• Ogłoszenie:

serwis torrentowy

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Postprzez I-R-A 15 Cze 2005, 11:01

reklama
[quote="progmaniak"]a ja polecam JPORTAL, info na www.jportal2.com [ wersja nr 2 ]


http://mambopl.com/ - doskonały i darmowy na zasadach GNU General Public License(GNU GPL). Powszechna Licencja Publiczna zapewnia swobodę upowszechniania kopii oprogramowania i - jeśli ktoś chce - pobierania za to opłat, ale nie za samo oprogramowanie, ponieważ Mambo jest wolnym oprogramowaniem, jest bezpłatne! GNU GPL zapewnia swobodę dokonywania zmian w oprogramowaniu lub wykorzystywania jego fragmentów w nowych wolnych programachopensource
Masz wszystkie potrzebne moduły i instrukcje i co tylko chcesz - naprawdę rewelacyjny dla nawet początkującego webmastera.

Co do kasy - to nie licz na zyski - wszystkie portale zaczynały od darmochy i się rozwijały do czasu wprowadzenia opłat - a opłaty za utrzymanie są naprawdę wysokie - tworzenie własnego serwera na stałym łączu jest dobre dla swoich prywatnych użytków - nie nadają się do celów o jakich myślisz - poczytaj sobie fora webmasterów - a dowiesz się dlaczego opłaca się założyć konto na płatnym serwerze :) i w dodatku jak najdalej od własnego domu :) :) :) dowiesz się też dlaczego dotąd najlepszy http://www.tdt.org.pl też zmyka gdzie indziej :) pytanie czy wogóle po zebraniu kasy się otworzy - bo wątpię ( zebrali chyba za dużo kasy ;)
pozdrówka
I-R-A
ZAKAZ LINKóW W PODPISIE
Awatar użytkownika
I-R-A
~user
 
Posty: 260
Dołączenie: 13 Paź 2004, 22:47
Miejscowość: Irleand Isle
Pochwały: 28



Postprzez Jaroslavus 15 Cze 2005, 11:58

Ładnie skopiowana treść z serwisu mambo :wink: Widzę że nie czytałeś poprzednich postów bo ja używam mambo przykładem może być www.jaroslavus.one.pl :D Jeśli chodzi o serwer to jest on płatny i mam 1 GB do dyspozycji więc na początek to nie jest mało. Ja myślę o tym serwisie bo to fajna rzecz a wystarczyłoby żeby było chociaż 1000 użytkowników :mrgreen: Proszę zobaczyć na stronę www.tdt.org.pl żeby zobaczyć ile już uzbierali w 2 tygodnie :roll:
Copyright by Jarosław Jagodziński
(C) Wszelkie prawa zastrzeżone
Awatar użytkownika
Jaroslavus
~user
 
Posty: 13
Dołączenie: 14 Cze 2005, 16:32



Postprzez prog 15 Cze 2005, 15:28

lopik: a znasz sie na PHP, HTML, mySQL ?
C2D E8400 3GHZ + Pentagram Freezone HP-120 ALCu, Asus P5Q SE /intel P45/, A-Data 2x2GB CL4 Extreme Edition, Sapphire Radeon HD4870 512mb/256bit DDR5, WD 640GB SATA, Lite-ON Super AllWrite DVD SATA, Chieftec 500W, Samsung 2032BW Black 20', Vista Ultimate x64
Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor...
Awatar użytkownika
prog
~user
 
Posty: 4043
Dołączenie: 23 Mar 2005, 22:02
Miejscowość: /home/prog/
Pochwały: 232



Postprzez Jaroslavus 15 Cze 2005, 15:36

Widzę progmaniak że myślisz załkowicie serio nad tym pomysłem a właściwie czemu nie :D Czekam na pomysły oraz na chęci :roll:
Copyright by Jarosław Jagodziński
(C) Wszelkie prawa zastrzeżone
Awatar użytkownika
Jaroslavus
~user
 
Posty: 13
Dołączenie: 14 Cze 2005, 16:32



Postprzez prog 15 Cze 2005, 15:41

Jaroslavus:

tera na serio....masz serwer co obslugue PHP i mySQL, a i najlepiej ze 30MB na mySQL by bylo ;)
a i skontaktuj sie ze mna na gg, posciagaj eBooki na temat php i mySQL

PZDR
C2D E8400 3GHZ + Pentagram Freezone HP-120 ALCu, Asus P5Q SE /intel P45/, A-Data 2x2GB CL4 Extreme Edition, Sapphire Radeon HD4870 512mb/256bit DDR5, WD 640GB SATA, Lite-ON Super AllWrite DVD SATA, Chieftec 500W, Samsung 2032BW Black 20', Vista Ultimate x64
Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor...
Awatar użytkownika
prog
~user
 
Posty: 4043
Dołączenie: 23 Mar 2005, 22:02
Miejscowość: /home/prog/
Pochwały: 232



Postprzez fluid 15 Cze 2005, 23:48

I-R-A napisał(a): http://www.tdt.org.pl też zmyka gdzie indziej pytanie czy wogóle po zebraniu kasy się otworzy - bo wątpię ( zebrali chyba za dużo kasy


tez mialem pewne obawy co do ich powrotu
ale jednak zostalem mile zaskoczony 8) 8)
z dniem dzisiejszym stronka ruszyla ponownie
nic tylko sciagac...
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
»ekspert
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Postprzez Jaroslavus 16 Cze 2005, 07:48

Nie wszyscy mogą ściągać :cry: Mi się na przykład skończył miesięczny transfer na neostradzie :roll: Progmaniak zgłoś się do mnie jak najszybciej :)
Copyright by Jarosław Jagodziński
(C) Wszelkie prawa zastrzeżone
Awatar użytkownika
Jaroslavus
~user
 
Posty: 13
Dołączenie: 14 Cze 2005, 16:32



Postprzez Jaroslavus 16 Cze 2005, 12:55

OGŁOSZENIE

Poszukujemy osób mogących pomóc w powstaniu nowego serwisu torrentowego. Od chętnych wymagana jest dobra znajomość HTML, PHP, MySQL oraz CMS. Liczymy także na przynajmniej podstawową znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. Oczywiście przydatna jest też wiedza o serwisach torrentowych. Prosimy o kontkat na e-mail (jaroslaw.jagodzinski@neostrada.pl) lub na gadu-gadu (2222831).

Serwis TORRENT.ONE.PL


edit by Fluid
nie uzywaj kolorowej czcionki

~wielkie dzięki za to ostrzeżenie ale całego regulaminu nie zapamiętam

Autor postu otrzymał pochwałę
Copyright by Jarosław Jagodziński
(C) Wszelkie prawa zastrzeżone
Awatar użytkownika
Jaroslavus
~user
 
Posty: 13
Dołączenie: 14 Cze 2005, 16:32



Poprzednia

Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości