• Ogłoszenie:

Regulamin rangi ekspert

Opinie, sugestie, pomysły odnośnie strony oraz Forum Programosy.
Tutaj również znajdziesz ważne informacje od zarządu Forum.

Regulamin rangi ekspert

Postprzez Mike 14 Wrz 2009, 23:18

reklama
Regulamin rangi Ekspert:

1. Ranga ekspert może być przyznana każdemu użytkownikowi forum dyskusyjnego programosy.pl
2. Warunkiem przyznania rangi jest aktywne uczestniczenie w życiu forum oraz co najmniej miesięczny staż na forum.
3. Ilość napisanych postów nie jest głównym wyznacznikiem wyboru na eksperta, najważniejsza jest ich jakość.
4. Ekspertów wybiera ekipa forum.programosy.pl
5. Ranga ekspert nie jest przyznawana na stałe. Zostaje anulowana gdy użytkownik zaprzestaje udzielać się na forum przez dłużej niż miesiąc. W przypadku planowanej dłuższej nieobecności prosimy o kontakt z jednym z członków ekipy, dzięki czemu można uniknąć degradacji.
Awatar użytkownika
Mike
*mod
 
Posty: 10264
Dołączenie: 16 Gru 2005, 13:30
Pochwały: 989



Regulamin rangi ekspert

Postprzez fluid 10 Sty 2014, 12:58

to dlaczego ja nie mam rangi eksperta w emulacji?? :P :P :P :P :P
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
»ekspert
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Regulamin rangi ekspert

Postprzez XMan 1 10 Sty 2014, 13:58

he... he...
Wg. regulaminu już mogę być Ekspertem
ponieważ udzielam się na forum prawie codziennie.
Dołączenie: 11 Paź 2013, 20:39
Posty: 164
Pochwały: 16

Co najważniejsze znam się bardzo dobrze na regulaminie oraz edycji tematów itp. itd.
No ale tylko wspomniałem i nie będę się o nic prosić ponieważ decyzja zależy od ekipy forum.programosy.pl

fluid napisał(a):to dlaczego ja nie mam rangi eksperta w emulacji?? :P :P :P :P :P

fluid
^zasłużony

Posty: 14487
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 933

Popieram i tu jak najbardziej należy się Ekspert dla @fluid za takie zasługi dla forum :wink:

A najwięcej mnie dziwi jedyny Ekspert w dziale Bezpieczeństwo.
ordynat
~user

Posty: 1396
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:18
Pochwały: 229

Udziela się codziennie przez wiele razy i pomaga na forum od rana do wieczora i jeszcze nie jest Ekspertem :?:
Nie toleruję wulgaryzmu, chamstwa oraz kłamstwa.
"Mniej adrenaliny, więcej endorfin"

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
XMan 1
~user
 
Posty: 681
Dołączenie: 11 Paź 2013, 20:39
Miejscowość: PL
Pochwały: 40



Regulamin rangi ekspert

Postprzez Mikou@j 10 Sty 2014, 21:37

Cóż to za dyskusje, panowie :lol: Dla Fluida powinna być w ogóle osobna ranga haha <lol>

XMan 1 napisał(a):Udziela się codziennie przez wiele razy i pomaga na forum od rana do wieczora i jeszcze nie jest Ekspertem :?:

Ci co mają wiedzieć wiedzą dlaczego nie ma koloru :P
ASUS TUF Gaming FX505DT R5-3550H/16GB || XBOX ONE + LG 43UJ6307 || Nintendo Switch ||
Image
"Nothing is true, everything is permitted"
NIE POMAGAM NA PW :!:
Awatar użytkownika
Mikou@j
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 12734
Dołączenie: 03 Sty 2006, 21:48
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 1007



Regulamin rangi ekspert

Postprzez XMan 1 10 Sty 2014, 22:35

Nic a nic nie rozumiem ?
To kto w końcu o tym decyduje ?
Eksperci, Moderatorzy czy Administracja forum ?
Takie odzywki typu "co chcę to zrobię" nie nadają się w żadnym temacie :(
Ostatnio edytowany przez XMan 1, 10 Sty 2014, 22:48, edytowano w sumie 1 raz
Nie toleruję wulgaryzmu, chamstwa oraz kłamstwa.
"Mniej adrenaliny, więcej endorfin"

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
XMan 1
~user
 
Posty: 681
Dołączenie: 11 Paź 2013, 20:39
Miejscowość: PL
Pochwały: 40



Regulamin rangi ekspert

Postprzez ToServeAndProtect 10 Sty 2014, 22:45

Jest wyraźnie napisane :)
Mike napisał(a):
4. Ekspertów wybiera ekipa forum.programosy.pl


Na dole strony masz taki przycisk :)
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Regulamin rangi ekspert

Postprzez XMan 1 10 Sty 2014, 23:00

ToServeAndProtect napisał(a):Jest wyraźnie napisane :)
Mike napisał(a):
4. Ekspertów wybiera ekipa forum.programosy.pl


Na dole strony masz taki przycisk :)


Widzę na forum za mało Ekspertów, Moderatorów oraz Administratorów :(

Zgłaszane tematy Raportuj ten post są wykonywane z dużym opóźnieniem lub wcale.
Również edycja tematów (nazwy) często wymaga poprawy oraz poprawy pisowni...

Tak, nie zawsze każdy ma czas w danej chwili :wink:
Nie toleruję wulgaryzmu, chamstwa oraz kłamstwa.
"Mniej adrenaliny, więcej endorfin"

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
XMan 1
~user
 
Posty: 681
Dołączenie: 11 Paź 2013, 20:39
Miejscowość: PL
Pochwały: 40



Regulamin rangi ekspert

Postprzez Mikou@j 10 Sty 2014, 23:11

XMan 1 napisał(a):Widzę na forum za mało Ekspertów, Moderatorów oraz Administratorów :(

W zupełności wystarcza. Forum nie jest duże, a im więcej osób "na górze" tym gorzej. Eksperci to inna sprawa, ranga sama w sobie nie ma żadnych możliwości "moderacyjnych", także ich bym do tego grona nie zaliczał.
XMan 1 napisał(a):Nic a nic nie rozumiem ?

Ale co chcesz rozumieć? Sprawa z kolegą Ordynatem jest sprawą zamkniętą i nie widzę powodu by się nad nią rozwodzić.
XMan 1 napisał(a):Zgłaszane tematy Raportuj ten post są wykonywane z dużym opóźnieniem lub wcale.

Nie było sytuacji żeby jakiś raport jak był zgłoszony, nie był rozpatrzony, w ten bądź inny sposób. A to, że czasem są z opóźnieniem, no cóż, nie każdy siedzi 24h przy kompie. A wiele rzeczy umyka Twojej uwadze, bo są robione zanim zauważysz jakieś nieprawidłowości.

W ogóle ten regulamin imo powinien być zamknięty, a ewentualna dyskusja prowadzona w innym temacie :lol:
ASUS TUF Gaming FX505DT R5-3550H/16GB || XBOX ONE + LG 43UJ6307 || Nintendo Switch ||
Image
"Nothing is true, everything is permitted"
NIE POMAGAM NA PW :!:
Awatar użytkownika
Mikou@j
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 12734
Dołączenie: 03 Sty 2006, 21:48
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 1007



Regulamin rangi ekspert

Postprzez kajtekjr 11 Sty 2014, 01:19

XMan 1 napisał(a):Widzę na forum za mało Ekspertów, Moderatorów oraz Administratorów


Mam dość duży staż na forum i przeżyłem wiele zmian na forum i portalu ;) Nawet był czas, że byłem mocno zaangażowany w jego życie.
Co do ilości administratorów to ona się nie zmieni, co MaTi napisał wyraźnie już jakiś czas temu, gdy mocno wrzało na forum i starsi użytkownicy dobrze znają ten moment życia forum.

XMan 1 napisał(a):Zgłaszane tematy Raportuj ten post są wykonywane z dużym opóźnieniem lub wcale.
Również edycja tematów (nazwy) często wymaga poprawy oraz poprawy pisowni...

Nie wiem jak to wygląda teraz, ale za moich czasów każdy moderator widział w górze strony licznik zgłoszonych tematów i chcąc nie chcąc za każdym odświeżeniem strony widział czy są raporty czy nie. To pierwsze, a po drugie to są tylko ludzie i nie liczcie że jak raportujesz post o 23:56 to problem będzie rozwiązany o 23:57. Trzecia sprawa to poprawienie tematu nie należy do obowiązku moderatora tylko do autora tematu. Moderator jest od upomnienia takiego delikwenta, a jak nie poskutkuje to temat ląduje w koszu.
Moderatorzy to nie wasze matki żeby po was poprawiali błędy! No bądźmy poważni!

Mikou@j napisał(a):Forum nie jest duże, a im więcej osób "na górze" tym gorzej. Eksperci to inna sprawa, ranga sama w sobie nie ma żadnych możliwości "moderacyjnych", także ich bym do tego grona nie zaliczał.

Niestety, z przykrością to mówię, ale forum jest cieniem forum sprzed lat. :cry:
Wszyscy wiemy, że forum to tylko dodatek do portalu programosy.pl i wszyscy wiemy, dlaczego portal jest priorytetem, a nie forum.

XMan 1 napisał(a):Nic a nic nie rozumiem ?

Ja Ci powiem. Posiadanie koloru na forum to nie tylko wyróżnienie i przywilej. Posiadanie koloru to delikatnie mówiąc czasem udręka. Tak udręka, a bynajmniej tak było jak forum odwiedzała większa ilość użytkowników. Najprościej napisać PW o pomoc do eksperta, a wcześniej w niebieskiej randze był pomocnik. Kolejna sprawa, to upomnienie kogokolwiek z nowych użytkowników a nie daj Bóg ukaranie ostrzeżeniem kończyło się z reguły wiązką bluzg na PW, a im bardziej byłeś skrupulatny w swojej pracy tym więcej bluzg było na Twoim PW.
Fluid chyba wie o tym najwięcej i najlepiej ;)
Podsumowując nie każdy chce takiego życia forumowego ;)
Fotografia motoryzacyjna ---> WWW
Awatar użytkownika
kajtekjr
~user
 
Posty: 8079
Dołączenie: 06 Paź 2005, 15:39
Miejscowość: Września
Pochwały: 306



Regulamin rangi ekspert

Postprzez fluid 11 Sty 2014, 11:46

kajtekjr napisał(a): a im bardziej byłeś skrupulatny w swojej pracy tym więcej bluzg było na Twoim PW.
Fluid chyba wie o tym najwięcej i najlepiej




eeeee tam :)
po pierwszej setce takich pw przestalem je czytac i z miejsca kasowalem :)
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
»ekspert
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Regulamin rangi ekspert

Postprzez BZIKU 11 Sty 2014, 20:00

fluid, myślę ze nasz obecna ranga jest najlepszą z najlepszych :wink:
A Kajtek to wyłożył tak...ze lepiej się nie da :ok:
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Regulamin rangi ekspert

Postprzez fluid 11 Sty 2014, 20:12

BZIKU napisał(a):fluid, myślę ze nasz obecna ranga jest najlepszą z najlepszych


znasz mnie przeciez i wiesz ze dla jaj to napisalem :)
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
»ekspert
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Regulamin rangi ekspert

Postprzez BZIKU 11 Sty 2014, 20:17

aha..... :lol:
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Regulamin rangi ekspert

Postprzez kajtekjr 12 Sty 2014, 11:50

BZIKU napisał(a):fluid, myślę ze nasz obecna ranga jest najlepszą z najlepszych

hehe, a ja jestem nadal ~user, może dlatego że jestem od was sporo młodszy <rotfl> :banan: i jeszcze nie wypada być ^zasłużony :P
Fotografia motoryzacyjna ---> WWW
Awatar użytkownika
kajtekjr
~user
 
Posty: 8079
Dołączenie: 06 Paź 2005, 15:39
Miejscowość: Września
Pochwały: 306



Regulamin rangi ekspert

Postprzez Robert 13 Lut 2014, 20:12

kajtekjr napisał(a):hehe, a ja jestem nadal ~user, może dlatego że jestem od was sporo młodsz


to nie dlatego

swojego czasu poszukiwaleś wagi do kupienia, miałeś dać znać co kupiłeś i jak działa. Nie napisałeś to nie ma rangi <lol>
Awatar użytkownika
Robert
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 6403
Dołączenie: 21 Mar 2006, 22:52
Miejscowość: ...
Pochwały: 352



Regulamin rangi ekspert

Postprzez awaelkhalejj2 29 Kwi 2023, 02:49

نقل العفش الثقيل
إذا كنت ستنقل أثاثًا كبيرًا ، فمن الأفضل تفكيكه إذا كان ذلك ممكنًا. عدد قليل من الأثاث في هذه الأيام معياري. يمكنك تفكيكها بحيث يسهل عليك وضعها في صندوق.
تحتاج إلى تجهيز أدواتك لإزالة تلك البراغي والمسامير. يمكن أن يكون هذا مفك براغي أو كماشة طويلة الأنف. تأكد من أن لديك مساحة تخزين لها حتى لا تواجه أي مشكلة في تجميعها مرة أخرى.
إذا كانت أرجل الأرائك والطاولات قابلة للفصل ، فقم بإزالتها. بهذه الطريقة ، سيكون من الأسهل عليك تحريكها عبر فتحة الباب.
لتجنب الخدوش ، يمكنك أيضًا لف أثاثك بغلاف بلاستيكي. لفها بإحكام حول المفاصل والأجزاء الحساسة من أغراضك لتوفير الحماية. لتأمين أغراضك داخل الشاحنة ، يمكنك استخدام البطانيات المتحركة والأشرطة المتحركة.
يمكنك أيضًا استخدام أغطية الحاويات البلاستيكية لتغطية الأشياء الصغيرة. هذا يمنع الغبار والرطوبة من الالتصاق على أسطحها.
https://awaelkhalej.blogspot.com/
awaelkhalejj2
~obserwator
 
Posty: 0
Dołączenie: 29 Kwi 2023, 02:45



Regulamin rangi ekspert

Postprzez tinade 28 Gru 2023, 11:17

The website is looking bit flashy and it catches the visitors eyes. Design is pretty simple and a good user friendly interface. gutter Installation
tinade
~user
 
Posty: 728
Dołączenie: 13 Lis 2023, 13:47



Regulamin rangi ekspert

Postprzez xayac15314 29 Gru 2023, 22:28

I’ve applied the valuable points from this page and I can definitely tell that it gives a lot of assistance with my present jobs. I would be very pleased to keep getting back in this web page. Thank you. chainlink airdrop
xayac15314
~user
 
Posty: 46
Dołączenie: 29 Gru 2023, 22:20



Regulamin rangi ekspert

Postprzez tinade 31 Gru 2023, 16:32

Thank you for another informative website. The place else may I get that type of info written in such an ideal manner? I have a mission that I am simply now working on, and I have been on the look out for such information. layerzero airdrop
tinade
~user
 
Posty: 728
Dołączenie: 13 Lis 2023, 13:47



Regulamin rangi ekspert

Postprzez xayac15314 01 Sty 2024, 08:17

I do accept as true with all of the ideas you’ve offered on your post. They are very convincing and will certainly work. Nonetheless, the posts are too short for beginners. Could you please prolong them a little from next time? Thanks for the post. dydx airdrop

Dodano Dzisiaj, 08:44:
Exploring the cultural impact of Satta Matka on various regions unveils its diverse interpretations and adaptations across different communities. satta

Dodano Dzisiaj, 22:56:
When I originally commented I clicked the -Notify me when new surveys are added- checkbox and already every time a comment is added I buy four emails with the same comment. Perhaps there is that is you possibly can eliminate me from that service? Thanks! Aaron Wohl Arrested
xayac15314
~user
 
Posty: 46
Dołączenie: 29 Gru 2023, 22:20



Następna

Powróć do Użytkownicy o Programosy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość