• Ogłoszenie:

trojan-spy.html.smitfraud.c

Bezpieczeństwo systemów, usuwanie wirusów, dobieranie programów antywirusowych. Obowiązkowe logi w tym dziale: trzy z FRST + Gmer.

trojan-spy.html.smitfraud.c

Postprzez M@sz 07 Lip 2005, 09:43

reklama
Wczoraj znikneło tło na pulpicie - zrobiło sie niebieskie i wyskoczył komunikat następującej treści:
Cyt.:
"security warning!!"
a total error inIE has orgued at UO28:CCO INE36 in VXD VUM(01)
error was caused by trojan -spy.HTML.suinfraud.c
error was not function
please check your security system
scan your PC with avialbe antivirus spyremover"



I na tym tyle ....
system 98 da sie tylko właczyć i nic więcej nie działa żaden program ... trzech króli tez nie działa ...

Problem spowodował:
Trojan-Spy.HTML.Smitfraud.c

Jest to koń trojański wykorzystujący technolgię spoofingu. Trojan występuje pod postacią sfałszowanej strony HTML. Wykorzystywany jest do kradzieży poufnych informacji o klientach Smith Barney, firmy działającej w branży finansowej(www.smithbarney.com).

Macie jakieś pomysły ???
Jeżeli się [PYTAM] o jakiś program oznacza to że wykorzystałam WSZELKIE dostępne mi sposoby wyszukania na Forum i Goglach
Awatar użytkownika
M@sz
~user
 
Posty: 82
Dołączenie: 22 Gru 2004, 18:35
Pochwały: 1



Postprzez Tom@szek 07 Lip 2005, 10:17

M@sz napisał(a):Macie jakieś pomysły ???



Tak - mam jeden bardzo skuteczy podobno:
Przeczytaj to i zastosuj.
http://www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?showtopic=31936&st=0&p=149274&#entry149274
Tom@szek
 



Postprzez M@sz 07 Lip 2005, 10:35

Tomaszek napisał(a):
M@sz napisał(a):Macie jakieś pomysły ???



Tak - mam jeden bardzo skuteczy podobno:
Przeczytaj to i zastosuj.
http://www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?showtopic=31936&st=0&p=149274&#entry149274


Oki tanx ... napisze co i jak ... :)
Jeżeli się [PYTAM] o jakiś program oznacza to że wykorzystałam WSZELKIE dostępne mi sposoby wyszukania na Forum i Goglach
Awatar użytkownika
M@sz
~user
 
Posty: 82
Dołączenie: 22 Gru 2004, 18:35
Pochwały: 1




Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości