• Ogłoszenie:

Silnik nissan p11 - co to jest

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Silnik nissan p11 - co to jest

Postprzez bladi1492 16 Lut 2016, 12:45

Witam,
z góry chciałbym przeprosić Administratorów, moderatorów, ekspertów za nazwę tematu, aczkolwiek nie wiedziałem jak to prawidłowo sformułować, w razie konieczności proszę o poprawę. Tak więc przechodząc do sedna tematu na ilustracji zaznaczyłem dziwny przewód wąż, od komory silnika do prawdopodobnie przepustnicy, i mam pytanie jak ten wąż fachowo się nazywa ponieważ nie potrafię tego sprecyzować nawet mechanik u którego byłem nie potrafi tego nazwać co jest żałosne za przeproszeniem, a potrzebuje zakupić nowy wąż ponieważ waż jest luźny jak i przy użyciu niewielkiej siły wypada z komory silnika.

Image

Dodano 17.02.2016 08:41:05:
Temat do zamknięcia , dla innych użytkowników , to jest przewód PCV, w którym znajduje się zawór PCV, u mnie przewód jest sprawny jak i znajdujący się w nim zawór również który odpowiada za jakieś wydostawanie się gazów, bądź spalin z komory silnika <- dokładniej piszą jak i szczegółowo interesują się tym bardziej na anglojęzycznych stronach , jedynie u dealera Nissana muszę zamówić uszczelkę zaworku która moja jest cała rozerwana i nie trzyma zaworu szczelnie w komorze silnika. Problem niby błahy ale dzięki chwilowemu uszczelnieniu tego zaworu do momentu aż przyjdzie oryginalna uszczelka , obroty w aucie nie falują jak i już nie traci mocy powyżej 3 tys obrotów. Gdzie każdy mechanik u którego byłem twierdził że dane objawy są spowodowane wiekiem i eksploatacją auta i mam na to nie zwracać uwagi, a byłem u naprawdę wielu mechaników. :wink:
"Nie rozmawiaj z idiotą bo najpierw zniżysz się do jego poziomu a potem on pobije Cię doświadczeniem..."
Awatar użytkownika
bladi1492
~user
 
Posty: 695
Dołączenie: 12 Cze 2007, 11:00
Miejscowość: Cybinka-Słubice
Pochwały: 51



Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości