• Ogłoszenie:

Rozwiązanie problemu e0001 w fifa 13, 14, 15 :-)

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

Rozwiązanie problemu e0001 w fifa 13, 14, 15 :-)

Postprzez MAXCOM 20 Kwi 2015, 14:07

reklama
Witajcie !

Jeśli spotkaliście się z problemem typu błąd E0001 lub z brakiem uruchamiania się gry FIFA 13, 14, 15, gdzie wyskakuje tylko logo EA SPORTS, to istnieje pewne rozwiązanie, które może pomóc niektórym z Was. Ponieważ każdy z nas posiada inny sprzęt, inny system i inne ustawienia w swoim komputerze więc może się zdarzyć, że niekoniecznie to rozwiązanie przyniesie skutek. W każdym razie należy się przyjrzeć w domyślnych ustawieniach gry w zakładce konfiguracja obrazu jaką mamy ustawioną rozdzielczość i porównać ją z ustawieniami jakie mamy ustalone we właściwościach grafiki w naszym komputerze. Wchodzimy do panelu sterowniczego na przykład grafiki HD INTEL(R) (tak jest w moim wypadku, więc podaję to na swoim przykładzie. W Waszym może to być inna wbudowana w system karta graficzna, poza na przykład INVIDIA) i w zakładce urządzenia wyświetlające sprawdzamy zgodność z tym co nam pokazują ustawienia obrazu w grze. Jeśli chodzi o mnie to zanim udało się uzyskać pełny obraz i wyeliminować problem E0001 rozpocząłem od najmniejszej rozdzielczości w systemowej karcie INTEL'a i w ustawieniach gry i sukcesywnie ją zwiększałem obserwując jak się zachowuje sama gra jak również ekran. Spróbujcie może to jest, to co Wam pomoże.

Co ciekawe oficjalnie GRA FIFA 13 nie jest dedykowana pod system WINDOWS 8.1 ze względu na wymagania sprzętowe( http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1278&PART=20100 ) , ale muszę stwierdzić, co mnie oczywiście cieszy, że nie jest tak w moim wypadku, ponieważ chodzi bez problemu. To pokazuje jak różne mogą być ustwawienia i każdy przypadek trzeba traktować indywidualnie :-)
Mądrość - to umiejętność wykorzystania wiedzy w praktyce, cała reszta to tylko baza danych, nie zaśmiecaj swojego dysku.
Awatar użytkownika
MAXCOM
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 15 Kwi 2015, 12:37



Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości