• Ogłoszenie:

Sterowniki do mb acer

Poszukujesz sterowników? Masz problem z zainstalowaniem bądź odinstalowaniem? Zapytaj w tym dziale

Sterowniki do mb acer

Postprzez Matiah 24 Sie 2009, 09:06

reklama
Niestety ryje internet od 3 dni i nie mogę nigdzie dopaść sterów do tej płyty głównej: Acer 81945 AE. Potrzebne mi są na wczoraj z góry dziękuję !
Matiah
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 24 Sie 2009, 08:57



Sterowniki do mb acer

Postprzez Wojtasgls 24 Sie 2009, 09:40

skąd ty wziąłeś nazwę i symbol tej płyty?? To jest zwykły blaszak?? Gdzieś na obudowie powinien być nazwa i symbol komputera np. aspre, extensa itd.
Image
NIE POMAGAM NA PW!!!
Awatar użytkownika
Wojtasgls
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 3874
Dołączenie: 02 Gru 2005, 00:14
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Pochwały: 229



Sterowniki do mb acer

Postprzez Matiah 24 Sie 2009, 10:32

No stary nic więcej nie ma napisane na tym złomie. nawet na obudowie jest naklejka z napisem 81945AE-AE MB label :) nic więcej. Btw jest napisane również made in china i FC :)
Przedstawię genezę mojego problemu: stoją sobie dwa złomki A i B podłączone kvm-em do jednego ZESTAWU. I kvm przełącza A jak mu się chce - raz przełączy raz jest out of range. Zestawik B przełącza się jak burza. Zamieniłem kable w kvm z B do A bo może wina kabla ale niestety podziałało dobrze 2 dni i znowu to samo - złomik A zmienia albo nie tak jak mu się chce. Wiec pomyślałem sobie: otworze złoma A i zobacze co ma w środku by przeinstalować stery... no i spotkałem się z murem. Tak czy inaczej potrzebuje sterów do tej płyty. No i maybe komuś wpadnie do głowy gdzie leży problem z tym kvm-em bo może w złym kierunku zmierzam.
Matiah
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 24 Sie 2009, 08:57



Sterowniki do mb acer

Postprzez Wojtasgls 24 Sie 2009, 13:47

na 100% pewny nie jestem ale:
CHIPSET

LAN

AUDIO

VGA

MODEM1
lub
MODEM2
Image
NIE POMAGAM NA PW!!!
Awatar użytkownika
Wojtasgls
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 3874
Dołączenie: 02 Gru 2005, 00:14
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Pochwały: 229




Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości