• Ogłoszenie:

programu do sprawdzania ip na czacie interia.pl

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

programu do sprawdzania IP na czacie interia.pl

Postprzez legalskun 24 Sty 2007, 00:25

reklama
Elo :D Szukam programu do sprawdzenia IP danych osob na czacie interia.pl . Jest mi to potrzebne bo ktos narobil mi kolo dupy i sprawe maja kierowac do sadu a ja mam za malo screenow zeby udowodnic ze to nie ja :( Jestem niewinny :( potrzebuje tego programu aby sprawdzic ip goscia ktory mi kolo dupy chce zrobic bo dalej juz z gorki odnalezdz go nie problem.Ewentualnie czy ktos ma aplet nowszy na ktorym mozna banowac bo na starym mi pisze ze nie mam uprawnien.Prosze o pomoc,linki moze jakies zeby sciagnac program do sprawdzania ip lub nowego apletu. Pozdro 4 all :roll:
Kazdy ponad kazdym...
Awatar użytkownika
legalskun
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 23 Sty 2007, 02:40



Postprzez Precel 24 Sty 2007, 00:30

Elo

jestes na forum a nie na lawce w parku z ziomkami wiec troche kultury PISZ PO POLSKU

po drugie nikt tu nie ejst slepy wiec wyl to pogrubienie posta

po trzecie nie ma takiego programu ale zawsze prokuratura moze poprosic o logo z serwera po pewnie interia pzrechowuje logi
Dołączenie:
29.04.2005 02:14:25
Ostatni post:
04.08.2008 15:22:24
dziękuje za wspaniałe chwile... ale trzeba wiedzieć kiedy z sceny zejść niepokonanym
to by było na tyle....
verba volant, scripta manent !
Awatar użytkownika
Precel
^zasłużony
 
Posty: 10223
Dołączenie: 29 Kwi 2005, 02:14
Pochwały: 639



Postprzez Barthezz 24 Sty 2007, 01:15

Jeżeli to nie byłeś ty to nikt nie może zrobić tak jak myślisz a sprawę to sobie mogą kierować...
Awatar użytkownika
Barthezz
~user
 
Posty: 446
Dołączenie: 25 Lut 2006, 00:28
Pochwały: 7



Postprzez legalskun 24 Sty 2007, 01:47

spoko ja od dzisiaj na tym forum jestem dopiero sie ucze na bledach :) co prawda przechowuja zapisy ale sprawa gorsza bo i admini sa zamieszani nawet siedza na lewych nickach i czekaja az sie pojawie, slyszalem ze sa takie programy wiec zarejestrowalem sie tutaj i czekam na pomoc.Pozdrawiam
:D
Kazdy ponad kazdym...
Awatar użytkownika
legalskun
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 23 Sty 2007, 02:40



Postprzez Barthezz 24 Sty 2007, 09:57

To są brednie jak na moje oko. Ktoś naopowiadał Ci głupot i tyle
Awatar użytkownika
Barthezz
~user
 
Posty: 446
Dołączenie: 25 Lut 2006, 00:28
Pochwały: 7



Postprzez legalskun 26 Sty 2007, 01:59

szanowny moderatorze Preclu wtrace tutaj swoj watek mianowicie :
po 1 w regulaminie nie pisze w jaki sposob dany uzytkownik ma sie witac wiec moge uzywac slowa ELO
po 2 nie wspomniane jest w regulaminie o zakazie uzywania pogrubianych liter wiec moge je uzywac
po 3 jest taki program dlatego tutaj napisalem i czekam :)

pozdro ----->
Kazdy ponad kazdym...
Awatar użytkownika
legalskun
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 23 Sty 2007, 02:40



Postprzez lance87 26 Sty 2007, 02:22

Co do punktu 1 i 2 to tylko jedno - admin ma zawsze rację :idea: :papryczka: Poza tym jak nie wiesz jakie OGÓLNE zasady obowiązują na forum to się nie wypowiadaj :roll: Jeśli chodzi o punkt 3 to skoro wiesz, że taki program istnieje to czemu sam go nie umiesz znaleźć :?:
Intel C2D E4400 2GHz | Foxconn P35A | Patriot 2x1GB | Samsung 320GB SATA | nVidia GF8800GTS 320MB | Chieftec 560W DualXenon | DVD-RW Pioneer DVR-112B + DVR-RW LG 4167B | HP DJ3940 | Sony FDD 1.44 | Samsung 931BM 19" | Creative P5800 5.1 72W RMS | Gamepad SpeedLink Strike2 | A4Tech X-750BF | Logitech UltraX Media Keyboard | CoolerMaster Elite 331 | Win XP SP2 | Protected by Avira AntiVir + ThreatFire + Outpost Firewall + Spybot S&D
Awatar użytkownika
lance87
~user
 
Posty: 2547
Dołączenie: 11 Paź 2006, 16:02
Miejscowość: okol. Gliwic
Pochwały: 189



Postprzez kajtekjr 26 Sty 2007, 03:59

legalskun napisał(a):po 2 nie wspomniane jest w regulaminie o zakazie uzywania pogrubianych liter wiec moge je uzywac


I tu sie mylisz... 8)

REGULAMIN napisał(a):Szczególnie należy unikać:
- wysyłania wiadomości, które zawierają wyrażenia, treści bądź jakiekolwiek inne materiały, uznane powszechnie za obraźliwe, wulgarne, nieetyczne, obrażające czyjeś uczucia (np. religijne), itp.;
- wyrażania się publicznie w sposób wulgarny wobec innych użytkowników;
- załatwiania na forum swoich prywatnych spraw (do tego służą np. wiadomości prywatne - PW);
- wywoływania konfliktów burzących przyjazną atmosferę na forum;
- zbędnych komentarzy. Pisząc takowe, wydłużasz niepotrzebnie czas przebywania na forum innych użytkowników, często korzystających z modemów.
- ukazywania korespondencji prywatnej bez zgody jej autora;
- ujawniania publicznie danych osobistych (swoich bądź innych osób) takich jak adres, telefon, używanych przez siebie haseł, itp.;
- podawanie linków do eMule, torrent-a, P2M, oraz linków do SWteamu;
- podawanie tutoriali do gier z płatnych stron np. gry-online.pl;
- PISANIA DUŻYMI LITERAMI - nie musisz wrzeszczeć :P
- proszenie o cracki/seriale/full wersje itp. do programów, oraz ich podawanie;
- przesadnego formatowania tekstu. Kolorowanie i zwiększanie/zmniejszanie czcionki dozwolone jest tylko w szczególnych przypadkach
- nie prosimy o odrobianie lekcji/prac domowych
- powielania jednego tematu na kilku działach tematycznych. Wystarczy, że napiszesz swoją wiadomość raz, zainteresowane osoby na pewno ją przeczytają
Fotografia motoryzacyjna ---> WWW
Awatar użytkownika
kajtekjr
~user
 
Posty: 8079
Dołączenie: 06 Paź 2005, 15:39
Miejscowość: Września
Pochwały: 306



Postprzez legalskun 27 Sty 2007, 04:37

widocznie nie czytalem tej czesci regulaminu zwracam honory a co punktu 1 mam racje hehe:) lance87 chyba logiczne ze tutaj sie zarejestrowalem bo nie moge znalezc jakbym wiedzial gdzie szukac to bym nie prosil o pomoc :roll: czemu kazdy czyje sie byc Bogiem neta i sie wymadrza :?
mniejsza o to ja nie chce nikomu ublizac w pokojowych zamiarach jak Rastafarai pozdrawiam ALL
Kazdy ponad kazdym...
Awatar użytkownika
legalskun
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 23 Sty 2007, 02:40




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości