• Ogłoszenie:

Program do automatycznego kopiowania tresci z dok do dok

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Program do automatycznego kopiowania tresci z dok do dok

Postprzez gawrychlukasz 07 Lut 2017, 14:31

reklama
Czesc, tak jak w opisie:) Staram się znaleść program bądź system który pozwoli mi przyśpieszyć pracę papierkową w pracy, a mianowicie najgorszą rzeczą w mojej pracy jest przepisywanie bądź kopiowanie danych z jednego dokumentu który przychodzi mi najcześciej w wersji pdf na maila (zlecenie), na kolejny format i program do wystawiania faktur za takowe zlecenie. Wyobrażam sobie świetną sytuacje kiedy w momencie otwierania zlecenia na @ dane do faktury automatycznie z 100% perfekcją (oczywiscie pewnie byloby o 100% ciężko) wskakują do kolejnych okienek w programie do wystawiania faktur i moim zadaniem jest tylko upewnienie sie ze dane sa prawidlowe i nacisnięcie przycisku drukuj:) Byłoby to świetne, może wpadł już ktoś na takie coś? Z góry dzięki!!!!
gawrychlukasz
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 07 Lut 2017, 14:22



Program do automatycznego kopiowania tresci z dok do dok

Postprzez HnauHnakrapunt 22 Wrz 2017, 10:07

Jak na razie głównym pomysłem, niestety płatnym, który przychodzi mi do głowy w tej sytuacji, jest program OCR do PDFów ABBYY FineReader. Płatne, ale używam regularnie i nie robi sieczki z tekstu. W wersji minimalistycznej mogę polecić online SmallPDF i CloudConvert.
Zaznaczam, że żaden z nich nie ma funkcji autowypełniania, pozwalają natomiast przerobić z PDFów całe strony na format edytowalny.
Awatar użytkownika
HnauHnakrapunt
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 12 Wrz 2017, 15:11




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości