• Ogłoszenie:

sterowniki do laptopa toshiba

Poszukujesz sterowników? Masz problem z zainstalowaniem bądź odinstalowaniem? Zapytaj w tym dziale

Postprzez kahoona 08 Cze 2008, 10:27

reklama
BZIKU - spróbuj zainstalować sterowniki jeszcze raz, ALE: po usunięciu plików oemXX.inf i oemXX.pnf z katalogu windows/INF odnoszących się do audio (podgląd .inf w notatniku - jeśli odnosi się do audio, np. oem9.inf - kasujesz TAKŻE oem9.pnf).

Co do wyjścia:Dźwięk i urządzenia audio/Głośność - część "Ustawienia głośników" - ZAAWANSOWANE - przełącz kilka razy w "Ustawienia głośników między poszczególnymi wariantami - "wolnostojące...", "Głośniki stereo - laptop" i innymi. Odłącz po drodze słuchawki, niech jakaś muza leci w tle.
W ustawieniach "Audio", "Głos" - masz connexanta, nie "Dźwięk bluetooth"?
...no to żegnam... i kropka.
kahoona
~user
 
Posty: 5637
Dołączenie: 24 Kwi 2006, 10:19
Pochwały: 475



Postprzez BZIKU 09 Cze 2008, 22:07

kahoona napisał(a):Co do wyjścia:Dźwięk i urządzenia audio/Głośność - część "Ustawienia głośników" - ZAAWANSOWANE - przełącz kilka razy w "Ustawienia głośników między poszczególnymi wariantami - "wolnostojące...", "Głośniki stereo - laptop" i innymi. Odłącz po drodze słuchawki, niech jakaś muza leci w tle.

Nie działa :?
kahoona napisał(a):W ustawieniach "Audio", "Głos" - masz connexanta, nie "Dźwięk bluetooth"?

tak
kahoona napisał(a):Microsoft WINMM WDM Audio Compatibility Driver

Szukasz (o ile jest w tych sterownikach) wdmaudio.inf, żeby zainstalować wdmaud.sys.

Nie widzę tego czegoś :/
kahoona napisał(a):Zaczyna "zaskakiwać".

w pozytywnym sensie czy raczej....... :/
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Postprzez Wcisek 10 Cze 2008, 12:37

Mam dokładnie ten sam problem. Zainstalowalem xp na toshibie p200 pspb3...itd. i wszystko działa za wyjątkiem dzwieku. Tutaj cos jest na ten temat http://forums.computers.toshiba-europe.com/forums/thread.jspa?threadID=31798&tstart=30 ale nie pomoglo wiec juz nie mam pojecia co robie zle :(
Wcisek
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 10 Cze 2008, 12:30



Sterowniki do laptopa toshiba

Postprzez BZIKU 07 Cze 2009, 10:18

Reaktywujemy temacik aby jeśli to możliwe-znaleźć jeszcze raz sposób na "ożywienie" głosników w laptopie Toshiba Satellite P300-116 juz na poprawnym systemie,a nie na modyfikowanym
Image
Otóż,nie udalo się ożywić mimo walki zintegrowanych głosników H/K aby "pokazały co potrafią" :( .Z początku myslałem że może to być winą postawienia systemu Win XP MX RGB (modyfikowanego);jednak postawienie systemów XP Pro,ani Vista-32 i 64 bit- oraz również Win7-32 i 64 bit- i wgranie sterowników do nich-nic nie daje...Jak są głuche,tak głuche pozostają...
Chciałbym zasięgnac jeszcze jakichś rad od mądrzejszej głowy niż moja zanim zdecydyje się oddać go do serwisu...Jedyne co moge nadmienic i powiedzieć,to to;że nie jestem pewien czy one wydały wogóle jakiś dźwięk-gdyż zaraz po samowypakowaniu i samozainstalowaniu sie Visty;sikiem prostym poleciała z dysku na rzecz Win XP..Więc może się okazać że w jakiś sposób może to być i uszkodzenie fabryczne :/ Jednak gdy podłączam słuchawki do gniazda-dźwięk w słuchawkach normalnie jest :?
Ostatnim razem mimo chęci i porad Kahoony,Mike013 oraz innych nie udało się....Jednak minął rok,i troche się mogło zmienic ;)
Chętnie posłucham nowych rad i wskazówek,i spróbowałbym jeszcze raz powalczyć trochę :baseball:

Screen jak to wyglada na Win 7 po zainstalowaniu sterowników:
Image
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Poprzednia

Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości