• Ogłoszenie:

Przywracanie systemu w XP

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Przywracanie systemu w XP

Postprzez Tomasz 23 Lis 2004, 11:54

reklama
Mam w swoim kompie karte graficzną Geforce 4 64MB z wejściem TV. Dzieki tej karcie oglądam filmy na telewizorze bo lepiej wyglądają. Kiedy zmieniam ustawienia w karcie na komputerze pod telewizor wszytsko chodzi mi ok. Jednak kiedy skoncze oglądać telewizor i filmy na nim wtedy zaczynam spowrotem przestawiać kartę na ustawienai pod kompa. Wtedy zaczyna się problem po przestawieniu. Gdyż monitor uruchamia mi się do momentu gdzie wyskakuje obrazek WINDOWS XP PROFESSIONAL idzie jeszcze przez chwile a potem ekran gaśnie i muszę restarotwać kompa. Wtedy po ponownym restarcie daje klawisz F8 i ustawiam startuj w trybie awaryjnym z obsługą sieci. Komp startuje i zaczyna się przywracanie systemu po przez kreatora. Owszem wszytko rozumiem. Ale moze ktoś zna prościejszy sposób aby kompa nie trzeba było uruchamiac po pzrez taką procedurę jak ja piszę. TOMASZ
Awatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 574
Dołączenie: 05 Lut 2004, 12:02
Miejscowość: Limanowa
Pochwały: 7



Postprzez Puma 23 Lis 2004, 11:58

Najwyraźniej trzeba zmienić w opcjach karty graficznej, spróbuj wyciągnąć wtyczkę z karty graficznej i komp powinien sam się prawidło ustawić obraz na monitor po restarcie kompa, przynajmniej tak było u mnie bo też miałem z tym problemy.
Awatar użytkownika
Puma
~user
 
Posty: 1925
Dołączenie: 23 Lis 2004, 10:24
Miejscowość: Chojnice
Pochwały: 138



Postprzez TOMASZ. 23 Lis 2004, 14:03

Puma - dzieki za radę spróbuje tak zrobić jak mówisz. jak coś nie bedzie tak to się odezwę jeszcze. TOMAsz
TOMASZ.
 




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości