• Ogłoszenie:

ares

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Ares

Postprzez Eldar 03 Lis 2007, 18:13

reklama
Witam
osatnio zainstalowalem ten program mialem z nim problem poniewaz caly czas pisalo laczenie, przewrocilem cale google do gory nogami zeby znalesc odpowiedz czemu nie dziala mam radiowke z przekierowanymi portami bez firewalla wiec musi dzialac i dzialalo po zastosowaniu chyba programu wwdc i pszeskanowaniu online jakisms skanerem gdzies znalazlem to na ktoryms forum. i wszystko dzialalo dobrze laczylem sie i nie bylo problemow az do wczoraj...
wczoraj zrobilem formata zastosowalem wszystkie poprzednie spsooby poinstalowalem Jave WWDC skanownie roznymi scanerami online nie ma firewalla nie ma antywira wpisuje przekierowany port ktory napewno nie jest zablokowany bo sprawdzalem w Bitcomecie i nic nic nie dziala caly czas laczy i laczy!!!!!!!!!!!!!!!
zostawialem na kilka godzin aresa i caly czas laczy
jesli wie ktos co mozna zrobic to pomozcie
Eldar
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 03 Lis 2007, 18:02



Postprzez Max 11 Lis 2007, 22:34

jaka wersje instalujesz najnowszą ? - bo ze starszymi wersjami są problemy
Pozdrawiam Max . . .
Awatar użytkownika
Max
~user
 
Posty: 178
Dołączenie: 25 Lis 2005, 01:06
Miejscowość: Kraków
Pochwały: 7



Postprzez M@zi 13 Lis 2007, 14:26

zainstaluj najnowsza wersje to najczęściej pomaga na aresa ja tez miałem coś podobnego i po instalacji najnowszej wersji dział
Awatar użytkownika
M@zi
~user
 
Posty: 205
Dołączenie: 15 Gru 2005, 18:11
Pochwały: 26



Postprzez @Marcin 13 Lis 2007, 16:29

A nie masz zainstalowanego SP2? lub innego firewalla na swoim kompie? Skoro sie nie łączy to coś go blokuje...
Awatar użytkownika
@Marcin
~user
 
Posty: 2296
Dołączenie: 19 Sty 2005, 08:55
Miejscowość: Jugów
Pochwały: 232




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości