• Ogłoszenie:

Sony xperia z3 -pęknięta tylna szybka

Forum komórkowe - wszystko co związane z tą jakże obszerną tematyką.

Sony xperia z3 -pęknięta tylna szybka

Postprzez bagi89 03 Mar 2016, 21:15

reklama
Witam. Od kilku miesięcy mam smartfon SONY XPERIA Z3, ale kilka dni temu tylna szybka pękła mi w kilku miejscach. Pytanie brzmi czy wymieniają to na gwarancji. Wiem, że to uszkodzenie mechaniczne, a takie zwykle nie są objęte gwarancją, ale wyczytałem gdzieś, że to bardzo częsta usterka tego modelu. Jeśli to wada fabryczna, istnieje szansa, że jednak naprawiają tą usterkę na gwarancji. Orientuje się ktoś w tej sprawie?
bagi89
~user
 
Posty: 44
Dołączenie: 05 Mar 2011, 17:13



Sony xperia z3 -pęknięta tylna szybka

Postprzez Robert 09 Mar 2016, 00:14

bagi89 napisał(a):Orientuje się ktoś w tej sprawie?

Infolinia Sony

bagi89 napisał(a):Pytanie brzmi czy wymieniają to na gwarancji.

Na 99% się wypną, no chyba, że są to proste pęknięcia jak od nagrzanej baterii, a nie pajączek od upadku

bagi89 napisał(a):ale wyczytałem gdzieś, że to bardzo częsta usterka tego modelu

każdego telefonu ze szklanymi plecami

Ponieważ firma SONY nie słynie w Polsce ze zbyt dobrej obsługi klienta to w przypadku odesłania na gwarancję i w przypadku odmówienia naprawy prawdopodobnie będą Cię chcieli obciążyć kosztem przesyłek oraz analizy, także najlepszym rozwiązaniem jest składać roszczenie gwarancji przez sklep, a nie samemu bezpośrednio

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Robert
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 6403
Dołączenie: 21 Mar 2006, 22:52
Miejscowość: ...
Pochwały: 352



Sony xperia z3 -pęknięta tylna szybka

Postprzez 8bitów 25 Mar 2016, 23:26

Możesz próbować, ale na 95% nic nie uda ci się osiągnąć. Miałem to samo z Samsungiem Galaxy S6. Próbuj przez sklep, nie bezpośrednio do producenta.
8bitów
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 25 Mar 2016, 22:49




Powróć do GSM - Telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości