• Ogłoszenie:

Soldiers - Heroes of World War II jak ją uruchomić

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

Soldiers - Heroes of World War II jak ją uruchomić

Postprzez kojot 20 Lis 2004, 23:05

reklama
Niemoge jej uruchomić, czy może ktoś wie jak obejść SPRAWDZANIE AUTENTYCZNOŚCI PŁYTY.
kojot
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 20 Lis 2004, 23:01



Postprzez J4RaS 21 Lis 2004, 17:32

To nie to forum. :lol:
prosze kliknij w banner gGear !
Awatar użytkownika
J4RaS
~user
 
Posty: 308
Dołączenie: 26 Paź 2004, 18:00
Miejscowość: s-ce śl.
Pochwały: 8



Postprzez Gość 22 Lis 2004, 17:49

Gra jest zabezpieczona przy pomocy Starforce 3 i ciezko jest go przejsc dlatego tez nie pojawil sie i pewnie nie pojawi sie crack do tej wypasionej gierki.W gre zagrasz ale musisz troche pokombinowac.Masz tutaj sprawdzony sposob:

Ostateczna instrukcja rozwalenia tego Starforca 3 :
wszystko pobierzecie z tej strony

http://spacetarget.com/games/pc_soldiers_of_ww2.shtml

1.Zainstaluj Daemona 3.47 (ustaw w opcjach Safedisc-nie wiem czy pomaga ale ja tak ustawiłem i na jakiś forum o tym pisali?)
2.Zainstaluj SHOWW2 z Virtuala z Deamona obydwa CD -nie wypalaj nic żadnych Cd ja próbowałem wszystkie były do wywalenia!
3.Wyciagnij z Deamona obrazy nic nie wkładaj (na razie) uruchom starforce_clean i restartnij kompa, odłącz wszystkie napędy DVD i CD - najlepiej odłacz taśme (próbowałem w Biosie i Windowsie odłączyć ale nie było efektu!!! trzeba to zrobić fizycznie !!)
4.Teraz masz tylko Virtuala Deamona wsadz w niego ten lipny Image (sciągnij go z tej strony co podałem) . Teraz dopiero odpal pierwszy raz PLAY w grze zapyta sie o sprawdzenie autentyczności i bedzie chciał klucz wpisz Europejski!
EURO KEY:
PU5CGY-2VFKAC-N9Z8SZ-3CYURQ
US KEY:
JA8KAN-DL2CJZ-B5C HUN-5E75YS
5. Wsio działa i wszystko chodzi - sam testowałem siedziałem nad tym ok 5 godzin !!! Wszystkie instalki są na tej stronie powyzej oraz ten Lipny Image !!! Zapewniam ze działa !!!! w 100 %

Prosze wszystko robić zgodnie z opisem to zadziała na bank !!!


Po zrobieniu zgodnie z instrukcja nie zapomnij za kazdym razem kiedy chcesz zgrac odlaczyc (FIZTYCZNIE) napedow (CD DVD etc) najlepiej poprzez wyjecie z nich tasm.

Pozdrawiam i zycze powodzenia.
Gość
 



Postprzez kojot 25 Lis 2004, 00:52

Dzięki HEFAYSTOS!!! spróbuje
kojot
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 20 Lis 2004, 23:01




Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości