• Ogłoszenie:

Pytanko o heurystykę w MKS'ie 2005??

Bezpieczeństwo systemów, usuwanie wirusów, dobieranie programów antywirusowych. Obowiązkowe logi w tym dziale: trzy z FRST + Gmer.

Pytanko o heurystykę w MKS'ie 2005??

Postprzez Magik 27 Mar 2005, 19:38

reklama
Witam narod

no wlasnie przechodzac do meritum...Jestem zainteresowany tym softem..I moje pytanie brzmi...Jak wyglada/sprawuje sie heurystyka w tymze produkcie??? Wiadoma rzecza jest ze wersja 2004 byla nadto wyczulona, jak zachowuje sie najnowsza 2005??

Dzieki i standardowe

PZDR:)
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez MUTOPOMPKA 27 Mar 2005, 21:25

Hmm... nie wiem jak wygląda heurystyka w tym sofcie, jednak sam wiesz z własnego doświadczenia, że różnie z tym bywa...

Najlepiej chyba jakbśodwiedził forum MKS-a i tam popytał.... Bo wiesz... Niektórzy będąpisać, że jest OK a jak widzisz, pod Twoim postem jest zero odpowiedzi....
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez Magik 27 Mar 2005, 21:30

MUTOPOMPKA napisał(a):Najlepiej chyba jakbśodwiedził forum MKS-a i tam popytał


Dobra rzecz....pokieriwalem sie jednak obszernym topickiem w dziale cracki...w koncu tyle osob szuka seriala....


MUTOPOMPKA napisał(a):a jak widzisz, pod Twoim postem jest zero odpowiedzi....


nie ma co liczyc na naszych userow :cry: :cry: :cry:

a to co ciekawego znalazlem

Patrzac na historię mks-a to rzeczywiście moduł heurystyki zgłasza coraz mniej fałszywych alarmów - nie zmienia to faktu że zgłasza ich najwięcej sposród znanych mi programów AV


PZDR
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez MUTOPOMPKA 27 Mar 2005, 21:42

D!eselek 1.9T napisał(a):Dobra rzecz....pokieriwalem sie jednak obszernym topickiem w dziale cracki...w koncu tyle osob szuka seriala....
Fakt... ale wg mnie tylko do tego userzy się ograniczają, bo nie mają zielonego pojęcia to co właśnie jest ta heurystyka! Często właśnie szukają i ktoś poda linka. Wszyscy są zadowoleni :) I tylko tyle. Mają program a korzystać z neigo nie potrafią!!! Przykre to, ale Twoją metodą:
D!eselek 1.9T napisał(a):pokieriwalem sie jednak obszernym topickiem w dziale cracki...w koncu tyle osob szuka seriala....
niestety nic dobrego nei znajdziesz...

Ale moge sam obadać jego i moje spostrzeżenia opisać (o ile chcesz) :) Ale ciężko będzie mi mojego Avaścika odinstalować, a tak jestem do niego przywiązany! :)
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez Magik 27 Mar 2005, 21:50

MUTOPOMPKA napisał(a):Ale moge sam obadać jego i moje spostrzeżenia opisać (o ile chcesz)


Wiem Tomek, czego Ty bys dla mnie nie zrobil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


MUTOPOMPKA napisał(a):Ale ciężko będzie mi mojego Avaścika odinstalować, a tak jestem do niego przywiązany!


I dlatego pozostanmy na szczerych checiach....Nie jest to az tak palace....Wraca niebawem na poklad moj ukochany win2000 i chcialem mu zaimplikowac cos co nie bedzie go poniewierac jak NAV, a bedzie mialo podobna skutecznosc, bo w gwoli scislosci trzeba dodac iz MKS to jesli chodzi o wykrywalnosc dogania mojego NAV'a

PZDR
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez Hunt3R 30 Mar 2005, 20:00

hehehe ja sie przerzucilem z NOD'a na MKS'a dzis :) hehe i niby znalazł dwa trojany, ktorych NOD nie widzial :) (pliki nie powiem podpadajace, np AktiveSkan.dll w folderze z downloaded program files, gdzie zagladam raz na rok :D to juz przesada zostawiac :D:D:D )
narazie heurystyka nie dala mi sie we znaki, MKS sprawuje sie dobzre (ale to 1 dzien... wypowiem sie moze lepiej pozniej :D:D:D
Awatar użytkownika
Hunt3R
 
Posty: 1074
Dołączenie: 21 Lut 2004, 01:49
Pochwały: 43



Postprzez sokol977 31 Mar 2005, 08:25

A ja i tak jestem zadowolony z kasperskiego 5.0.227 personal pl mimo opisu przyklejonego mu na forum.
Pozdrówka!!! :lol: :wink:
2500+ Athlon, 512 RAM 333, 120 GB Barracuda, Chipset: NVIDIA GEFORCE 4 MX 440; Magistrala: AGP 8x; Pamięć [MB]: 64 (64bit); Wyjście: TV, płyt. główna Abita NF7 + NEC LCD1701
Awatar użytkownika
sokol977
~user
 
Posty: 113
Dołączenie: 22 Lut 2004, 17:51
Miejscowość: Białystok
Pochwały: 2



Postprzez MUTOPOMPKA 31 Mar 2005, 11:43

sokol977 napisał(a):A ja i tak jestem zadowolony z kasperskiego 5.0.227 personal pl mimo opisu przyklejonego mu na forum.
Pozdrówka!!!
A popatrz jaki jest temat tego posta? Proszę więcej nie umieszczać innych wątków!!!!! Tylko odpowiadać na ten, czyli Heurystyka w mks-ie.....
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787




Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości

cron