• Ogłoszenie:

Sterowniki do myszki logitech m-s35

Poszukujesz sterowników? Masz problem z zainstalowaniem bądź odinstalowaniem? Zapytaj w tym dziale

Sterowniki do myszki logitech m-s35

Postprzez Yaku 05 Paź 2009, 12:04

reklama
Potrzebuję sterowników do najlepiej dopasowanej do mojej dłoni myszki - Logitech M-S35. Perfekcyjny kształt. Waga nie wymagająca instalowania odważników. Pewnie leży w dłoni. Kuleczka odciągająca kurz, a jednocześnie nie ślizgająca się po rolkach - perfekcja. Nigdy nie trzymałem w dłoni lepszej myszki.
Chociaż może mieć już nawet 9 lat wciąż działa niezawodnie. Niestety gdy pojawiła się na rynku nie istniał jeszcze Windows XP, więc sterowniki z płytki nie są kompatybilne z tym systemem. To kłopotliwe bo w standardowych sterownikach systemowych nie widzę opcji konfiguracji przypisanych do przycisków akcji.
Na jeden ze stron znalazłem sterowniki do M-S35 z 2007 roku: http://www.bioticaindia.com/m-s35.html Nie da się ich pobrać. Na stronie producenta nie ma do niej sterowników, a ich pomoc techniczna nie działa w polskiej lokalizacji.

Mam nadzieję, że ktoś z forum okaże się za tyle sprytny, że będzie w stanie wytropić sterownik do M-S35 dla XP.

Zdjęcie super myszki:
Image
Awatar użytkownika
Yaku
~user
 
Posty: 705
Dołączenie: 18 Sie 2005, 14:15
Pochwały: 3



[potrzebuje]sterowniki do myszki logitech m-s35

Postprzez Wojtasgls 05 Paź 2009, 12:22

Moim zdaniem nic z tym nie zrobisz. Nie ma do tego sterowników pod xp. Możesz to zainstalować jako zwykła mysz plug and play. Jeszcze poszperam ale nie licz na coś.

Autor postu otrzymał pochwałę
Image
NIE POMAGAM NA PW!!!
Awatar użytkownika
Wojtasgls
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 3874
Dołączenie: 02 Gru 2005, 00:14
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Pochwały: 229



Sterowniki do myszki logitech m-s35

Postprzez Yaku 06 Paź 2009, 13:05

Czy instalacja myszy jako Plug&Play pozwoli na konfiguracje każdego z przycisków?
Awatar użytkownika
Yaku
~user
 
Posty: 705
Dołączenie: 18 Sie 2005, 14:15
Pochwały: 3



Sterowniki do myszki logitech m-s35

Postprzez Wojtasgls 06 Paź 2009, 18:55

nie nie widzę takiej opcji. Tak z Ciekawości co chcesz ustawiać ?
Image
NIE POMAGAM NA PW!!!
Awatar użytkownika
Wojtasgls
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 3874
Dołączenie: 02 Gru 2005, 00:14
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Pochwały: 229



Sterowniki do myszki logitech m-s35

Postprzez Yaku 06 Paź 2009, 22:57

Ustawić pod środkowym klawisze "dwu-klik LPM".
Obecnie jest przeciąganie ekranu. Z tej opcji rzadko korzystam.
Awatar użytkownika
Yaku
~user
 
Posty: 705
Dołączenie: 18 Sie 2005, 14:15
Pochwały: 3




Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości