• Ogłoszenie:

Stacjonarna nagrywarka dvd - jak przegrać z usb na płytę?

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Stacjonarna nagrywarka dvd - jak przegrać z usb na płytę?

Postprzez kamiledi15 19 Wrz 2011, 14:27

reklama
Mam LG RH388H. Chcę przegrać stare kasety na płyty. Wszystko super, tylko że na początku chcę dodać intro, które nagrałem na wtyczce usb. No i teraz pytanie - jak to zrobić? Mogę skopiować intro z tego usb na hdd, ale nie mogę skopiować go na płytę. Nie widzę też żadnego sposobu, żeby skopiować coś z hdd na dvd. W komputerze nie mogę tego zrobić, bo te dvd ma jakiś swój format, że jak nagra się film w komputerze to potem źle go odtwarza, dlatego muszę to zrobić już w tym dvd. Męczę się z tym już od jakiegoś czasu i nie mogę znaleźć sposobu, jak to zrobić. Tak więc jedyne, co mogę zrobić, to:
- nagrać program z telewizji na płytę
- nagrać kasetę vhs na płytę
- nagrać program z telewizji na hdd
- przegrać film z usb na hdd
- nagrać kasetę vhs na hdd

Czego nie mogę zrobić:
-nagrać film z usb na płytę
-nagrać film z hdd na płytę
Próbowałem nawet nagrać z usb na kasetę vhs, a potem na płytę, ale tego też się nie da zrobić, a przynajmniej nie wiem jak. Jest jeszcze jedna możliwość, mianowicie mam dysk hdd również w telewizorze. Mogę przegrać zawartość usb na ten dysk. Mogę nagrywać programy z telewizji na płytę. Ale jak nagrać zawartość dysku z telewizora na płytę?

EDIT

W wideo mam gniazdka: video out i audio out, które podłączyłem do telewizora cinchami i obraz z wideo jest na telewizorze. Są tam też wejścia video in i audio in, które podłaczyłem do dvd i obrazu nie ma. W tym dvd jest sporo wyjść output: coaxial, PR, PB, Y - wszystko to są wyjścia od obrazu, wszystkie są cinchami. No i pytanie, które mam podłączyć do wideo, żeby mieć obraz? Bo chcę zrobić tak, że najpierw przegram film z usb na kasetę wideo, a potem z kasety wideo na płytę i w tym celu chcę uzyskać obraz z nagrywarki dvd na wideo. Próbowałem różnych kombinacji, ale w żadnej nie mogę złapać obrazu z dvd na wideo.
kamiledi15
~user
 
Posty: 448
Dołączenie: 06 Sty 2006, 23:24
Pochwały: 1



Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości