• Ogłoszenie:

Program do odzyskiwania danych z porysowanych płyt CD i DVD

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Program do odzyskiwania danych z porysowanych płyt CD i DVD

Postprzez Tomasz 09 Maj 2005, 08:52

reklama
Przesukałem poprzednie tematy ale nic nie znalazłem odnośnie tego cego szukam. Poszukuje dobrego programu który mógłby odczytywać dane z uszkodzonych nośników CD i DVD ( uszkodzone - mam na myśli zarysowane, porysowane płyty CD) > Swojego czasu używałem programu do kopiowania takich płyt o nazwie BAD COPY PRO. Jednak ten program nie może sobie poradzić z moją jedną płytą CD. Czy ktoś zna jakieś inne programy jeżeli tak to dzięki. Link mile widziany - jeżeli ktoś ma taki w swoich zasobach gromadzonych na kompie. Tomasz
Czas zmienia ludzi
Awatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 574
Dołączenie: 05 Lut 2004, 12:02
Miejscowość: Limanowa
Pochwały: 7



Postprzez Magik 09 Maj 2005, 09:20

http://forum.programosy.pl/szukam-programu-do-odtawarzania-porysowanych-cd-vt7380.html?highlight=porysowane

PZDR


Tomasz napisał(a):Przesukałem poprzednie tematy ale nic nie znalazłem odnośnie tego cego szukam


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

PZDR
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez Tomasz 09 Maj 2005, 10:06

Dzieki juz wszystko wiem - musialem zle wpisac w szukajke dane i nie znalzalem tego czego szukalem. Kiedys\ widzialem tego posta na forum ale myslalem ze juz zostal usuniety. Moje gapiostwo. Jeeszcze raz dzieki
D!eselek 1.9T. Tomasz[/list]
Czas zmienia ludzi
Awatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 574
Dołączenie: 05 Lut 2004, 12:02
Miejscowość: Limanowa
Pochwały: 7




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości