• Ogłoszenie:

Sterowniki do msi p4mam2-v

Poszukujesz sterowników? Masz problem z zainstalowaniem bądź odinstalowaniem? Zapytaj w tym dziale

Sterowniki do msi p4mam2-v

Postprzez Nekro21 08 Sie 2009, 20:31

reklama
Witam! Obiecałem koleżance że za tydzień jej pomogę w reinstalacji windowsa, z tym akurat spokojnie sam sobie poradzę, ale okazało się że gdzieś zaginęły płyty ze sterownikami. Sam nie jestem za bardzo obeznany w temacie i chciałbym prosić o pomoc.Byłbym baaaardzo wdzięczny gdyby ktoś przesłał linka do potrzebnych sterowników.Pozdrawiam

Image
Nekro21
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 08 Sie 2009, 20:03



Sterowniki

Postprzez vel.Syntium 08 Sie 2009, 21:32

Nekro21, stery od płyty głównej masz na stronie >> http://www.driverstock.com/MSI-P4MAM2-V-driver-download/14-9-11369/index.html
I instaluje je w kolejności Chipset driver >> Audio driver >> LAN driver >> USB 2.0 driver.

Następnie zainstaluj sterownik do karty graficznej ATI CATALYST 5.8.
Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX.

Jeśli koleżanka używa drukarki, czy innych urządzeń wymagających sterowników daj znać.

Autor postu otrzymał pochwałę
.:Skąd ludzi mają taką cechę, najpierw zrobią świństwo, później milczą podglądając efekt:.
Awatar użytkownika
vel.Syntium
~user
 
Posty: 136
Dołączenie: 21 Lut 2009, 22:01
Miejscowość: Kielce
Pochwały: 16



Sterowniki

Postprzez Nekro21 08 Sie 2009, 21:51

wielkie dzięki za pomoc, z drukarką dam sobie rade bo mam do niej płytę ze sterownikami.pozdro
Nekro21
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 08 Sie 2009, 20:03




Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości