• Ogłoszenie:

Program do Samsung SGH-D410 Prosze o pomoc

Forum komórkowe - wszystko co związane z tą jakże obszerną tematyką.

Program do Samsung SGH-D410 Prosze o pomoc

Postprzez cinasek2 01 Lis 2004, 17:03

reklama
Witam Poszukuje programu do telefonu Samsung SGH-D410. Program ma wyglądać tak za pomocą niego mugł bym zgrywać filmy i zdięcia z TELEFONU na KOMPUTER prosze was o pomoc szuakłem w internecie tego programu i nigdzie nie mogłem go znaleść na akuciach prubowalem kupić i nie mają takeigo programu udało mi sie kupic tylko kabel COM i poszukuje do niego Softu prosze was o pomoc !
E - mail ---- cinasek2@o2.pl

Gadu - Gadu --- 6542418
Awatar użytkownika
cinasek2
~user
 
Posty: 87
Dołączenie: 06 Cze 2004, 15:03
Miejscowość: z Kontowni
Pochwały: 1



Postprzez Robertj 01 Lis 2004, 18:15

Tu są jakieś programy do Samsunga, przejrzyj sobie, może coś się przyda.
http://www.samsung.com/pl/support/productsupport/download/Model_Select2.aspx?type=Mobile%20Phone&subtype=Mobile%20Phone&model=SGH-D410&fileType=SW&LSSI=/pl/module/ssi/left/lmenu_mobilephone_mobilephone.sec&RSSI=/pl/module/ssi/right/rmenu_mobilephone.sec&typecode=103010
Awatar użytkownika
Robertj
~user
 
Posty: 1203
Dołączenie: 27 Sty 2004, 12:28
Pochwały: 121



Postprzez cinasek2 01 Lis 2004, 22:13

zainstalowałem program i skonfiugirowałem, ale cos sie nie da połączyć nei wiem co jest grane moze zna kots ten program i wie jak co skonfigurować zeby chodzi. A jak nikt nie ma pojęcia jak sie obslugiwać tmy programem to porsił bym was o jakaś pomoc innym programem moze ktos ma taki telefonki samsung sgh-d410 i ma program za pomoca ktorego moze zgrywać zdięcia z telefonu na komputer. Jak ktos ma tkai programik a nie zna stornki na ktorej on by mugł byc to prosiłbym zeby kots napisal jak on sie nazywa a ja bym sprobowal go poszuakc na na DC++ czy Kazaa.
Dzięki wam z góry za pomoc.
E - mail ---- cinasek2@o2.pl

Gadu - Gadu --- 6542418
Awatar użytkownika
cinasek2
~user
 
Posty: 87
Dołączenie: 06 Cze 2004, 15:03
Miejscowość: z Kontowni
Pochwały: 1




Powróć do GSM - Telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości