• Ogłoszenie:

czy mozna ograniczyć dostep do konta ??

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Czy mozna ograniczyć dostep do konta ??

Postprzez Conraddo 18 Gru 2007, 13:54

reklama
Witam mam takie pytanie czy można ograniczyć dostęp do konta na Windowsie. Chodzi mi o to że chciałbym utworzyć na kompie drugie konto dla młodszego brata i chciałbym mu ograniczyć dostęp do dysku żeby miał powiedzmy 5 G na dyspozycje żeby nie mógł odinstalowywać programów itp itd mam dużo danych na komputerze i nie chciałbym żeby on mógł je gdzieś wykorzystywać czy są jakieś programy czy coś takiego czy można po prostu jakoś w widowsie ograniczyć dostęp do plików programów np do dysków C , D jeśli ktoś wie jak to zrobić albo jakim programem proszę piszcie
pozdrawiam
- Nie myśl! A jeżeli już pomyślałeś to - Nie mów!Ale jeżeli już powiedziałeś to- Nie pisz! Jeżeli już napisałeś to - Nie podpisuj! A jak podpisałeś, no to się potem nie dziw.
Awatar użytkownika
Conraddo
~user
 
Posty: 40
Dołączenie: 11 Sty 2007, 17:41
Pochwały: 2



Postprzez fluid 18 Gru 2007, 14:08

zakladasz drugie konto i ustawiasz jakie maja byc ograniczenia
panel sterowania==>konta uzytkownikow
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez Conraddo 18 Gru 2007, 14:25

a gdzie sa te ustawienia gdzie to mogę zrobić żeby ostawić do czego może mieć dostęp a do czego nie i czy można zrobić tak żeby tylko jedna partycja należała do niego np E ?? a pozostałe były niewidoczne
- Nie myśl! A jeżeli już pomyślałeś to - Nie mów!Ale jeżeli już powiedziałeś to- Nie pisz! Jeżeli już napisałeś to - Nie podpisuj! A jak podpisałeś, no to się potem nie dziw.
Awatar użytkownika
Conraddo
~user
 
Posty: 40
Dołączenie: 11 Sty 2007, 17:41
Pochwały: 2



Postprzez Terrorist 18 Gru 2007, 17:19

Zakładam że partycje masz sformatowane w systemie plików NTFS. Możesz zatem wydzielić mu partycję i sformatować ją w systemie plików FAT, potem zainstalować Windowsa nie obsługującego NTFS. Po takim zabiegu twój brat nie będzie miał dostępu do reszty dysku.
Awatar użytkownika
Terrorist
~user
 
Posty: 254
Dołączenie: 09 Kwi 2006, 17:04
Pochwały: 13



Postprzez Conraddo 20 Gru 2007, 15:49

A czy nie można tego jakoś prościej zrobić już utworzyłem konto z ograniczeniami ale nie wiem jak i co dalej żeby nie miał dostępu do innych dysków ??
- Nie myśl! A jeżeli już pomyślałeś to - Nie mów!Ale jeżeli już powiedziałeś to- Nie pisz! Jeżeli już napisałeś to - Nie podpisuj! A jak podpisałeś, no to się potem nie dziw.
Awatar użytkownika
Conraddo
~user
 
Posty: 40
Dołączenie: 11 Sty 2007, 17:41
Pochwały: 2




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości