• Ogłoszenie:

Program Dr. Fone for Android

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Program Dr. Fone for Android

Postprzez rafcisz 16 Wrz 2015, 20:28

reklama
Witam. Jakiś czas temu utraciłem wszystkie zdjęcia na telefonie samsung galaxy s5. Zależy mi na odzyskaniu nie wszystkich ale paru zdjęć które muszę mieć.
Cały czas myślałem jak to zrobić i postanowiłem kupić program Dr.Fone for Android. Problem polega na tym że podłącze telefon do Komputera to program wszystko prawidłowo odnajduje. Później robi się root i po tym następuje skanowanie urządzenia w celu odzyskania zdjęć. Problemem jest to że zawsze pod czas skanowania w połowie telefon rozłącza dalszy przebieg i wracam do strony startowej.
Możecie mi pomóc jak ten program się obsługuje? Lub co w telefonie musi być włączone lub wyłączone żeby odzyskać zdjęcia?
Przed zakupem tego programu zrobiłem próbę na wersji testowej i pokazało mi ze odnaleziono prawie 1000 zdjęć ale żeby było je odzyskać było trzeba kupić program i tez tak zrobiłem. A po kupnie robie tym samym sposobem i w połowie mnie wywala.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
rafcisz
~user
 
Posty: 12
Dołączenie: 24 Lip 2014, 09:52



Program dr. fone for android

Postprzez zahritsharqia 02 Sty 2023, 12:41

عند اختيار قطع الأثاث المُناسبة وقبل البدء بتصميم القطع وتنسيق مواقعها يُفضّل اختيار نمط تصميمي موحد لكافة أرجاء المنزل، بحيث يكون الأثاث في كلّ غرفة أو منطقة متناسقة مع باقي الغرف والمناطق في المنزل، إذ يُفضّل أن يكون كامل أثاث المنزل بكلّ غرفه على النمط الكلاسيكي أو النمط الحديث على سبيل المثال، ممّا يجعل التصميم مُريح للرؤية، ولا يشعر الشخص بالفوضى من كثرة أنماط التصميم، كما أنّ ذلك يُتيح نقل قطع الأثاث من مكان إلى آخر، أي يُمكن استخدام قطع أثاث غرفة المعيشة في غُرفة النوم.
شركة نقل عفش بالدمام
تجنب وضع الأثاث بطريقة تحول دون توزيع الإضاءة في الغرفة بشكل جيد. التنويع في ترتيب الأثاث ما بين القطع الكبيرة والصغيرة، وتجنّب وضع القطع ذات المساحة الواحدة في جهة واحدة من الغرفة. تجنب ترتيب الأثاث بطريقة تعكس صغر مساحة الغرفة مثل وضع الأثاث أمام النوافذ. تجنّب وضع السرير تحت مروحة السقف بطريقة مباشرة، أو على مقربة من الحافة السفلية للسقف المائل. يجبُ ترك عدة سنتيمترات بين الحائط والأثاث عند ترتيبه، حيثُ يزيد ذلك من مساحة الغرفة على عكس المعتقدات السائدة، وفي حال كانت الغرفة كبيرة الحجم يُمكن وضع الأثاث في منتصف الغرفة وترك عدّة أمتار بينه وبين الحائط
شركة تخزين اثاث بالدمام
zahritsharqia
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 02 Sty 2023, 12:40



Program dr. fone for android

Postprzez DonaldWare 25 Mar 2023, 08:47

Formation of the program and privacy is held for the skills. The management of the anti-cellulite wooden massage is held for their forms. Dynamics re done for the turns. Chatter is matched for the use of the values and links with all possible men’s for the citizens.
DonaldWare
~user
 
Posty: 107
Dołączenie: 04 Sty 2023, 12:53




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości

cron