• Ogłoszenie:

plik ktory nie chce sie usunac

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

plik ktory nie chce sie usunac

Postprzez freestyler 21 Lis 2004, 17:52

reklama
ostatnio znalazlem w kompie pliczek a w sumie dwa jeden ma 650 mega a drugi kilo znajduja sie w C:\Documents and Settings\Freestyler\Ustawienia lokalne\Temp\WERF.tmp.dir00 i nie mozna ich usunac jak je usunac? i w sumie co to jest wogole
Awatar użytkownika
freestyler
~user
 
Posty: 688
Dołączenie: 01 Lis 2004, 23:20
Pochwały: 28



Postprzez MUTOPOMPKA 21 Lis 2004, 20:08

Hmmm... ciężko powiedzieć. Wygląda na to, że coś ładuje się przy starcie systemu i używa tego pliku. Zrób tak:

1. Uruchom MENADŻER ZADAŃ (ctrl+Alt+del) potem wejdź na procesy i poszukaj, może coś "dziwnego" siedzi
2. Wejdź do rejestru i znajdź klucze: HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
oraz

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run oraz

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunOnceEx i zobacz, czy czasami nie siedzi jakichś podejrzany pliczek. Jeżeli nie, to zrób tak, wejdź na stronę: http://skaner.mks.com.pl/ i przeskanuj kompa. Jak wykryje, to wywali Ci, że masz może trojana/vira itp. Po wyleczeniu resetnij kompa i spróbuj wywalić to coś...

A może to da się usunąć w trybie awaryjnym??? Spróbuj...
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez freestyler 21 Lis 2004, 21:37

zobacze czy pomoze a moze ma ktos jeszcze jakies pomysly????
Awatar użytkownika
freestyler
~user
 
Posty: 688
Dołączenie: 01 Lis 2004, 23:20
Pochwały: 28



Re: plik ktory nie chce sie usunac

Postprzez as 21 Lis 2004, 22:15

freestyler napisał(a):ostatnio znalazlem w kompie pliczek a w sumie dwa jeden ma 650 mega a drugi ...itd

Nie wiem co to za pliki i dlaczego tam się znalazły ale...wiem jak się ich pozbyć. Użyj programu o wdzięcznej nazwie MoveOnBoot 1.9.5 a on już będzie wiedział jak pogadać sobie z niechcianymi i upierdliwymi plikami. Jeśli jednak masz problemy z językiem angielskim to daj znać a podeślę Ci spolszczony program.
as
as
~user
 
Posty: 8
Dołączenie: 21 Lis 2004, 21:55



Postprzez -==KarpiO==- 22 Lis 2004, 15:02

nie rozumiem po co tu programy ;) jak startujesz kompa to przed tym jak pojawi sie win xp musisz nacisnac F8 i wybrac tryb awaryjny i spod niego wszystko usuniesz :) tylko niewiem czy w tym trybie dziala myszka bo u mnie nie dzialala...
-==KarpiO==-
 



Postprzez ToON 22 Lis 2004, 16:02

-==KarpiO==- napisał(a):tylko niewiem czy w tym trybie dziala myszka bo u mnie nie dzialala...


hm w trybie awaryjnym nie dzialaja niektore sterowniki... moze masz mysz z kosmosu ;x
gg: 1799559
ToON
~user
 
Posty: 11
Dołączenie: 11 Lis 2004, 16:18



Postprzez Tom@szek 22 Lis 2004, 17:15

freestyler napisał(a):C:\Documents and Settings\Freestyler\Ustawienia lokalne\Temp\WERF.tmp.dir00


Jeśli to XP to najwyrażniej masz włączona opcję przywracania systemu. Stąd ten plik. Wyłącz tą opcje i po ponownym uruchomieniu wywalisz ten plik.
Tom@szek
 



Postprzez -==KarpiO==- 22 Lis 2004, 17:31

ToON akurat mam myszke do ktorej nie trzeba sterow bo to jest zwykla kulkowa mysz :]
-==KarpiO==-
 



Postprzez Tom@szek 22 Lis 2004, 17:32

ToON napisał(a):-==KarpiO==- napisał:
tylko niewiem czy w tym trybie dziala myszka bo u mnie nie dzialala...


hm w trybie awaryjnym nie dzialaja niektore sterowniki... moze masz mysz z kosmosu ;x


-==KarpiO==- napisał(a):ToON akurat mam myszke do ktorej nie trzeba sterow bo to jest zwykla kulkowa mysz :]

Panowie - zbędne dyskusje w tym topicu :evil:
Tom@szek
 



Postprzez freestyler 23 Lis 2004, 00:35

dzieki za pomysly ale pliczek sie rozrasta nie wiem co go rzywi ale zajmuje juz 1 giga chyba ze xp zle wskazuje
kemot: a jak wylaczyc ta opcje?
licze na pomoc koledzy jezeli nadal nie uda mi sie tego swinstwa usunac
Awatar użytkownika
freestyler
~user
 
Posty: 688
Dołączenie: 01 Lis 2004, 23:20
Pochwały: 28



Postprzez ToON 23 Lis 2004, 08:18

Panowie - zbędne dyskusje w tym topicu :evil:[/quote]

kemot to co mamy sobie załozyc osobny temat i zaspamować go? juz skonczylismy rozmowe.

probowales w dosie usunąć ten plik????????? hm moze ten plik dziala na zasadzie trojana i uruchamia sie razem ze startem systemu? ... sproboj uzyc trojan remover, napewno nie zaszkodzi :D /ale raczej ne pomoze
gg: 1799559
ToON
~user
 
Posty: 11
Dołączenie: 11 Lis 2004, 16:18



Postprzez freestyler 23 Lis 2004, 13:34

YO!! uruchomilem kompa w trybie awaryjnym (myszka dzialala :) ) i pliczku juz nie bylo teraz jak odpalam kompa normalnie tez juz go nie ma normalnie czary dzieki za zainteresowanie :> OFF TOPIC
Awatar użytkownika
freestyler
~user
 
Posty: 688
Dołączenie: 01 Lis 2004, 23:20
Pochwały: 28



Postprzez zbik84 28 Lis 2004, 11:57

wcisnij "start" --> "uruchom..." , wpisz "msconfig" i tam mas opcje "autostart" lub "uruchamianie ze startem" i tam jest wszystko co uruchamia sie ze startem kompa. ja przewaznie wylaczam wszystko oprocz najpotrzebniejszych programow typu gg czy dc. a jak to nie pomoze to zrob scandisc, moze po prostu masz pliki skopane. wtedy powinno sie dac juz je usunac
Jaki Żyd takie mydło
zbik84
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 27 Lis 2004, 12:18
Miejscowość: Chełm (obecnie Kraków)




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości

cron