• Ogłoszenie:

Sklep play

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Sklep play

Postprzez Magda 18 17 Lip 2016, 00:14

reklama
Hej chce dodać karte kredyt.. do google play po wypelnieniu wszystkiego wyskakuje mi "Popraw informacje o karcie lub użyj innej karty" co mam z tym zrobic ??
Miałem już dodaną wcześniej karte i chodziło normalnie lecz karta straciła ważność no i chciałem właśnie odnowić to i nie moge skasowałem i odnawiałem od nowa karte na google play i nic to nie dało proszę o pomoc
Magda 18
 



Sklep play

Postprzez krystian3w 12 Lip 2017, 15:23

Hej chce dodać karte kredyt.. do google play po wypelnieniu wszystkiego wyskakuje mi "Popraw informacje o karcie lub użyj innej karty" co mam z tym zrobic ??
Miałem już dodaną wcześniej karte i chodziło normalnie lecz karta straciła ważność no i chciałem właśnie odnowić to i nie moge skasowałem i odnawiałem od nowa karte na google play i nic to nie dało proszę o pomoc


Pewnie bank blokował możliwość jej wykorzystania, kiedyś czytałem że odrzucał transakcje z automatu.

Obecnie najłatwiej kartę podpiąć pod konto Google przez Androidy Pay (kupować aplikacje się da mimo komunikatu że nie można tą kartą jeszcze płacić w sklepie stacjonarnym np. za zakupy).
Awatar użytkownika
krystian3w
~user
 
Posty: 230
Dołączenie: 25 Sie 2015, 12:27
Miejscowość: Śląskie
Pochwały: 11




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości