cze 2005, 06:47

oliho napisał(a):Witam!czy jest możliwe ograniczenie ze strony administratora sieci w jakiś sposób szybkości transferu w tym programie?

Ano jest. Ale nie w programie, tylko na np. określonym porcie (bo wszystko widzi)... I może przyciąć transfer.

i się nie dziwię, że uwalił wam Download z P2Mail-a, bo jak ssałeś 210kB/s to całą sieć zawaliłeś. A Admin to widział, jak na dłoni, i po prostu ograniczył Wam możliwośc ssania z max-em, bo jak napisałem uwalicie sobie sieć (czyli zapchacie). I tak dobrze, że Wam nie bloknął... :)
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: qumar oraz 20 gości