• Ogłoszenie:

Program do śledzenia /lokalizowania laptopa

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Program do śledzenia /lokalizowania laptopa

Postprzez Adam-AND1 20 Lip 2017, 08:57

reklama
Witam - ostatnio miałem przygodę ze skradzionym laptopem. Dziś mam już nowy, natomiast chciałbym go zabezpieczyć w jakiś sposób aby w razie kradzieży móc go zlokalizować.
Czy istnieje jakiś program coś na kształt lokalizowania iphona.

Mam kartę sim i internet mobilny w laptopie i może w jakiś sposób da się to wykorzystać ??
Awatar użytkownika
Adam-AND1
~user
 
Posty: 448
Dołączenie: 28 Sty 2004, 10:23
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 3



Program do śledzenia /lokalizowania laptopa

Postprzez vvilldare 21 Lip 2017, 12:42

Cześć,

kiedyś gdzieś słyszałem, że jest program o nazwie preyproject. Co do działania tego programu się nie wypowiem, bo nie korzystałem. Zobacz i daj znać czy faktycznie działa.
Image
Awatar użytkownika
vvilldare
~user
 
Posty: 910
Dołączenie: 14 Wrz 2005, 17:18
Pochwały: 149



Program do śledzenia /lokalizowania laptopa

Postprzez Łowca Androidów 21 Lip 2017, 17:53

Ale o czym wy marrzycie?!
Jaki program? Laptop po kradzieży jest z automatu (i to nawet dzeicko juz wie) jest formatowany - nie zostają na nim żadne programy.
Karta sim - ktoś jak ukradnie sprawdzi czy takowa jest w porcie i wyciągnie.
Nie ma takiej możłiwości, aby zabezpieczyć w ten sposób, aby zlokalizować ZAPOMNIJ.
Jedyne co to możesz zabezpieczyć swoje dane szyfrując dysk VeraCrypt'em lbu założyć hasło na dysk w BIOSie - dysk nawet po wyjęciu nie jest czytelny bez podania hasła. VeraCrypt też aktualnie przy długim nie słownikowym haśle nie do obejścia.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości