• Ogłoszenie:

programy do nagrywania dźwięku

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Programy do nagrywania dźwięku

Postprzez GalAnonim 14 Cze 2007, 15:53

reklama
Witam. Mam problem z praktycznie wszystkimi programami nagrywającymi dźwięk (różne AudioRecordery i inne) pochodzący z wewnętrznego źródła (np. z gry). Żaden z takich programów u mnie nie działa jak należy, dźwięk albo nie nagrywa się w ogóle, albo nagrywa się tylko bardzo cichy szum. Próbowałem różnych ustawień w ustawieniach dźwięku, regulacji głośności, przy "nagrywaniu" odznaczyłem wszystko, niestety nie wiem czemu nie ma tam Wava, a chyba być powinien. Próbowałem już różnych rzeczy (ustawiałem różne źródła nagrywania - StereoMixer, Aux, Mic, Video, CD-Player) i nic, dalej nic się nie nagrywa. Moja karta dźwiękowa to VIA AC'97. W czym tkwi problem i co zrobić, żeby dźwięk się poprawnie nagrywał?[/list]
GalAnonim
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 14 Cze 2007, 15:33



Postprzez Wojtaz_13 14 Cze 2007, 16:41

Zrób tak:


Start
Panel sterowania
Dźwięki i urządzenia audio
Głos
Testowanie sprzętu


Kreator przeprowadza Cie przez wybór różnych rzeczy do nagrywania. A masz Ty wogóle mikrofon dobrze podłączony? Do czerwonego gniazdka się podłącze w kompie. Najlepszy program do nagrywania: Audacity.
Wojtek
Wojtaz_13
 
Posty: 15
Dołączenie: 14 Cze 2007, 15:13



Postprzez GalAnonim 14 Cze 2007, 18:33

A czy do nagrywania dźwięku z wewnętrznego źródła, tj. z gry, też jest potrzrebny mikrofon?
GalAnonim
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 14 Cze 2007, 15:33




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: daxik7841 oraz 11 gości