• Ogłoszenie:

Spolszczenie do windows vista

Spolszczenia albo jak kto woli polskie nakładki. Poszukiwane spolszczenia, problemy ze spolszczeniami oraz możliwość dodawania spolszczeń.

Spolszczenie do windows vista

Postprzez Bycio 05 Gru 2008, 21:31

reklama
Witam :)

Poszukuję spolszczenia do Windows Vista( orginał :P )

Z góry dzięki za pomoc :)
Awatar użytkownika
Bycio
~user
 
Posty: 148
Dołączenie: 02 Lip 2008, 18:08
Miejscowość: Wrocław
Pochwały: 1



Spolszczenie do windows vista

Postprzez ToServeAndProtect 05 Gru 2008, 21:33

trzeba chyba polską wersję bo ja jeszcze spolszczeń czy nakładek polskich nie widziałem :P


PS: zawsze można ściągnąć polską wersję windowsa, klucz powinien pasować do angielskiej i polskiej wersji. ja miałem tak w przypadku XP
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Spolszczenie do windows vista

Postprzez BZIKU 06 Gru 2008, 00:39

No tu sie mylisz TSAP-mozna spolszczyc każdą wersje Visty ;) ....Nawet Premium i Home ;)
Proszę-tutaj info -> spolszczenia-do-systemu-windows-vista-vt104554.html
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Spolszczenie do windows vista

Postprzez ToServeAndProtect 06 Gru 2008, 01:22

a to mój błąd, nie wiedziałem o czymś takim :D dzięki za info ale i tak wolę system w wersji angielskiej :P jest prostszy i dokładniejszy w obsłudze :D


Jednak, cytat z tej samej strony co podał Bziku


Kod: Zaznacz wszystko
Mimo wszystko co mowicie, to system traci legalnosc. Jednak wyjdzie to na jaw dopiero w przypadku fizycznej kontroli sprzetu, gdyz validate tool potwierdzi legalnosc, a takze bedzie mozliwe korzystanie z windows update.
Zapis w licencji wyjasnia wszystko.
""Licensing requirements state that versions of the Windows Vista operating system can include only a single language, with the exception of the Windows Vista® Ultimate and the Windows Vista® Enterprise editions.""
To nie jest wazne, ze korzystacie z oryginalnych pakietow jezykowych visty, sa one tylko dla uzytkownikow visty ultimate. W koncu czyms sie musi roznic najdrozsza wersja visty.



Więc sprawa jest nielegalna, chyba że ma się VISTA Ultimate :P (ale kto ci będzie sprawdzał czy masz angielski czy polski system, ważne że oryginał <lol>)
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Re: spolszczenie do windows vista

Postprzez SAZMON 17 Gru 2008, 00:16

nie wiem czy sprawe rozwiazales ale ja jak dostalem lapka z USA to mialem viste po angolu. odrazu zainstalowalem nakladke spolszczajaca. aktualizacje moge sciagac spokojnie, tylko gdzie niegdzie nie jest do konca spolszczone. ale to takie cenzura! typu cut, copy itd ^^
Awatar użytkownika
SAZMON
~user
 
Posty: 193
Dołączenie: 19 Mar 2006, 21:36
Miejscowość: Rzeszów



Spolszczenie do windows vista

Postprzez Magik 18 Gru 2008, 00:39

wystarczy dociagnac odpowiedni MUI

http://windowshelp.microsoft.com/Windows/pl-PL/Help/35a1b021-d96c-49a5-8d8f-5e9d64ab5ecc1045.mspx
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886




Powróć do Spolszczenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości