• Ogłoszenie:

program do konferencji wideo

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

program do konferencji wideo

Postprzez asaa 27 Gru 2004, 22:32

reklama
jaki jest najlepszy program do konferenci wideo
asaa
~user
 
Posty: 14
Dołączenie: 23 Gru 2004, 15:50
Miejscowość: włocławek



Postprzez Magik 27 Gru 2004, 22:43

Witam
nie ma co daleko szukac.....IMHO powinienes(-as) sprobowac z poczciwym, windowsowym NetMeetingiem.....Dla mnie ejsli chodzi o siec to sofcik nie do zdarcia
PZDR

Autor postu otrzymał pochwałę
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez USEREK 28 Gru 2004, 00:55

tlen proponuje :P
Awatar użytkownika
USEREK
~user
 
Posty: 139
Dołączenie: 21 Lis 2004, 17:21
Miejscowość: Nibylandia
Pochwały: 5



Postprzez Fuckt 27 Kwi 2005, 12:50

:lol: Lolki a jaki jest program profesjonalny do Wideo-Konferencji ??? bo te gówienka nie obługują 8 osób ;]
Fuckt
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 27 Kwi 2005, 12:49



Postprzez MUTOPOMPKA 27 Kwi 2005, 13:21

Fuckt napisał(a):Lolki a jaki jest program profesjonalny do Wideo-Konferencji ??? bo te gówienka nie obługują 8 osób ;]

Sam jesteś lolek....

Po kiego odgrzewasz stare kotlety z przed 4 meichów???
A co do programu do wideokonferencji....
Popatrz wpierw na definicję:

wideokonferencja definicja:
usługa multimedialna realizowana za pomocą komputerów desktopowych (głównie przez ISDN), zapewniająca organizowanie spotkań lub konferencji użytkownikom znajdującym się w odległych od siebie miejscach. Stanowisko uczestnika wideokonferencji musi być wyposażone w: komputer z łączem telekomunikacyjnym o szybkości min. 128 kb/s (384 kb/s), kamerę wideo z kodekiem dokonującym kompresji i dekompresji sygnałów wizyjnych oraz telefon głośno mówiący. Wielostanowiskowe wideokonferencje z pełnym ruchem obrazu o wysokiej jakości wymagają specjalistycznych zestawów komputerowych, mostków wideokonferencyjnych MCU i kanałów o wyższych szybkościach przesyłania (nawet do 2 Mb/s).


I musiałbyś mieć szybsze łącze.... (oczywiście inni także), więc jak masz łącze np. 512 to może styknie, ale nie wróżyłbym dobrej jakości przesyłu
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez Fuckt 29 Kwi 2005, 11:15

Panie moderatorsze z miłą chęcia, poświęciłbym czas na szukanie tego zagadnienia ale go nie mam, a także nie widzę czegoś takiego na forum ;] jestem tu nowy bo szukałem właśnie jakiegoś progamu który by obsługiwał do 8 osób, o moje łącz się nie martw bo ten program ma działać w LANie :) więc może coś zaproponujecie ??? :lol:
Fuckt
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 27 Kwi 2005, 12:49




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości