• Ogłoszenie:

mp3 player? ale jaki?

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Postprzez Szymonr 26 Mar 2006, 23:44

reklama
A teraz za tą kaskę kupił byś iPoda? Bo z tego co czytałem to podobno jest z nimi wiele problemów. Nie chodzi o to, ze się spują, a raczej o to, że b. często zdaża się, ze nie są kompatybilne z najzwyklejszymi w świecie komuterami domowymi

A tak na maginesie: Jest ktoś szczęśliwym posiadaczem jakiegoś iPoda?
phew
Awatar użytkownika
Szymonr
~user
 
Posty: 47
Dołączenie: 01 Lis 2005, 15:14



Postprzez High Voltage 26 Mar 2006, 23:53

Jest ktoś szczęśliwym posiadaczem jakiegoś iPoda?

ja miałem w planach zakup Ipoda, ale doszły mnie te słuchy co Ciebie
Szymonr napisał(a):Bo z tego co czytałem to podobno jest z nimi wiele problemów. Nie chodzi o to, ze się spują, a raczej o to, że b. często zdaża się, ze nie są kompatybilne z najzwyklejszymi w świecie komuterami domowymi

I z tego powodu zakupiłem sobie całkiem z innej półki odtwarzacz - Creative Zen Nano PLUS 512mb. Zaoszczędziłem dużo pieniążków, ale nie żałuje, gdyż ten wystarczy mi do słuchania muzyki. Nie potrzebuje takich bajerów jak zdjęcia itp ;)
PZDR
Awatar użytkownika
High Voltage
~user
 
Posty: 1734
Dołączenie: 05 Mar 2005, 19:49
Miejscowość: Browar
Pochwały: 67



Postprzez offca 07 Kwi 2006, 15:31

Mialem iPoda 4GB i bylem bardzo zadowolony :) Nie mialem ani razu problemu a jakosc dzwieku byla porazajaca :) Nie mam go juz bo zamienilem sie na Sony Clie TH55 + MemoryStick 2GB - jak kto nie wie jest to palmtop z aparatem kamera itp... net, filmy i muza oczywiscie dzialaja bez najmniejszego problemu. I takie cos polecam tylko ze w 400zl ciezko sie zmiescic :P
AMD Athlon 64 3000+; 1024MB RAM DDR400; RadeON X600 Pro; HDD 120GB S-ATA Caviar; DVD-RW Lite-ON...
offca
~user
 
Posty: 71
Dołączenie: 23 Paź 2005, 16:36
Miejscowość: Żory
Pochwały: 3



Poprzednia

Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CharlotteBarboza oraz 16 gości