• Ogłoszenie:

Proszę o pomoc pilnie

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Proszę o pomoc pilnie

Postprzez wkurzonababa 16 Lut 2017, 09:47

reklama
Witam serdecznie , bardzo proszę o pomoc - bo już straciłam nadzieję
Problem dotyczy strony , która bardzo długo się ładuje nawet 10 minut albo i wcale .
Fachowców było juz 3 zapłaciłam i dalej nie działa cała nadzieja w Was
Do rzeczy Chodzi o stronę fb - pięknie chodzi cały fb oprócz jednej strony na , której pracuję i jestem tam 10 godzin dziennie , Dzieje się to od kilku miesięcy , fachowców 3 żaden sobie nie poradził - ( wyczyszczenie historii i ciasteczek nic nie dało ) Grupa nie działa tylko ta jedna inne grupy hulają bez problemu
Mamy 4 komputery i strona tak słabo się wgrywa na każdym urządzeniu , telefonie , stacjonarnym , tablecie
Pisanie do fb nic nie dało

co zrobić
wkurzonababa
 



Proszę o pomoc pilnie

Postprzez krystian3w 16 Lut 2017, 14:37

Jak to problem czysto w infrastrukturze FB i oni cię olali to zostaje tylko ogłosić migrację do nowej wersji tej grupy.
Awatar użytkownika
krystian3w
~user
 
Posty: 230
Dołączenie: 25 Sie 2015, 12:27
Miejscowość: Śląskie
Pochwały: 11



Proszę o pomoc pilnie

Postprzez Łowca Androidów 16 Lut 2017, 21:12

Skoro dzieje się tak na każdym urządzeniu to znaczy, że problem leży po stronie FB.
Jeśli jednak tylko w miejscu pracy to może być problem z routerem - reset routera ewentualnie kontakt z dostawcą internetu.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2137
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Proszę o pomoc pilnie

Postprzez wkurzonyfacet odbierający odpowiedź w tym temacie wkurzonejbabie 17 Lut 2017, 15:50

Myślę że to nie router czy coś sieciowego / w domu firmie.
wkurzonababa napisał(a):inne grupy hulają bez problemu.

Ale na nich pewnie nie mogła testować opcji panelu administracyjnego grupy.
wkurzonyfacet odbierający odpowiedź w tym temacie wkurzonejbabie
 




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości