• Ogłoszenie:

Szukam programu do kamery cyfrowej!!!

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Szukam programu do kamery cyfrowej!!!

Postprzez krotki 18 Maj 2005, 10:31

reklama
Witam mam kamere cyfrową Panasonica model NV-GS17 i szukam jakiegos programu bezpłatnego aby film nagrany na kamerze móc przerobić na kompie i rozdielic zdjecia oraz nagrac na płytke DVD lub Video CD!!

Prosze o pomoc juz tyle sie naszukałem i niemam pojęcia czym to moge zrobic aby mój model kamery spełniał wszystkie warunki!! :?

Dziekuje bardzo pozdrawiam!!
Michał
krotki
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 18 Maj 2005, 10:23



Postprzez Magik 18 Maj 2005, 10:46

http://forum.programosy.pl/szukam-programow-do-przechwytywania-video-z-kamery-vt3477.html?highlight=kamera

PZDR
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez neo_jano 18 Maj 2005, 10:53

osobiście polecam pinacle studio 9 plus. nie jest on darmowy ale jest do znalezienie w sieci. Ma dość sporo funkcji i jest prosty w użyciu - sam jestem poczatkujący w te klocki i bez problemu w tym programiku robie co chce.
sterowników przy XPku raczej nie potrzebujesz... jeżeli będzie jednak krzyczeł - najlepiej pobrać ze strony producenta.

Jedna uwaga - przy zrzucie bezpośrednio z kamerki - filmik zawiera ogromnie dużo miejsca!!! (np. 3 min = ok. 300mega)
neo_jano
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 18 Maj 2005, 10:30



Postprzez pumaole 18 Maj 2005, 14:19

Zgadzam sie z neo_jano Pinnacle studio to bardzo dobry program z dosyc duzymi mozliwosciami jak na filmowca amatora.Polecam.
puma
pumaole
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 18 Maj 2005, 14:10
Miejscowość: olesnica




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: rixim80416 oraz 11 gości