• Ogłoszenie:

Skrypt Forum

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Skrypt Forum

Postprzez bloodlargo 26 Kwi 2005, 23:39

Witam.

Czemu nie zmienicie Forum na Invision Power Board ? Pisze tu do Adminów Forum i jego Modów :) Przecież IPB sugeruje dużo wieksze bezpieczństwo, więcej modów, stabilność, ładniejsze szablony :)

Ja nie wiem jak tak popularny Serwis moze na phpBB jechać ? Pomyślcie nad tym :) Moge pomóc w Konwersacji PhpBB na IPB bez chyba startu Userów i tematów, a potem na przeniesieniu Serwera :)

Zastanówcie się czy nie warto ? Ja moge pomóc jak by coś było nie tak albo jeżeli było by to za duze ryzyko :)

Pozdrawiam
bloodlargo
 



Postprzez szpakos 27 Kwi 2005, 00:10

ooo widze ze jestes zwolennikiem IPB i widocznie chyba nie sluszales o phpBB by Przemo ktore ejst najlepszym z istniejacych for :) mam IPB w najnowszej wersji (kupilem i bardzo zaluje bo jest nedzne w porownainiu z mozliwosciami phpBB by Przemo jest ZEREM - 0) a do tego IPB ma bardzo powazna dziure ktorej dalej nie naprawili i nawet nie wiem po co zrobili nowsza wersje....

a po 2 po co jakies nie wiadomo jakie zarypiste forum??? wydaje mi sie ze najwazniejsze jest szybkosc dzialania oraz jak najmniejsza awaryjnosc oraz prostota obsługi (oczywiscie nie wspominajac o zabezpieczeniach bo to podstawa) a mi to forum akuratnie sie podoba i wcale nie przeszkadza ze jest zrobione na najprostszej wersji phpBB (w najprostrzej ale z fajnymi modami :))...
szpakos
 



Postprzez MUTOPOMPKA 27 Kwi 2005, 11:46

bloodlargo napisał(a):Czemu nie zmienicie Forum na Invision Power Board ? Pisze tu do Adminów Forum i jego Modów Przecież IPB sugeruje dużo wieksze bezpieczństwo, więcej modów, stabilność, ładniejsze szablony
A po co? Popatrz na większość forów.... Wykorzystują PHP... Do tego dochodzą przecież łatki, które @ MaTi sukcesywnie wprowadza... Jeszcze sprawa wyglądu... Mi ono odpowiada... Dla mnie wystarcza... Gdyby było "dzirawe" już dawno dostawalibyśmy SPAM, oraz włamywanoby się na nasze forum, a o takich przypadkach nic mi nie wiadomo...


bloodlargo napisał(a):Ja nie wiem jak tak popularny Serwis moze na phpBB jechać ? Pomyślcie nad tym Moge pomóc w Konwersacji PhpBB na IPB bez chyba startu Userów i tematów, a potem na przeniesieniu Serwera
A ja nie wiem, po co Ty miałbyś sugerować zmianę???? Skor jedzie, to niech tak dalej jedzie.... Mi to w ogóle nie przeszkadza.. Liczy się nie wygląd forum, bo mam gdzieś zamiast czytania postów oglądać choinkę.. Do tego dochodzi sprawa serwera i jego szybkości... Czy wiesz, gdzie się ten serwer Nasz znajduje? Jeśli nie to polecam sprawdzić!

bloodlargo napisał(a):Zastanówcie się czy nie warto ? Ja moge pomóc jak by coś było nie tak albo jeżeli było by to za duze ryzyko

Jeśli @ MaTi będzie chciał, sam to zrobi bo umie... A najlepiej, niech się właśnie On wypowie....
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez bloodlargo 04 Maj 2005, 23:26

Szpakos nie chce Cię obrazać ale jezeli uwazasz ze phpBB nawet by przemo jest lepsze niż IPB to jesteś ku*** matołem do potęgi 100 !!!

Nie masz człowieku zielonego pojecia o Webmasteringu !!! Ja mam IPB i duzo szybsze niż phpBB. Po 2 wersja 3.0 ma być płatna i co wtedy ? Support 2.X zostanie za półroku zamkniety i wyjdą dziury i co wtedy ? Forum hakowane non-stop ?

IPB to jeden z najstarszych skryptów Forum ( vBulletin najstarszy ) !!! phpBB by przemo nie jest najlepszy. Popatrz w kod zródłowy IPB i phpBB by przemo !!!

Nie wypowiadaj się jak nie masz zielonego pojecia o IPB !!! I mam tylko jedno pytanie masterze phpBB ! Czemu na phpBB.com shakowali forum ? Takie dobre ze az shakowali Forum za pomocą Live Http Readers hahah !!! ja to mam i moge skakowac komuś forum kto nie ma wersji 2.0.14 czy 2.0.13 !!!

Pokaż przykłąd gdzie IPB shakowali ? Czy vBulletin ? Człowieku myśl !!! IPB to jeden z najkepszych skryptów Forum !!! Może płątny ale to nie wada. Wkoncu skrypt jets wykonany profesjonalnie. A nie phpBB :twisted: Daj spokój z tym ze phpBB jest lepsze od IPB.
bloodlargo
 



Postprzez Puma 05 Maj 2005, 07:47

Następny który mówi o wyższości świat bożego narodzenia nad świetami wielkanocnymi, shakować idzie WSZYSTKO, kwestia znalezienia sposobu.
Ostatnio edytowany przez Puma, 05 Maj 2005, 09:10, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Puma
~user
 
Posty: 1925
Dołączenie: 23 Lis 2004, 10:24
Miejscowość: Chojnice
Pochwały: 138



Postprzez fluid 05 Maj 2005, 09:00

Puma napisał(a): shakować idzie WSZYSTKO


to tez prawda byl kiedys na forum taki jeden ktory twierdzil ze wszystko potrafi shackowac

http://forum.programosy.pl/2-vt9640.html?postdays=0&postorder=asc&start=15

Stefan napisał(a):I tak Wam nie pokażę pulpitu bo po co mam afiszować swojego kompa?Wystarczy że np.na http://users.nethit.pl/forum/tata napiszesz jednego posta a już wszyscy widzą twoje parametry kompa,a jak się jest dobrym hakerem to można oglądać pulpity wszystkich intenautów,ba nawet ci niepodłączeni do internetu w ogóle (nawet tylko kabelkiem) też nie mogą czuć się spokojnie.Wystarczy laptop,dobry haker,specjalna antena USB (koszt budowy <100 zł),mikrobus (towarowy,bez szyb z tyłu) i miejsce parkingowe przed oknem pokoju gdzie stoi inwigilowany komp...
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez filipyo 05 Maj 2005, 16:25

fluid23 napisał(a):
Puma napisał(a): shakować idzie WSZYSTKO


to tez prawda byl kiedys na forum taki jeden ktory twierdzil ze wszystko potrafi shackowac

http://forum.programosy.pl/2-vt9640.html?postdays=0&postorder=asc&start=15

Stefan napisał(a):I tak Wam nie pokażę pulpitu bo po co mam afiszować swojego kompa?Wystarczy że np.na http://users.nethit.pl/forum/tata napiszesz jednego posta a już wszyscy widzą twoje parametry kompa,a jak się jest dobrym hakerem to można oglądać pulpity wszystkich intenautów,ba nawet ci niepodłączeni do internetu w ogóle (nawet tylko kabelkiem) też nie mogą czuć się spokojnie.Wystarczy laptop,dobry haker,specjalna antena USB (koszt budowy <100 zł),mikrobus (towarowy,bez szyb z tyłu) i miejsce parkingowe przed oknem pokoju gdzie stoi inwigilowany komp...


nie przypominaj mi o stefanie bo mi sie smiac chce :)
ODDAM 30 DNIOWE PLATNE KONTO NA RAPIDSHARE ZA ZAPROSZENIE NA BTGIGS I TL LUB INNA DOBRA STRONE WIECEJ PW
filipyo
~user
 
Posty: 1762
Dołączenie: 13 Lis 2004, 10:01
Pochwały: 74



Postprzez Magik 05 Maj 2005, 18:40

filipyo napisał(a):nie przypominaj mi o stefanie bo mi sie smiac chce


Tu nie ma co sie smiac...Tu trzeba plakac :cry: :cry: :cry: :cry:

PZDR
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości