• Ogłoszenie:

System xp po zalogowaniu automatycznie wylogowuje

Bezpieczeństwo systemów, usuwanie wirusów, dobieranie programów antywirusowych. Obowiązkowe logi w tym dziale: trzy z FRST + Gmer.

System xp po zalogowaniu automatycznie wylogowuje

Postprzez zapalara 04 Maj 2017, 08:14

reklama
Witam

Zacznę od tego że laptop złapał jakiegoś wirusa na "M... a drugi człon nazwy to był WiFi" i były poinstalowane dziwne programy właśnie o tej nazwie, w przeglądarkach domyślnie były inne dziwne wyszukiwarki.

Zacząłem od standardowego usuwania czyli Adwcleaner program znajdował wirusy ale nie mógł usunąć bo jak chciałem usuwać to program adwcleaner wyłączał się przez błąd systemowy (CCleaner też), to dalej próbowałem Malwarebytes Anti-Malware (znalazł ponad 500 wirusów które usunąłem) lecz te dziwne programy i wyszukiwarki nadal były. Probówałem odinstalować te dziwne programy lecz aby odinstalować było ustawione żeby wpisać hasło i jakieś chińskie komunikaty to odinstalowałem poprzez program Total uinstall wymuszając dezinstalację lecz dziwna wyszukiwarka nadal była (nawet po przywróceniu firefoxa do domyślnych ustawień). Następnie w trybie awaryjnym usunąłem wykryte wirusy adwclenarem lecz te dziwne strony nadal się otwierały same. Dalej zainstalowałem NOD32 który cały czas znajdował wirusy nawet w plikach systemowych i po restarcie system już nie odpala się do końca jedynie do ekranu logowania gdzie po kliknięciu się loguje i następnie wylogowuje. Czy wie ktoś jaka może być przyczyna? I czy ten laptop jeżeli wziąłem go od znajomego do domu może zarazić mi sieć Wi-Fi tymi wirusami? (z moją siecią nigdy się nie łączył)

Najbardziej mi chodzi o dane na tym laptopie bo jest sporo dokumentów i chciałbym jakoś naprawić system tak by chociaż się odpalił a wirusa się pozbyć chyba przez format.

System to Windows XP

Czy Live CD pomoże mi odpalić system żeby zgrać ważne dane (oczywiście właściciel nie robił kopii ...)?
Czy Laptop może zarazić moją sieć poprzez Wi-Fi (Livebox) ?
Czy da się jakoś naprawić system żeby się uruchamiał?
P.S programem Autoruns próbowałem wyłączać dziwne uruchamiane procesy i usługi ale wirus blokował poprzez "odmowa dostępu" tak jak w przypadku wyłączania antywirusa

Wiem że robiłem to na kolanie i zamiast zrobić logi FRST, zapisać nazwy procesów i wirusa itd. to by było więcej informacji no ale teraz to już za późno...
zapalara
~user
 
Posty: 30
Dołączenie: 26 Wrz 2012, 11:22



System xp po zalogowaniu automatycznie wylogowuje

Postprzez ordynat 04 Maj 2017, 10:28

pewnie MAOHA WIFI.

Spróbuj uruchomić komputer w Trybie Awaryjnym (F8 przed startem Systemu.
Jeśli się to uda, to zrób zwykłe "Przywracanie Systemu" do jakiegoś punktu przywracania sprzed tej "katastrofy".
Zrób logi FRST.
ordynat
~user
 
Posty: 4765
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:18
Pochwały: 866



System xp po zalogowaniu automatycznie wylogowuje

Postprzez zapalara 04 Maj 2017, 10:51

Dziękuje za odpowiedź. Tak teraz mi Pan przypomniał to MAOHA WIFI jak bardzo jest ten wirus szkodliwy? Przywracanie systemu z poziomu DOS nic nie dało ( przywracanie do ostatniej prawidłowo działającej konfiguracji ) a do systemu się nie mogę dostać. Czy płyta ratunkowa 2015 z komputer świat'a pomoże mi to naprawić?
W trybie awaryjnym również jest ekran logowania i po kliknięciu na użytkownika (jest tylko administrator) loguje i wylogowuje. Wcześniej przed usterką nie było ekranu z logowaniem tylko system ładował się automatycznie.
zapalara
~user
 
Posty: 30
Dołączenie: 26 Wrz 2012, 11:22



System xp po zalogowaniu automatycznie wylogowuje

Postprzez ordynat 04 Maj 2017, 11:56

jak bardzo jest ten wirus szkodliwy?

Jest szkodliwy, ale to nie "wirus" spowodował Twoje obecne problemy, lecz usuwanie infekcji przez NOD - widocznie coś usunął niepotrzebnie.

Czy płyta ratunkowa 2015 z komputer świat'a pomoże mi to naprawić?

Tego nie wiem.
ordynat
~user
 
Posty: 4765
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:18
Pochwały: 866



System xp po zalogowaniu automatycznie wylogowuje

Postprzez zapalara 04 Maj 2017, 11:57

Dziękuje za odpowiedzi. A czy ten wirus może zarazić inne komputery z sieci?
zapalara
~user
 
Posty: 30
Dołączenie: 26 Wrz 2012, 11:22



System xp po zalogowaniu automatycznie wylogowuje

Postprzez Łowca Androidów 04 Maj 2017, 15:19

Podepnę się i jeśli kolega @ordynat nie ma nic przeciwko spróbuje pomóc :)

Pobierz Hiren's BootCD -> http://www.programosy.pl/program,hirens-bootcd.html
Wypal na CD i zabootuj z tej płyty - z menu wybierz Mini Windows XP
Jak się załaduje MiniXP możesz skopiować dane - będziesz miał dostęp do wszstkich swoich partycji.
Nawet nie tyle możesz co powinieneś skopiowac dane.

Jak już to zrobisz możemy spróbować ocucić Twój system poprzez przywrócenie rejestru - pod warunkiem, że miałeś włączoną opcję przywracania systemu.

Po skopoiwaniu danych odepnij dysk na który kopiowałeś dane i nie wyłaczajkomputera - pozostań w trybie MiniXP i postępuj według poniższej instrukcji:

PRZYWRACANIE REJESTRU:
  • Startujemy z bootowalnego systemu
    (np. Hiren's BootCD ze strony producenta lub Hiren's BootCD ze strony programosy.pl - uruchamiamy z płytki Mini Windows XP
  • Po wystartowaniu systemu klikamy prawym przyciskiem myszy na Start >>> Explore – pojawi się:
    Image
  • Przechodzimy teraz do C:/ System Volume Information:
    Image
  • Wchodzimy do katalogu „_restore{02D5E7F7-1A6E-44AD-8A95-2E79E2ADCA09}”
    Image
  • W takalogu tym znajdują się foldery RP0, RP1……RP20…. (są to punkty przywracania utworzone przez system (ewentualnie przez nas samych) – z prawej mamy datę utworzenia, wybieramy interesujący nas (np. data najbliższa sprzed awarii) przykładowo ja wybieram RP59 (data utworzenia 12.02.2010 godz. 09:10)
    Image
  • Wchodzimy do katalogu i mamy tutaj folder „snapshot” – otwieramy go:
    Image
  • …I kopiujemy następujące pliki:
    _REGISTRY_MACHINE_SAM
    _REGISTRY_MACHINE_SECURITY
    _REGISTRY_MACHINE_SOFTWARE
    _REGISTRY_MACHINE_SYSTEM
    _REGISTRY_USER_.DEFAULT

    Image
  • Po skopiowani u plików przechodzimy na dysk C:, tworzymy katalog np. „KOPIA” I wklejamy do niego skopiowane pliki:
    Image
  • Teraz należy zmienić nazwy na prawidłowe (pozostawiamy tylko ostatni człon nazwy) np. _REGISTRY_USER_DEFAULT zmieniamy na DEFAULT - i tak ze wszystkimi plikami – tak to wygląda po zmianie nazwy:
    Image
  • Teraz kopiujemy te pliki i przechodzimy do katalogu C:/WINDOWS/System32/config:
    Image
  • …i usuwamy z niego następujące pliki rejestru:
    SAM
    SECURITY
    SOFTWARE
    SYSTEM
    DEFAULT

    Image
  • …I wklejamy nasze pliki rejestru.
  • Teraz tylko Start >>> Shutdown >>> Resstart i powinno wszystko być OK.

Oczywiście jeśli się uda i system wstanie to zapodaj tu od razu logi z FRST - kolega @ordynat posprząta śmieci i usunie infekcje.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



System xp po zalogowaniu automatycznie wylogowuje

Postprzez zapalara 04 Maj 2017, 15:37

Dziękuje bardzo za odpowiedź po pracy spróbuje wykonać wszystko tak jak Pan napisał. A co do samego laptopa i wirusa to przypominam sobie że kiedyś laptop był w mojej sieci domowej czy teraz nie będzie zagrożenia jeżeli będzie miał włączone WI-FI że mi zainfekuje tym wirusem inne urządzenia w sieci? Jak odpalę poprzez Hiren to sieci zapamiętanej nie będzie miał ale co jak już go odpalę i połączy się z siecią?
zapalara
~user
 
Posty: 30
Dołączenie: 26 Wrz 2012, 11:22



System xp po zalogowaniu automatycznie wylogowuje

Postprzez Łowca Androidów 04 Maj 2017, 16:22

Hiren's nie połaczy się z Twoją siecią - nie po Wi-Fi
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



System xp po zalogowaniu automatycznie wylogowuje

Postprzez zapalara 07 Maj 2017, 14:58

Hirens pomógl bo zgrałem dane, zrobiłem przywrócenie rejestru kopiując pliki z System Volume Information lecz nie pomogło nadal jest tak że najpierw jest "Zapraszamy" potem okno logowania, klikam administratora znowu jest "Zapraszamy" i wylogowanie następuje. Czy może jakoś inaczej da się naprawić Windowsa bez formatowania? Czy istnieje program żeby zrobić logi gdzie wywala błąd podczas uruchamiania? Może w Hirens mogę jakoś jeszcze inaczej przywrócić system do sprawności ? Bo formatowanie jest dosyć problematyczne bo to stary laptop, nie mam płyty z Windowsem, nie wiem jak sterowniki itd.

Może jakaś naprawa plików systemowych? Bo NOD pewnie powywalał te systemowe bo jeszcze jak działał system to widziałem komunikaty o wirusach i było np. explorer.exe
zapalara
~user
 
Posty: 30
Dołączenie: 26 Wrz 2012, 11:22



System xp po zalogowaniu automatycznie wylogowuje

Postprzez Łowca Androidów 08 Maj 2017, 10:28

Rozumiem, że konto Administrator zachowuje się tak samo i się wylogowuje.
Będzie potrzebny Hiren's BootCD i trzeba znowu uruchomić MiniXP.
Będzie też potrzebny program Autoruns
Wyglądać będzie skomplikowanei, ale czytając i stosując się do porad nie jest to tak trudne jak wygląda:

Autoruns uruchamiany z poziomu Mini XP lub Win10 Strelec

  • Pobieramy Autoruns
  • Wypakowujemy i zapiusujemy na pendrive
  • Pobieramy Hiren's BootCD dla starszych komputerów
  • Pobieramy Strelec WinPE 26.02.2017 (x86/x64/Native x86) English - dla nowszch komputerów
  • Wypakowujemy i wypalamy obraz iso na CD lub tworzymy bootowalnego pendrive
  • Bootujemy z CD lub pendrive komputer
  • Z menu wybieramy Mini Windows XP lub wersję Windows 10 (w przypadku Strelca)
  • Po załadowaniu się MiniXP lub Windows 10 uruchom z pendrive Autoruns
  • Po uruchomieniu programu klikamy:
    • File
      • Analyze Offline System
        1. w System root wskazujesz katalog Windows (C:\WINDOWS)
        2. w User profile wskazujemy katalog usera:
        • XP: C:\Dosument and Settings\nazwa_usera
        • Vista, 7, 8/8.1, 10: C:\Users\nazwa_usera
  • Czekamy aż na dole w lewym dolnym rogu pojawi się napis Ready
  • Z górnej belki wybierz Options -> i tu zaptaszkuj pozycje:
    • Hide Empty Locations
    • Hide Microsoft Entries
    • Hide Windows Entries
  • Kliknij ikonę dyskietki i zapisz log jako nazwa.arn.
  • Upnij na [url='http://www.zippyshare.com']www.zippyshare.com[/url] i podaj link
  • Kliknij ikonę dyskietki i zapisz log jako nazwa.txt
  • Upnij na www.wklej.org lub www.wklej.to
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



System xp po zalogowaniu automatycznie wylogowuje

Postprzez zapalara 11 Maj 2017, 07:08

Dziękuje za pomoc Autoruns wyświetlił że brakuje pliku userinit.exe i jak wrzuciłem ten plik to system się uruchamia i działa. Tylko teraz kwestia wirusów, chciałbym odpalić FRST tylko teraz pytanie jak skopiować FRST na laptopa a potem zgrać logi bo obawiam się podłączać laptopa do mojej sieci.

Mogę skopiować na pendrive co robiłem kopię zapasową z laptopa tylko pytanie czy ten pendrive mógł złapać infekcję jeżeli zgrywałem dane w Hirens?
Bo boję się podłączać pendrive najpierw do komputera mojego żeby wrzucić FRST a potem podłączać do zainfekowanego laptopa a potem znów musiałbym podłączyć do komputera żeby zrzucić logi.

Może jakoś odpalać pendrive w odizolowanym środowisku?
zapalara
~user
 
Posty: 30
Dołączenie: 26 Wrz 2012, 11:22



System xp po zalogowaniu automatycznie wylogowuje

Postprzez Łowca Androidów 11 Maj 2017, 11:18

Nie ma innej możliwości aby zapodać logi - musisz być w sieci żeby je wysłać.
Nawet jeśli uruchomisz FRST w wyizolowanym środowisku :) ale to z kolei daje neipełny log.
Podepnij pena pod lapka, uruchom frst i wygeneruje Ci logi w tym samaym katalogu z którego uruchamiasz FRST. Jak uruchomisz z pena to będa na penie - podeponiessz pena pod inny laptop i wstwisz logi - nie sądzę abyś zainfekował drugiego lapka jeśli nie będziesz pomykał po katalogach na penie a jedynie otworzysz katalog z FRST.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



System xp po zalogowaniu automatycznie wylogowuje

Postprzez zapalara 11 Maj 2017, 14:37

Wiem że może to lekka paranoja ale może zrobię tak:

Ściągnę na komputer FRST
potem odpalę Hirens i wejdę w Mini XP
Podłącze pendrive i skopiuje na niego FRST
Potem odpalę laptopa, MiniXP i podłącze pendrive i skopiuje na dysk FRST
Zrestartuję i odpalę w normalnym trybie i wykonam skan FRST
Znowu zrestartuję i teraz w trybie MiniXP podłączam pendrive i kopiuje na niego LOG
Potem w trybie minixp odpalam komputer i kopiuje logi na dysk
Restartuje i wrzucam logi na forum

Podniosło by to poziom bezpieczeństwa?
:D
zapalara
~user
 
Posty: 30
Dołączenie: 26 Wrz 2012, 11:22



System xp po zalogowaniu automatycznie wylogowuje

Postprzez Łowca Androidów 11 Maj 2017, 15:56

Zrób jak uwarzasz, jeśli chce Ci się tak bawić - możesz tak zrobić :)
ale prościej byłoby chyba odłączyć wszystkie komputery od sieci, a tego lapka podłaczyć bezpośrednio kablem LAN - zrobić swoje i potem zawsze można w razie czego zresetować router :)
No, ale decyzja należy do Ciebie.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



System xp po zalogowaniu automatycznie wylogowuje

Postprzez zapalara 11 Maj 2017, 18:55

FRST

http://www.wklej.org/id/3110836/

ADDITION

http://www.wklej.org/id/3110837/

SHORCUT
http://www.wklej.org/id/3110839/
zapalara
~user
 
Posty: 30
Dołączenie: 26 Wrz 2012, 11:22



System xp po zalogowaniu automatycznie wylogowuje

Postprzez Łowca Androidów 11 Maj 2017, 19:32

Czy cały czas logujesz się na konto Administrator? Z tego konta korzystasz?
To konto powinno być zahasłowane i ukryte.
Fix jaki wygeneruje tu najprawdopodobniej kolega @ordynat bo to Jego brożka dotyczyć będzie tylko i wyłacznie tego konta, nie usunie on plików z kont innych niż Administrator - FRST uruchamiamy z konta na którym pracujemy bo fixy tyczą się tyko i wyłącznie kont z których jest uruchamiany FRST.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



System xp po zalogowaniu automatycznie wylogowuje

Postprzez zapalara 12 Maj 2017, 07:08

Dziękuje za odpowiedź. W takim razie czekam na FIX. A co do kont to faktycznie tu jest Administrator ale przy odpalaniu systemu nie ma wyboru profili tylko od razu się włącza.
zapalara
~user
 
Posty: 30
Dołączenie: 26 Wrz 2012, 11:22



System xp po zalogowaniu automatycznie wylogowuje

Postprzez Łowca Androidów 12 Maj 2017, 10:03

  • Do notatnika wklej poniższe:
    Kod: Zaznacz wszystko
    CloseProcesses:
    CreateRestorePoint:
    Task: C:\WINDOWS\Tasks\UCBrowserUpdater.job => C:\Program Files\UCBrowser\Application\update_task.exe <==== UWAGA
    WMI_ActiveScriptEventConsumer_ASEC: <===== UWAGA
    HKLM\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Internet Explorer: Ograniczenia <======= UWAGA
    C:\Documents and Settings\NetworkService\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\UCBrowser
    C:\Documents and Settings\Administrator\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\UCBrowser
    C:\WINDOWS\Tasks\UCBrowserUpdater.job
    C:\Program Files\UCBrowser
    S4 McComponentHostService; "C:\Program Files\McAfee Security Scan\3.11.334\McCHSvc.exe" [X]
    S4 mzjbs; C:\WINDOWS\system32\gemizu.dll [X]
    S3 eapihdrv; \??\C:\DOCUME~1\ADMINI~1\USTAWI~1\Temp\ehdrv.sys [X]
    S3 pccsmcfd; system32\DRIVERS\pccsmcfd.sys [X]
    HKU\S-1-5-21-1645522239-602609370-1417001333-500\...\MountPoints2: {37dbabf8-98e1-11e5-a0aa-001c26710ef8} - C:\WINDOWS\system32\RunDLL32.EXE Shell32.DLL,ShellExec_RunDLL Zakazenia720p.wmv
    HKU\S-1-5-21-1645522239-602609370-1417001333-500\...\MountPoints2: {37dbabf9-98e1-11e5-a0aa-001c26710ef8} - C:\WINDOWS\system32\RunDLL32.EXE Shell32.DLL,ShellExec_RunDLL RuNdLl32.EXE      .\RECYCLER\S-5-3-42-2819952290-8240758988-879315005-3665\jwgkvsq.vmx,ahaezedrn
    HKU\S-1-5-21-1645522239-602609370-1417001333-500\...\MountPoints2: {661042ed-b681-11e3-9e5a-001c26710ef8} - I:\Launcher.exe
    HKU\S-1-5-21-1645522239-602609370-1417001333-500\...\MountPoints2: {ba028809-c356-11e5-a21f-001c26710ef8} - C:\WINDOWS\system32\RunDLL32.EXE Shell32.DLL,ShellExec_RunDLL RuNdLl32.EXE      .\RECYCLER\S-5-3-42-2819952290-8240758988-879315005-3665\jwgkvsq.vmx,ahaezedrn
    ShellIconOverlayIdentifiers: [00avast] -> {472083B0-C522-11CF-8763-00608CC02F24} =>  -> Brak pliku
    NETSVC: mzjbs -> C:\WINDOWS\system32\gemizu.dll ==> Brak pliku
    2017-05-03 13:44 - 2016-11-26 07:52 - 0101088 _____ () C:\Documents and Settings\Administrator\Ustawienia lokalne\Temp\DriverInstall.exe
    2017-05-03 13:44 - 2016-11-26 07:52 - 0115936 _____ () C:\Documents and Settings\Administrator\Ustawienia lokalne\Temp\DriverInstall_X64.exe
    2017-05-03 13:44 - 2016-11-26 07:52 - 0112352 _____ () C:\Documents and Settings\Administrator\Ustawienia lokalne\Temp\DriverTool.dll
    2017-05-03 13:44 - 2016-11-26 07:52 - 0162832 _____ (深圳市猫哈网络科技发展有限公司) C:\Documents and Settings\Administrator\Ustawienia lokalne\Temp\maohasubstat.dll
    2017-05-03 13:44 - 2016-11-26 07:52 - 0797216 _____ (深圳市猫哈网络科技发展有限公司) C:\Documents and Settings\Administrator\Ustawienia lokalne\Temp\softconfig.dll
    2017-05-03 13:44 - 2016-11-26 07:55 - 0598560 _____ () C:\Documents and Settings\Administrator\Ustawienia lokalne\Temp\uninstall.dll
    EmptyTemp:
  • Zapisz w C:\Nowy folder\Nowy folder jako fixlist.txt
  • UWAGA - zapisując w pozycji KODOWANIE wybierz z listy UTF-8
  • Uruchom FRST (z C:\Nowy folder\Nowy folder)
  • Wciśnij przycisk NAPRAW
  • Zostanie wygenerowany fixlog.txt - pokaż go (na www.wklej.org)
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



System xp po zalogowaniu automatycznie wylogowuje

Postprzez zapalara 12 Maj 2017, 19:50

Zrobione.

Fixlist
http://wklej.org/id/3111742/


FRST po reperacji
http://wklej.org/id/3111743/
zapalara
~user
 
Posty: 30
Dołączenie: 26 Wrz 2012, 11:22



System xp po zalogowaniu automatycznie wylogowuje

Postprzez Łowca Androidów 12 Maj 2017, 21:11

Kończymy.

  • Do notatnika wklej poniższe:
    Kod: Zaznacz wszystko
    DeleteQuarantine:
  • Zapisz w C:\Nowy folder\Nowy folder\Nowy folder jako fixlist.txt
  • Uruchom FRST (z C:\Nowy folder\Nowy folder\Nowy folder)
  • Wciśnij przycisk NAPRAW

Teraz przy użyciu Shift+Delete usuń katalog C:\FRST
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Następna

Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości