• Ogłoszenie:

Sterowniki do multi front panel hub and 19 in 1 card reader

Poszukujesz sterowników? Masz problem z zainstalowaniem bądź odinstalowaniem? Zapytaj w tym dziale

Sterowniki do multi front panel hub and 19 in 1 card reader

Postprzez Michma 22 Wrz 2009, 22:26

reklama
Witam!
Ostatnio zainteresowałem się czytnikami kart do komputera.Kupiłem (już dosyć dawno) Urządzenie "USB 2.0 5.25 Multi front panel with hub and 19 in 1 card reader" <- przynajmniej tak pisze na pudełku :D poszukuję sterowników do tego urządzenia, od razu mówię że płyty CD ze sterami nie mam więc proszę żebyście znaleźli sterowniki.PROSZĘ O POMOC :)
Image
Michma
~user
 
Posty: 58
Dołączenie: 29 Sie 2009, 18:53



Sterowniki do multi front panel hub and 19 in 1 card reader

Postprzez Sh@m@N 22 Wrz 2009, 22:46

Zamontowałeś i woła o sterowniki, czy też po zamontowaniu masz dodatkowe, puste "napędy"?

Zwykle - o ile nie jest to super wymyślne urządzenie podpinane dodatkowo pod PCI - nie potrzeba żadnych sterowników. Windows wykrywa dodatkowe "napędy" i instaluje do nich sterowniki - jak do zwykłego pendrive, dysku usb itp.
道可道﹐非常道;名可名,非常名。人之性、惡;其善,偽也。
Wyrzucając stare graty zastanawiam się, co z nich zrobiłby chińczyk. I w końcu ich nie wyrzucam, tylko próbuję to zrobić.
Awatar użytkownika
Sh@m@N
~user
 
Posty: 1235
Dołączenie: 16 Wrz 2009, 16:52
Pochwały: 101



Sterowniki do multi front panel hub and 19 in 1 card reader

Postprzez Michma 22 Wrz 2009, 23:09

Włorzyłem Pendrive'a do usb w tej "skrzyneczce" i nic nie było, to na pewno chodzi o sterowniki, w urządzeniach mam "?" przy PCI i nic się nie dzieje
Image
Michma
~user
 
Posty: 58
Dołączenie: 29 Sie 2009, 18:53



Sterowniki do multi front panel hub and 19 in 1 card reader

Postprzez Sh@m@N 23 Wrz 2009, 00:28

Zwykle te urządzenia są podpinane do usb/firewire/fp_audio (dźwięk) - zatem PCI nic do nich nie powinno mieć.

Podaj jakiś symbol z tego urządzenia, opakowania - nazwę, numerek, zdjęcie - być może jest to produkcja Gembirda lub Mediona (ten ostatni wymaga sterowników ze względu na umieszczane na panelu WEJŚCIE sygnału wideo do współpracy z kartą TV).
道可道﹐非常道;名可名,非常名。人之性、惡;其善,偽也。
Wyrzucając stare graty zastanawiam się, co z nich zrobiłby chińczyk. I w końcu ich nie wyrzucam, tylko próbuję to zrobić.
Awatar użytkownika
Sh@m@N
~user
 
Posty: 1235
Dołączenie: 16 Wrz 2009, 16:52
Pochwały: 101



Sterowniki do multi front panel hub and 19 in 1 card reader

Postprzez Wojtasgls 23 Wrz 2009, 09:50

Dodatkowo cała konfiguracja komputera by się przydała wraz z marką i mocą zasilacza bo to może by być też istotne? dodatkowo jaki service pack masz zainstalowany? Wrzuć tu również screena z menedżera urządzeń z otwartymi zakładkami gdzie masz ? lub !
Image
NIE POMAGAM NA PW!!!
Awatar użytkownika
Wojtasgls
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 3874
Dołączenie: 02 Gru 2005, 00:14
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Pochwały: 229



Sterowniki do multi front panel hub and 19 in 1 card reader

Postprzez Michma 23 Wrz 2009, 17:37

Tak jest to firma Gembird.Windows to Home Edition SP3.A w urządzeniach już nie ma "?" ani "!", a komp jest nowy.Znalazłem zdjęcie tego cuda -> http://www.awelt.pl/images/Grafika_WG/Foto_produktu/002100/002103_1.jpg a nazwa to UHB-2MP-B (przynajmniej tak pisało na stronie gembirda, ale tam nie ma sterowników do pobrania)
Image
Michma
~user
 
Posty: 58
Dołączenie: 29 Sie 2009, 18:53



Sterowniki do multi front panel hub and 19 in 1 card reader

Postprzez Sh@m@N 23 Wrz 2009, 20:05

To znaczy, że ich po prostu nie potrzeba - i problem jest gdzie indziej. Po włożeniu wtyczek - we WŁĄCZONE w BIOS gniazda USB system powinien automatycznie wykryć i zainstalować domyślne sterowniki - i na tym koniec.

Przetestowałeś wszystkie wejścia - USB, audio i kart - i żadne nie działa? Być może po prostu jest uszkodzony.
道可道﹐非常道;名可名,非常名。人之性、惡;其善,偽也。
Wyrzucając stare graty zastanawiam się, co z nich zrobiłby chińczyk. I w końcu ich nie wyrzucam, tylko próbuję to zrobić.
Awatar użytkownika
Sh@m@N
~user
 
Posty: 1235
Dołączenie: 16 Wrz 2009, 16:52
Pochwały: 101



Sterowniki do multi front panel hub and 19 in 1 card reader

Postprzez Michma 23 Wrz 2009, 22:49

Już znalazłem rozwiązanie, podłączyłem urządzenie do innego gniazda, nie potrzeba było sterów.

...MOŻNA ZAMKNĄĆ TEMAT...
Image
Michma
~user
 
Posty: 58
Dołączenie: 29 Sie 2009, 18:53




Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości