• Ogłoszenie:

program do podglądu haseł

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

Program do Podglądu Haseł

Postprzez Baldwin 22 Kwi 2006, 12:35

kiedys widziałem program dzięki któremu mozna było podejrzeć dane hasło, scislej--
kazde haslo jest automatycznie ukrywanei wysiwetlaja nam sie tylko ******* ( gwiazdeczki) , istnieje program dzieki ktoremu najezdzajac na owe ** wyswietla nam haslo( taki podglad) zapomnialem nazwy a nie potrafie wejsc nainterie --- pozostaly mi gwiazdeczki i nie zmieniam tak by moc podejrzec i zmienic lub dodac haslo ,kasujac skrzynka mi przepadnie :( bodajrze ten program nazywa sie l;ux hexe czy jakos tak , moze ktos zna podobny badz wlasnie pelnanazwe tego programu ?
Baldwin
~user
 
Posty: 7
Dołączenie: 07 Kwi 2006, 15:19



Postprzez Z@K 22 Kwi 2006, 12:37

nie dowiesz sie tego na tym forum....szukaj...i poczytaj regulamin:D
this is a war, and we're HempLobby soldiers.!
Awatar użytkownika
Z@K
~user
 
Posty: 2691
Dołączenie: 18 Sty 2006, 13:48
Miejscowość: Jelenia Góra
Pochwały: 127



Postprzez Baldwin 22 Kwi 2006, 12:42

lyzi napisał(a):nie dowiesz sie tego na tym forum....szukaj...i poczytaj regulamin:D


wiem ze to ochrona danych etc - ale zeby w ten sposob odczytac czyjes haslo musialbym siedziec na jego kompie a i wtedy takze nie do konca istnieje taka mozliwosc. mi chodzi o moje haslo, mojego kompa
wsumie tez regulamin nie mowi bym nie mogl pytac ani tez na podobne pytania odpowiadac, chyba ze ja go zle interpetuje
Baldwin
~user
 
Posty: 7
Dołączenie: 07 Kwi 2006, 15:19



Postprzez Z@K 22 Kwi 2006, 12:50

to ja ci mowie:D
nie dowiesz sie tego tutaj. ponieważ nei mamy pwności do jakich celow chcesz tego uzyc to nie ma mowy o takich rzeczach.
this is a war, and we're HempLobby soldiers.!
Awatar użytkownika
Z@K
~user
 
Posty: 2691
Dołączenie: 18 Sty 2006, 13:48
Miejscowość: Jelenia Góra
Pochwały: 127



Postprzez jeff 22 Kwi 2006, 12:54

Baldwin napisał(a): mi chodzi o moje haslo, mojego kompa


no to po co to tobie ?
jeff
 




Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości