• Ogłoszenie:

Steganos Internet Anonym 7 SE

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Steganos Internet Anonym 7 SE

Postprzez nerokk 08 Cze 2005, 19:41

reklama
Witam !
Mam problem z programem Steganos Internet Anonym 7 SE z Komputer Świata. Ustawiłem zmianę proxy co 30s, z aktualizowałem i sprawdziłem listę Proxy. Po uruchomieniu FF W ogóle nie może się połączyć z żadną stroną. Tak samo jest na IE. Nie wiem co jest grane :/
Windows XP SP2 + Firewall NIS 2005
Regards !
Awatar użytkownika
nerokk
~user
 
Posty: 40
Dołączenie: 23 Maj 2005, 19:43
Pochwały: 6



Postprzez Tom@szek 08 Cze 2005, 21:28

Napisz do nich maila. U mnie było to samo i wywaliłem tego progsa.
Ale się odezwali do mnie po czasie :wink:
Tom@szek
 



Postprzez tyrex 08 Cze 2005, 21:29

Ja też go zainstalowałem i wykonałem identyczne czynności co ty i u mnie działa muli, ale działa! Nie przymula tak bardzo jak wersja pro. Ja mam Operę i pomału, ale śmigam po internecie. Wiesz wydaje mi się, że zainstalowanie tego programu jest bardzo proste i nie powino być żadnych różnic. Ja wcześniej ten program testowałem i u mnie już się trochę nauczył. Musisz wielokrotnie próbować włączyć i wyłączyć stronę a także często odświeżać! Pomału będzie coraz lepiej. Ja na początku to się załamałem, ale już jest o wiele lepiej. Pozdro.
Myśli pozostają mniej więcej w tym samym stosunku do mózgu, co żółć do wątroby lub mocz do nerek. Karl Vogt (1817 - 1895)_______________________________________
XP Prof. AMD Athlon XP 2500+ DDR 512 MB RAM nVIDIA GF 5200 Neo. 128
Awatar użytkownika
tyrex
~user
 
Posty: 191
Dołączenie: 05 Cze 2005, 23:09
Pochwały: 12



Postprzez nerokk 09 Cze 2005, 19:51

ok, dzieki :)
Regards !
Awatar użytkownika
nerokk
~user
 
Posty: 40
Dołączenie: 23 Maj 2005, 19:43
Pochwały: 6




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości