• Ogłoszenie:

Różnice między WinXP Pro PL a EN

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Różnice między WinXP Pro PL a EN

Postprzez Hunt3R 23 Paź 2004, 14:14

reklama
Tego nie czaję. bo niektórzy ludzie mówią, że włąśnie WinXP Pro PL to szajs, ale jak się przesiedli na EN to się zamknęli.
Ktoś wytłumaczy różnice??????? (bo mi sie ciś nie zgadza. WinXp Pro to WinXP Pro niezależnie od języka!)
Awatar użytkownika
Hunt3R
 
Posty: 1074
Dołączenie: 21 Lut 2004, 01:49
Pochwały: 43



Re: Różnice między WinXP Pro PL a EN

Postprzez Magik 23 Paź 2004, 17:25

Dami napisał(a):Tego nie czaję. bo niektórzy ludzie mówią, że włąśnie WinXP Pro PL to szajs, ale jak się przesiedli na EN to się zamknęli.
Ktoś wytłumaczy różnice??????? (bo mi sie ciś nie zgadza. WinXp Pro to WinXP Pro niezależnie od języka!)

Witam chyba moja wypowiedz bedzie wiarygodna, gdyz sam to uczynilem ponad rok temu(z czasem moi znajomi zrobili to takze)....Szczerze mowiac nie z jakichs szczegolnych powodow....Tak o...Zeby bylo inaczej.....
Z czasem okazalo sie iz bylo warto.....Z tego co mnie bardzo denerwowalo w XP PL czyli:
-CZESTE pady explorera
-ciagle komunikaty o jakichs bledach do wyslania
-niezgodnosci programowe
zniknelo wraz z wersja EN....
Wiesz ktos mi kiedys powiedzial ze podczas translacji na jakikolwiek jezyk modyfikowane sa ustawienia kodu jakiegokolwiek softu.....I tak samo jest z Win XP i to moze byc przyczyna bajzlu jaki tworzy sie po zainstalowaniu tej windy(nie twierdze ze jest zla, tylko posiada jakies bledy nieznane mi w wersji EN).....Pozdrawiam

Autor postu otrzymał pochwałę
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości