• Ogłoszenie:

program do "robienia" twarzy lub jej obrobki.

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

program do "robienia" twarzy lub jej obrobki.

Postprzez Kulesz11 06 Mar 2005, 18:19

reklama
Czy ktos moze wie skad mozna pobrac taki program jakiego uzywaja np w policji do robienia portretow pamieciowych. Obrobka twarzy, zmienianie jej, ogolnie wygladu. Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi zwiazane z tematem:)

Autor postu otrzymał pochwałę
Kulesz11
~user
 
Posty: 10
Dołączenie: 23 Sty 2005, 02:50



Postprzez Magik 06 Mar 2005, 20:11

Efekty pracy w programie BioVirtual 3DMeNow sš naprawdę rewolucyjne. Oprogramowanie to wyznacza nowe kierunki w sposobie tworzenia i animacji obiektów trójwymiarowych z wykorzystaniem ich płaskich odzwierciedleń (zdjęcia, rysunki). Rozwijany jest głównie jako narzędzie do budowy możliwie realistycznych odwzorowań ludzkiej twarzy.


BioVirtual 3DMeNow

DOWNLOAD

PZDR
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez I-R-A 06 Mar 2005, 20:59

I-R-A napisał(a):
Widzę, że dieselek wziął naukę u kemota301 i równie sadzi beznadziejnymi poradami - a szkoda, bo to naprawdę fajny gość. Mam także nieodparte deJa vu w stosunku do czerwonego - w mojej młodości aktywiści ZSMP lubowali się w czerwonych krawatach- widocznie coś jeszcze pozostało w genach. Co do Twojego problemu - to nie dostaniesz tego programu - bo jest on "ścisle tajny" (hehehe - tak na serio, to kosztuje majątek) ale podobne działanie mają dwa inne programy, które po niewielkich dostosowaniach można doskonale do nich upodobnić - są to Visage (Studio wisażu) jest chyba jeszcze w sprzedaży z jakimś czasopismem i drugi to Cosmopolitan - też na podobnej działa zasadzie - profile twarzy można ściągnąć ze strony producenta lub stworzyć je samemu - to tyle[/b][/u].


a tak dla dieselka - wkurzają mnie osobiście odzywki ala kemot: temat był już na forum - sprawdź, szukaj torrentu, ściągnij na emule- lub odnośnik na google - dlaczego?? ano dlatego - ,,I,, stare forum zazwyczaj podaje już niedziałające linki, a google podaje całą masę bzdurnych informacji - osoba, która prosi o pomoc na forum zazwyczaj już tam szukała - zwraca się zatem do "fachowców" o pomoc, a odpowiedzi typu "kemot" - to lepiej nic nie mówić - nie wychodzi się wtedy na pustosłowiu - sorkey - nie mam też nic przeciw kemotowi, ale akurat wpadł mi jego post na temat programu, który też szukam - po przeczytaniu brzydkie słowa mi się same cisnęły na usta - narka IRA
Ostatnio edytowany przez I-R-A, 06 Mar 2005, 21:06, edytowano w sumie 1 raz
ZAKAZ LINKóW W PODPISIE
Awatar użytkownika
I-R-A
~user
 
Posty: 260
Dołączenie: 13 Paź 2004, 22:47
Miejscowość: Irleand Isle
Pochwały: 28



Postprzez Magik 06 Mar 2005, 21:05

I-R-A napisał(a):a tak dla dieselka - wkurzają mnie osobiście odzywki ala kemot: temat był już na forum - sprawdź lub odnośnik na google - dlaczego??


Nie jest to temat i dzial na takie rozmowy ale nie bylo mnie 3 tygodnie i skad te ale????
zawsze podawalem tzw. direct linki
Ten wyzej wymaga odrobiny inwencji, nic wiecej
I-R-A napisał(a):osoba, która prosi o pomoc na forum zazwyczaj już tam szukała


To taki paradox.....bo ja tez szukalem i znalazlem....Z tego co piszesz wczoraj sie nie urodzieles i wiessz ze w zyciu podawanie wszystkiego na tacy rozpuszcza i szkodzi zdrowiu :D :D

PZDR
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez MUTOPOMPKA 06 Mar 2005, 21:09

I-R-A napisał(a):a tak dla dieselka - wkurzają mnie osobiście odzywki ala kemot: temat był już na forum - sprawdź lub odnośnik na google - dlaczego?? ano dlatego - ,,I,, stare forum zazwyczaj podaje już niedziałające linki, a google podaje całą masę bzdurnych informacji - osoba, która prosi o pomoc na forum zazwyczaj już tam szukała - zwraca się zatem do "fachowców" o pomoc, a odpowiedzi typu "kemot" - lepiej nic nie mówić niż dawać takie odpowiedzi - narka IRA
A ja się z Tobą niezgodzę! A dlaczego? Bo przeważnie wszystcy tutaj zgromadzeni userzy to LENIE, którym się nawet nie chce poszukać!!!! Piszą, że szukali, ale linki nie działały.... Prosza o linki ale jeszcze wymóg: szybki i działający http lub ftp!!!!

No żesz kurcze mać! Co to koncert życzeń ma być, czy co? Od czego jest www.google.pl???? Ciężko kuurcze wpisać nazwę programu i napis download????? Ciężko potem wpisać nazwę programu i crack???? No już nie przesadzaj IRA!!!!

A co do odzywek typu 'kemot" -> i dobrze odpowiada!!! Tez będę takie coś tępił! Skoro ktoś jest leń, to dlaczego ja muszę podawać sznurek do pliku? Skoro ja znalazłem, to User również znajdzie!
Tylko zadać sobie pytanie trzeba: Czy Userow chce się szukać na google i czy w ogóle umie!
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez Paul 06 Mar 2005, 21:46

ty d!eselek weno podaj linka do sciagniecia a nie do stron gdzie niewiedomo co pisze jesli mozesz bo nic nie kumam
Jeśli zauważyłeś jakiekolwiek błędy w mojej wypowiedzi to chciałbym Cię poinformować że są to błędy zamierzone i nie możesz używać takich samych.
Awatar użytkownika
Paul
~user
 
Posty: 429
Dołączenie: 12 Lut 2004, 13:40
Miejscowość: ++RaDoM++
Pochwały: 13



Postprzez MUTOPOMPKA 06 Mar 2005, 22:00

Paul napisał(a):ty d!eselek weno podaj linka do sciagniecia a nie do stron gdzie niewiedomo co pisze jesli mozesz bo nic nie kumam
ty Paul... nie żądaj, tylko poproś lub sam poszukaj!
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez Magik 06 Mar 2005, 22:05

Paul napisał(a):a nie do stron gdzie niewiedomo co pisze


jak nie wiadomo co pisze????? :roll: :roll: :roll: ...strona po polsku...no ale dobra

http://download.chip.pl/download_53876.html?cm_cmd=1

PZDR
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez I-R-A 06 Mar 2005, 22:08

w tym rzecz, że większość userów to są dzieciaki (i nawet geniusze motoryzacji płci żeńskiej) i dla nich sukcesem jest to, że potrafili napisać prośbę na tym forum. Zgadzam się, że dużo jest i wałkoni, którzy chcą pod nos - ale jkeżeli nie znasz linka, lub nie masz go pod ręką - to lepiej nie zabierać właśnie głosu - o to mi chodziło - a tak przy okazji - zauważam właśnie ogólne chamstwo, które panoszy się wszędzie i zaczyna się wdzierać i na to forum - stąd moja delikatna dygresja - oczywiście osąd pozostawiam czytającemu - sam rzadko odpisuję na posty, bo nie pragnę rekordów ani sławy - ale jeżeli odpisuję, to krótko i staram się dokładnie i rzeczowo. Pamiętaj, że właśnie tacy ludzie mimowolnie podnoszą prestiż i kulturę forum, nie krzykacze i rekordziści. Jak pisałem wcześniej - zarówno kemot, dieselek i mutopompka :) oraz kilku innych, równie fajnych gości osobiście przypadli mi do serca - ale nie było mnie dwa miechy i widzę, że jakoś zatracili swój wcześniejszy zapał i popadli w rutynę - a rutyna zabija - to tyle - więcej w tej sprawie nie będę złorzeczył nikomu - hej i trzymajta jednak swój dawny fason - za to mieliście miliony swoich fanów - IRA
ZAKAZ LINKóW W PODPISIE
Awatar użytkownika
I-R-A
~user
 
Posty: 260
Dołączenie: 13 Paź 2004, 22:47
Miejscowość: Irleand Isle
Pochwały: 28



Postprzez Kulesz11 06 Mar 2005, 22:57

przepraszam bardzo,ale jakbym znalazl w necie taki program to chyba jasne jest ze nie zawracal bym glowy na forum, skad moglem wiedziec jak taki program sie fachowo nazywa? skoro wam sprawia trudnosc pomaganie innym to po co wogle zawracacie sobie glowe forum, a tak pozatym prosilem odpowiedzi na wyzej wymieniony temat a nie wasze osobiste spory i klotnie. Mimo wszystko dziekuje i pozdrawiam;)
Kulesz11
~user
 
Posty: 10
Dołączenie: 23 Sty 2005, 02:50



Postprzez Tom@szek 06 Mar 2005, 23:19

Żebym nie wpadł w rutynę - to wszyscy jak leci zarobiliście po minusie
"nie dosłownie".
2. Udzielając się w rozpoczętej dyskusji, należy trzymać się z góry narzuconego tematu.

Koniec tej dyskusji Panowie. Można to załatwić na PW bądź GG czy innym paskudztwie do komunikowania się.
Temat był: program do "robienia" twarzy lub jej obrobki.
Jeśli nikt nie ma nic do powiedzenia j.w. to przenieście się na inne podwórko.
Pzdr.
Tom@szek
 



Postprzez stasiaczek 07 Mar 2005, 14:03

A ja polecam stronke
http://flashface.flashmaster.ru/

moze nie zabardzo profesjonlana ale zabawna ;)
Awatar użytkownika
stasiaczek
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 14 Lis 2004, 14:50
Pochwały: 1



Postprzez Paul 07 Mar 2005, 15:06

MUTOPOMPKA napisał(a):
ty Paul... nie żądaj, tylko poproś lub sam poszukaj![/quote]

a co powiedzialem "jesli mozesz" tego nie zauwazyles :!:
no dzieki za linka D!eselek :) pozdro
Jeśli zauważyłeś jakiekolwiek błędy w mojej wypowiedzi to chciałbym Cię poinformować że są to błędy zamierzone i nie możesz używać takich samych.
Awatar użytkownika
Paul
~user
 
Posty: 429
Dołączenie: 12 Lut 2004, 13:40
Miejscowość: ++RaDoM++
Pochwały: 13



A co z zapisem ?

Postprzez banki 09 Mar 2005, 08:57

Jak tam się zapisuje ??
Domyślam się że to demo ale jak zarejestrować ??
Seriala już mam ale niewiem co z nim zrobić.

HELP ME !!!
banki
~user
 
Posty: 8
Dołączenie: 01 Mar 2005, 10:00




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości