• Ogłoszenie:

Sterowniki do kamerki internetowej w laptopie asus

Poszukujesz sterowników? Masz problem z zainstalowaniem bądź odinstalowaniem? Zapytaj w tym dziale

Sterowniki do kamerki internetowej w laptopie asus

Postprzez rjz 25 Mar 2016, 20:56

reklama
Hej siemano :))

Od początku :)

Mój laptop to ASUS R556L + Windows 7 Home Basic SP1

Laptop ten mial dolaczona plyte, ale sterowniki maja wsparcie tylko od Win 8.1 wzwyz

Wszystkie stery instalowalem recznie

Opis problemu: Kamerka dziala po wlaczeniu Fn+F6 (odpala sie program life frame, ktory zainstalowalem) po tym jak uaktywnia on kamerke dziala mi kamerka w windows movie maker, skype i na fejsie. Wszystko ładnie.

ale

problem pojawia się po wylaczeniu aplikacji. Wtedy musze od nowa odpalic life frame zeby kamerka zadzialala :D i tak w kolko. To tak jakby lifeframe aktywowal kamerke do jednorazowego uzycia w ktorejs aplikacji. Potem znowu musze ja odpalac life framem :))

Jak mniemam potrzeba jakiegos sterownika ktory uaktywni kamerke na dobre i bedzie caly czas w gotowosci.

Dodam, ze podczas odpalania kazdej z apek dioda zielona kamerki sie swieci. ale tylko przy life frame zalapuje :))

Sprawdzalem czy po life framie w menedzerze zadan zostaje odpalony jakas usluga ale nic takiego nie znalazlem.

Identyfikator sprzetu w menadzerze urzadzen:

USB\VID_04F2&PID_B483&REV_9914&MI_00

google nic nie znajduje do sciagniecia.

Z gory dziekuje :) pozdrosy
rjz
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 25 Mar 2016, 20:55



Sterowniki do kamerki internetowej w laptopie asus

Postprzez rjz 29 Mar 2016, 12:41

@misiuzs

Programy tego typu nie znajduja sterownikow do webcamu

@DanielWilk

Przczytaj dokladnie moj post. Wszystko wraz z windowsem sam instalowalem. Porada w stylu zepsul Ci sie komp to kup nowego :/
rjz
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 25 Mar 2016, 20:55




Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości