• Ogłoszenie:

program do tworzenia komiksów

Wszystko odnośnie tworzenia grafiki - obróbka, problemy, oceny.
Tworzenia Stron internetowych - HTML, PHP, MySQL...

Program do tworzenia komiksów

Postprzez nie podam. 30 Paź 2004, 14:12

reklama
Poszukuję program do tworzenia komiksów.
nie podam.
~user
 
Posty: 72
Dołączenie: 19 Lip 2004, 12:27
Miejscowość: Rzeszów
Pochwały: 3



Postprzez craz 30 Paź 2004, 14:59

...do komiksow to mozesz sciagnac raczej jakies czcionki... efekty... obrazowe trzaaski typu "buuum" ... dymki jakies... ale komiksy rysuje sie samemu... przynajmniej z tego co wiem.
craz
~user
 
Posty: 278
Dołączenie: 30 Sty 2004, 22:15
Pochwały: 19



Postprzez (D.E.X.) 30 Paź 2004, 15:31

jak sie nie myle to Worner Brother's <nie wiem jak to sie pisze> :P wydało serie programow do twozenie komisków z serii POPEY, GARFILD TOMMY & JARRY i chyba jakies inne w tych programach jak napisal CRAZ mozna wybierac postacie w okreslonych pozycjach dodawac okreslone tło przedmioty i dymki w kotrych sie cos pisze w slkepie widziałem pdełka z tym kosztuje jakies 19,99 :)

Autor postu otrzymał pochwałę
(D.E.X.)
 



Postprzez nie podam. 31 Paź 2004, 08:46

(D.E.X.) Mi pomógł, Dzięki

Jak by ktoś podał adres skąd można ściągnąć jakiś program (do tworzenia komiksów) był bym bardzo w dzięczny
nie podam.
~user
 
Posty: 72
Dołączenie: 19 Lip 2004, 12:27
Miejscowość: Rzeszów
Pochwały: 3



Postprzez snoop_dogg 11 Paź 2005, 15:46

Witam! Może odświerzam bardzo stary temat ale po co pisać nowy ? :wink:
Nie zna nikt takiego programu ? Chociaż nazwy...
Albo jakiś innych...
snoop_dogg
~user
 
Posty: 21
Dołączenie: 18 Cze 2005, 20:23



Postprzez craz 11 Paź 2005, 16:51

adobe photoshop - miedzy innymi do rysowania komixow. zaspokoi nawet wybrednych. namalujesz w nim niesamowite arcydzielo, szkic, rysunek z nudow, a nawet zrobisz do tego wszystkiego ladna szate strony www. masz do wykorzystania cala game kolorow do nadania twojej 'kreacji' nieco kolorytu. aby poprawic swoje umiejetnosci wirtualnego machania olowkiem, mozesz sciagnac przydatne ebooki i troche poczytac.

artpad - internetowa alternatywa, w dobrych rekach, stworzyc mozna naprawde b. ladne dzielo. w dodatku odtworzy wszystkie twoje wykonane ruchy.

inne - mozesz sciagnac ebooki - nauka rysunku. poogladaj jakies galerie, komixy rysowane przez innych ludzi. a najbardziej polecam ci siegnac poprostu po kartke i olowek/inne przybory.

meohaw - zdaje sobie z tego sprawe... ale napisalem chociaz cos, dzieki czemu uzytkownicy majacy chociaz troche samozaparcia zdolaja cos stworzyc... chociaz nie tylko o wyglad chodzi, ale i o przeslanie w komixie :] np. rotfl playing games dla kogos kto bawi sie dluzej w photoshopie wyglada po czesci makabrycznie, to nieco sie w komix zaglebiajac, powala na ziemie.

.edit/link do artpada zmieniony, dziala. a jak nie, to >tutaj<
Ostatnio edytowany przez craz 11 Paź 2005, 17:15, edytowano w sumie 3 razy
craz
~user
 
Posty: 278
Dołączenie: 30 Sty 2004, 22:15
Pochwały: 19



Postprzez meohaw 11 Paź 2005, 16:57

Wydaje mi się, że jemu chodzi o coś zautomatyzowanego. Gdzie wybierasz sobie tło, postacie i wpisujesz coś w dymki. No i tak w kółko. Czyli dokładnie "Komiksy z Garfildem" itp. programy.
Peace of mind, to be...
Awatar użytkownika
meohaw
~user
 
Posty: 183
Dołączenie: 11 Paź 2005, 11:05
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 11



Postprzez snoop_dogg 11 Paź 2005, 17:06

craz napisał(a):Wydaje mi się, że jemu chodzi o coś zautomatyzowanego. Gdzie wybierasz sobie tło, postacie i wpisujesz coś w dymki. No i tak w kółko. Czyli dokładnie "Komiksy z Garfildem" itp. programy.


Dokładnie...

[ Dodano: Dzisiaj o 16:08 ]
Link do Artpad nie działa, znasz inny ?
snoop_dogg
~user
 
Posty: 21
Dołączenie: 18 Cze 2005, 20:23




Powróć do Grafika & Webmastering

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości