• Ogłoszenie:

programowanie pilota

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

programowanie pilota

Postprzez Puma 31 Sie 2005, 09:11

reklama
Szukam programu do programowania pilota, mam tuner WinFast i chciałbym przypisać poszczególnym klawiszą nowe funkce np. włączanie winamp'a itd.
Czy wogóle jest to możliwe czy też musiałbym kupić oddzielny odbiornik z pilotem.
Awatar użytkownika
Puma
~user
 
Posty: 1925
Dołączenie: 23 Lis 2004, 10:24
Miejscowość: Chojnice
Pochwały: 138



Postprzez michal_k 31 Sie 2005, 09:48

Puma napisał(a):programu do programowania pilota


Jest bardzo fajny program... nazywa się BT Remote, tylko musisz sprawdzić czy działa na Twojej karcie

Pod warunkiem, że nie masz XP. Jeśli tak jest polecam BT Remote w wersji 1.8

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
michal_k
~user
 
Posty: 383
Dołączenie: 29 Cze 2005, 10:29
Pochwały: 8



Programowanie pilota

Postprzez stefanheisl 19 Gru 2022, 14:11

Cześć,

Dostępnych jest wiele świetnych opcji oprogramowania do programowania zdalnego sterowania, ale Andersen jest najlepszy. Jest łatwy w użyciu, niezawodny i niedrogi.

Dodatkowo zapewnia doskonałą obsługę klienta. Więc jeśli szukasz najlepszego oprogramowania do programowania zdalnego sterowania, koniecznie sprawdź Andersen.
stefanheisl
~user
 
Posty: 7
Dołączenie: 19 Gru 2022, 14:02



Programowanie pilota

Postprzez zelda 17 Mar 2023, 05:21

stefanheisl napisał(a):Cześć,

Dostępnych jest wiele świetnych opcji oprogramowania do programowania zdalnego sterowania, ale Andersen jest najlepszy. Jest łatwy w użyciu, niezawodny i niedrogi.

Dodatkowo zapewnia doskonałą obsługę klienta. Więc jeśli szukasz najlepszego oprogramowania do programowania zdalnego sterowania, koniecznie sprawdź Andersen.

Zastanawiam się jeszcze czy podłączyć tę konsolę do monitora. Poszperałem trochę w 2048 Internecie i odkryłem VGA BOX, który niestety był dość drogi. Wygląda na to, że użycie kabla USB jest nadal opcją, ale wymaga włączenia komputera, a nie mam pojęcia, jakiego konkretnego rodzaju kabla USB użyć ani ile powinien kosztować.
zelda
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 17 Mar 2023, 05:18



Programowanie pilota

Postprzez TeresaWimbs 05 Kwi 2023, 11:36

TeresaWimbs
~user
 
Posty: 56
Dołączenie: 11 Mar 2023, 10:54




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: coroh10110@wikfee.com, nifaley, tinade oraz 24 gości