• Ogłoszenie:

Telefon do 600zł, jaki polecacie?

Forum komórkowe - wszystko co związane z tą jakże obszerną tematyką.

Re: telefon do 600zł, jaki polecacie?

Postprzez AniaKropelka 19 Paź 2008, 18:22

reklama
o litości!
mnie on leży Tobie nie-jak chce lepszy głonik biore discmana ;]
ot co
AniaKropelka
~user
 
Posty: 10
Dołączenie: 15 Paź 2008, 10:19



Telefon do 600zł, jaki polecacie?

Postprzez Mały22222 19 Paź 2008, 18:47

Ja posiadam nokie 5310 i opisze jego wady i zalety:
Telefonik fajny cienki, super sie trzyma w rece jest wygodny. Głosnik ma bardzo dobry ( super sie slucha na sluchwakach, nie widze zadnej róznicy a nawet dla mnie lepiej sie slucha na telefonie niz na mp3 creative. aparat jest niezly jak na telefon muzyczny, robi cialkiem ladne foty jak na 2mpix ( mozesz zobaczyc sobie mój post w pogaduchach w temacie sprzedam kupie zamienie oddam i w moich postach na str 6 i 7 są robione zdjęcia wląsnie tym aparatem) ma super wyswietlacz 16mln kolow na tym wyswietlaczu sa piękne tapety i zdjęcia..super poprostu jest wyrazny i ostry.:)
co do wytrzymalosci ostatnioo upadl mi z ok 1m na podloge nic mu sie nic nie stalo :) zadnej ryski.. ja o niego dbam nosze go na smyczy nie w kieszeni i wyglada jak nowy a mam go ok 3 mieisecy i nie ma zadnej ryski! ani na wyswietlaczu ani na obudowie. Rozmowia sie przez niego fajnie slychac wyraznie i bez strzasków. Misu ma tylko jeden ....czasem zdarza sie ze sie jak b zawiesi ( zresetuje sie) zdazylo mi sie tak 2 razy od kad go kupilem ..taki tylko minus ale to w ogole nie przeszkadza.. zrobi sie tak na 5 sek i pozniej wsyzstko OK:) naprawde telefonik polecam dalem za niego 550 ale naprawde nie zaluje...:) dbam o niego i jest dobrze:) w komlecie ma karte pamieci 2 gb i dobre sluchawki :) mówicie ze polecacie SE k800i moj kolega go ma i po 1 miesiacu jojstik juz mu sie wali... przycina sie i pozni w reakcji a na dodatek popsuly mu sie juz sluchawki... glosnik gra mniej wiecej tak jak umnie..na sluchawkach k800i jest cichszy niz na moim ..jakosc dzwieku jest mniej wiecej taka sama..
to by bylo na tyle mam nadzieje ze pomoglem :) i naprawde w 100% polecam tą nokie 5310i :)
/// Lenovo ideapad Y530 ~~~~ Intel DualCore T4300 2,10GhZ ~~~~ 3GB RAM DDRIII ~~~~ Geforce 9600 512Mb ~~~~ 320 Gb Win Vista \\\
Awatar użytkownika
Mały22222
~user
 
Posty: 1425
Dołączenie: 30 Cze 2006, 10:04
Pochwały: 73



Re: telefon do 600zł, jaki polecacie?

Postprzez AniaKropelka 21 Paź 2008, 10:06

woooow! super! dzięki za opinie i tak szczegółowy opis XD
podbudowało mnie to^^
okaże się, jakz tym zawieszaniem....ja tak miałamz inna nokią..ale to była wina softu...
AniaKropelka
~user
 
Posty: 10
Dołączenie: 15 Paź 2008, 10:19



Poprzednia

Powróć do GSM - Telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości